Otoparkı satarken Bursa’yı kandırdınız mı?

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi olan Avukat Hakan Dinçtürk, Bursaspor Katlı Otoparkının satışının için kamuoyunun yanıltıldığını söyledi.

Hakan Dinçtürk‘ün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘ı işaret eden iddiaları şöyle: “Sayın başkan kulübün elinden yıllardır yegane kalıcı gelir kaynağı olan katlı otoparkı aldınız! Bunun yerine ikame olarak kalıcı gelir getirecek iki tane harfiyat sahası ruhsatı verme taahhüdünüzü lütfen yerine getirin!

Satış işlemine gerekçe olarak 122 sayfalık sayıştay raporunu gerekçe gösterdiniz.Ancak bu raporun hiç bir sayfasında Bursaspor Katlı Otoparkının ne adı ne de bu konuda bir usulsüzlük iddiası geçmektedir. Bursa kamuoyuna bu konuda neden yanıltıcı bilgi verme ihtiyacı duydunuz?

Eğer iddia ettiğiniz gibi Bursaspor katlı otoparkı ile ilgili bir bölüm sayıştay raporunda geçiyor ise raporun bu kısmını lütfen Bursaspor camiası ile paylaşın.”

94 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Stadyumun kafa kısmı mart ayında bitecekti. Otopark içinse 2 tane döküm sahası Bursaspor a verilecekti. Daha önce ki verilen sözleri yazmıyorum bile. Anlamadığım her defasında biz Bursasporlular bu sözlere nasıl kanıyoruz ?

  208
  8
  1. @Try yorumuna yanıt olarak

   oy falan yok size, gelen gecen bu klubu carpiyo lan nedir bu kimin adamlarisiniz lan sen siz istanbul sevdalilari allahin belalari kene gibisiniz ulan gidin lan baska yerde yapin priminizi birakin su takimimizi yeter be allah kahretmesib sizk rezil olduk sayenizde tum ulkeye

   4
   1
  2. @Try yorumuna yanıt olarak

   Her konuda burasayı ve burdasporluyu kandırmadılarmı en son ve en büyük örnek Ali ay adam adım başı yalanlarla dolu bizi kümeye düşürmeden gitmiyecej

   64
   4
  3. @Try yorumuna yanıt olarak

   akepeli değilim önce belirteyim. Altepe Bursasporluydu ve Bursasporu her zaman uçurumdan döndürecek destekler sağladı.Altepe gitti, belediye desteği bitti.Altepe olsaydı devre arası transferleri de yapmıştık.Alinur Aktaş ın Bursaspor diye bir derdi yok.

   73
   74
   1. @Allano Lima yorumuna yanıt olarak

    Kardesim senin bursasporlu oldugunu biliyorum ama o koca kafa dursaydi yapacagi tek sey balkanlara fazladan tur yapmak olurdu.yaninda goturecegi panpislerle birlikte.

    4
    1
   2. @Allano Lima yorumuna yanıt olarak

    Recep altepe ozanın volkanın transferinde etken oldu ordaki 70 trilyonu cebine indirdi o şerefsizi bana savunma bursaspora en büyük zararı recep altepe yaptı

    7
    2
   3. @Allano Lima yorumuna yanıt olarak

    Neden olsunki işinize gelince belediye mudahele ediyor syaset karışmasın..
    İşinize gelince belediye destek olmuyor..
    Ne dediğini bilmeyen asalaklar toplanmış burda..
    Hakan dinçtürk te bu yönetinin ilk adamlarıydı..
    Şimdi madem bu kadar samimi bölükbaşının kulubu batırırken ve menejerler kulubü soyarken nerdeydi..
    Yönetimdeyken neden peşine düşmedi..
    İstifa etti eski dostları düşman oldu..
    Bu arada o ali ay denen adamı başımıza getiren 1060 yalakada umarım mutludur

    43
    24
    1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

     1-Hayatım boyunca kimsenin adamı olmadım.Doğru bildiğimi savundum,yanlış gördüğümü söyledim.
     2-Ali Ay başkanın ilk yönetim kurulunda görev almış olmam özgür irademi başkana kiralamam ve kendisine biat ederek yaşamam anlamını taşımamaktadır.
     3-Yönetim Kurulunda görev almayı kabul etmem,başkanın yönetim kurulunu ekip haline getirip,bizlere takım ruhu ile çalışma motivasyonu sağlayacağına ilişkin düşüncemde yanılmamdır.
     4-Yöneticilik yaptığım dönemde Bursaspor Benzinliği ile ilgili kira sözleşmesinde kulübün mağdur edilmesi ve zarara uğratılmasının üzerine gitmem nedeni ile yönetime geldiğimizin üçüncü ayında 11Milyon200binTL kulübe sıcak para girişi sağladığım gibi,benziklikte bulunan 10 dükkandan 4 tanesinin gelirinin kulübe kazandırılmasında etkin rol oynadım.
     5-Aset firması ile yapılan sözleşmenin feshi ile ilgili Çalık Holding CEO’su Ceyhun Kazancı ile kavga edip Ahmet Çalık gibi bir ismi karşıma cephe almaktan çekinmedim.
     6-Recep Bölükbaşı dönemi ile ilgili hukuksal sürecin sonuna kadar verildiğine de bir çok kişi şahittir.
     7-Yönetimde olduğum dönem içerisinde gerek transferlerde izlenen metod ve gerek ise transfer süreçlerinin şeffaf yürütülmemesi ile ilgili olarak düşüncemi sesli olarak dile getirmekten kaçınmadım.
     8-TFF ve kurullarına karşı kulübümün haklarının kavgasını sonuna kadar verdim.Hatta bu konuda TFF tarafıma para cezası verdi ve bunu cebimden ödedim.Bu konunun mücadelesini orada bırakmadım ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde TFF ile aramda ki dava halen devam etmektedir.
     9-Vakıfköyde yaşanan bir kısım sıkıntılara gözümü kapatmadığım için içinde bulunduğum yönetim kurulunda altyapıdan sorumlu yönetici ile kanlı bıçaklı oldum.Mehmet Zeki Çelik’in bonservisinin İstanbulspor’a verilmesi sürecinde yapılan sözleşme 3 defa benden geri döndü.Hatta o dönem İstanbulspor’u çalıştıran Yalçın Koşukavak bir gazeteci ile yaptığı söyleşide;Bursaspor kulübü içerisinden bir yöneticinin kendilerine çok zorluk yaşattığını ve bu yüzden MEhmet Zeki Çelik transferinden nerede ise vaz geçmek üzere olduklarını söyledi.Yalçın Koşukavak’ın bahsettiği yönetici de bendim.
     10-Şu an mevcut Yönetim Kurulu içerisinde çok sevdiğim arkadaşlarım var.Ancak bunun sadece doğru gördüklerimi alkışlamamı ,yanlışta gözümü kapatmamı sağlaması kendime ihanettir.

     Laf olsun torbada olsun ile işim yok.Bu yüzden bırakın o onun adamıymış,bu bunun adamıymış,eski yöneticiymiş,intikam alıyormuş cümlelerini.Kişiye takılı kalmayın!Eğer bu sığlıkta hareket ederseniz kişilere takılı kalıp konunun özünü kaçırırsınız!Herkesin sustuğu bir ortamda cesaret gösterip Bursaspor Camiasının kandırıldığı bir konunun üzerine gittim.Bu neden ile benim şahsım üzerinden yürüyerek yapacağınız eleştrilerin geri adım atmama neden olacağını düşünüyorsanız boşuna bir beklenti içerisine girmiş olursunuz.Saygılarımla..

     73
     16
     1. @Av.Hakan DİNÇTÜRK yorumuna yanıt olarak

      Zeki ÇELİK DEMİŞSİN
      SENE BASİNDANBERİ MERAK EDERİM BİZ BU TRANSFER DEN NE ALDIK ÇÜNKÜ BURSASPOR KLÜBÜ BU KONUDA HİÇBİR ACİKLAMA YAPMADI GÖRMEDİM 3 MİL EUROYA SATILDIĞINI SÖYLEYEN OLDU 1 MİL. DİYEN OLDU KLÜP 450 BİN EURO ALDI DENDİ HEP DEDİKODU HEP DEDİKODU

     2. @Av.Hakan DİNÇTÜRK yorumuna yanıt olarak

      Bizlere fener maçında neler yapabileceğinizi istanbul medyasını karşınıza alarak gösterdiniz. İnşallah Bursasporumuzun başına siz yada sizin gibi bir başkan geçer. (Gönlüm sizden yana) layık olduğumuz yerlere sizinle gelebiliriz.

      3
      1
     3. @Av.Hakan DİNÇTÜRK yorumuna yanıt olarak

      ASLINDA İŞİN ASLI NE EVLAT BİLİYORMUSUNUZ
      BİZ BURSASPORU
      B.BASİ SEÇİLDİĞİ GÜN KAYBETMİŞTİ K
      ŞİMDİ SADECE NEFES ALMAYA ÇALIŞIYORUZ ÇOK CAHİL. VE OLAYLARI TAKİP ETMEYEN TEPKİ VERMEYİ BİLMEYEN BU TOPLULUKTAN ARTIK HİCBİRSEY OLMAZ BİR MUCİZE OLMAZSA BURSASPOR GERİ DÖNÜLMEZ YOLA GİRMİŞTİR BUDA BİZİM. GİBİ İNSANLARI ÇOK UZMEKTEDIR

  4. @Try yorumuna yanıt olarak

   İktidar yalakası amigolarımız ve gurubumuz var malesef, zate basında birşey yazamıyor hepsi rehin alınmış durumda. Kimse olan bitenlere sesini çıkaramıyor malesef. Ben bunlar yüzünden 5 yıldır stada adım atmıyorum.

   77
   10
  5. @Try yorumuna yanıt olarak

   İşte mücadale böyle yapılır. Hakan Dinçtürk’ü kutluyoruz.bu konuyu sürekli gündemde tutup Bursaspor’a kalıcı geliri almalıyız. Bunlar yönetimin yapması gerekenler ama biçare olayları seyrediyorlar sadece

   79
   9
  6. @Try yorumuna yanıt olarak

   Söz uçar yazı kalır.Bunu en iyi Sn. Dinçtürk bilir. Ancak burada problem,belediye zaten kendisinin olanı aldı.Yani Belediye Bursaspor’un olan bir şeyi almadı.Almasa olur muydu? Bence sonuna kadar olurdu.Oradan kazandığı parayla Türkiye’nin en borçlu Belediyesi’nin borcu mu kapandı? Hayır! Asıl hususa gelmek isterdim ama hiçbir anlamı yok.Teksas satılmış,Maraton ve küçük kardeşi unitimsah satılmış,radikal satılmış.Bir şey olmamış.Bir tane katlı otopark gitmiş çok mu.Boyle taraftara böyle yönetim.Bosuna gırtlak patlatmayin.Bursaspor bitti diyorum size.Satilik taraftarıyla artık corbalisiyasetcikuklasi spor var.

   82
   10
  7. @Try yorumuna yanıt olarak

   Belediye,Rahmetli İbrahim Yazıcı,nın ölümünden sonra,kulübün içişlerine burnunu sokmaktan,stadyumu bitirmeye fırsat bulamadı.Erkan Körüstan,Recep Bölükbaşı,Ali Ay bu üçüde Belediye destekli başkanlardır.

   82
   1
 2. Inegoldeyken 16.5 diye gezen bugun geldi basimiza gecti Bursaspor amblemini atkilarinda kullanmayi biliyor ama Bursaya bir cakili civisi yok

  137
  9
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Bozbey’in ilk icraati herhalde Gökdere’nin 1994 Haliç’i gibi kokması olur. Ondan sonra da 2. termik santralin dikilmesi, TOKİ’lerin yıkım kararının iptali diye alır başını gider bu icraatler. 🙂

   10
  2. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Bunu Bozbey in hangi icraatlarına dayanarak söylüyorsun? 20 yıldır Nilüfer e ne yapmış mesela? Ama sakın büyükşehir in Nilüfer e yaptıklarıyla Bozbey i karistirma. Merkez ilçeler içinde en son yapılanmasına rağmen en kötü yönetilen ilçedir Nilüfer.

   18
   65
   1. @Greeny yorumuna yanıt olarak

    Nilüferde yaşıyorum. Büyükşehir buraya hizmet getirdi öyle mi. ?
    * Cafelerin bulunduğu caddelerin bir şeridini otopark yaparak mı ?
    * Ertuğrul da bulunan par için açılan cepleri bile otopark haline getirerek cebimden paramı çalarak mı hizmet getirdi Nilüfer’e ?
    * Sen bir akapelisin belli ama bu zamana kadar tek bir partiye ( MHP ) oy vermiş olan ben hayatımda ilk defa bir SOL partiye yani BOZBEY’e oy vereceğim..Neden mi ?
    * Belediye de bir işin olduğunda partizanlık yapılmadı için.
    * Belediye çalışsanlarının her defasında her şikayet veya öneri için en geç ertesi gün geri dönüş yaptığı için.
    * Başkanın bile saat kaç olursa olsun her derdinize cvp vermesi ve ilgilendiği için.
    * Kısacası İNSANA OLDUĞU İÇİN DEĞER VERİLDİĞ İÇİN PARTİSİ HER NE OLURSA OLSUN.
    Bu yüzden bilip bilmeden bir başkasını karalamayı bırak ta ATATÜRK İSMİNİN HER STATTAN SİLİNMESİ SENİ RAHATSIZ ETTİ Mİ ETMEDİ Mİ ONU BİR DÜŞÜN.

    12
    2
   2. @Greeny yorumuna yanıt olarak

    Ah Bozbey ahh niye patlıcanı 15 tl yaparsın ki ah Bozbey ahh niye enflasyon yüzde 25 iken emekliye yüzde 10 zam verirsinki. … İşte bu yüzden çok seviliyorsun. Fabrika lar deli gibi işçi çıkartırken yada ücretsiz iznine çıkartırken her şey in sorumlusu sensin Bozbey. 20. Yıldır ülkeye ne yaptın Bozbey. ..??????

    18
    3
   1. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

    Bilader bana ülkeyi yönetenlerin yaptığı icraatleri saysana. Bak ben sana bir ip ucu vereyim. 1… Patlıcan 15. TL 2… Kuru soğan. ..??? …Hadi onuda sen söyle istersen. Ahh ah dış güçler her şey i siz yapıyorsunuz. Zamları da pahalı lığıda biz mağduruz. .. ( MAĞDURUZ DA MAĞDURUZ EDEBİYATI )…..

    15
    2
   2. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

    Önce gel birlikte Ataevleri Özlüceyi Altınşehiri gezelim ardından Arabayatağı Şirinevlere geçelim. Arabayla yarım saatlik yer ama insani olarak 100 yıllık fark var.Birinde anneniz kız kardeşiniz eşiniz rahatça yürürken Yıldırımda her an bir Suriyeli tarafından en düşük ihtimalle göz tacizine uğrarlar.Fanatikliğiniz yüzünden Ortadoğu ülkesi olduk. Devam kardeş devam … Kişisel menfaatlerini yediğimin ülkesi.

    62
    6
    1. @Batalla63 yorumuna yanıt olarak

     Çekirge ataevler bademlide zengin Suriyeliler ..beyaz türkler ..arabayatağı şirin evlerde fakir Suriyeli işçi türkler …adaletini senin dünya ..

 3. Şunu sormak gerek Türkiye Genelinde Atatürk ismi olan Stadyumların Yenilenmesi ve isim değişikliği tesadüfmü? Örnek verecek olursak Antalya , Kayseri, Konya , Bursa, Rize, Eskişehir, Antakya,Sakarya, Afyon, Böyle gidiyor. bu Stadyumları yıkarken bi takım vaadlerde bulunuldu ben bursaya verilen vaadleri söyleyeyim. rahmetli yazıcı vefat ettiğinden sonra stadyumda ve tüm şehirde sloganlar atıldı timsah arena ibrahim yazıcı diye. bülent arınç ve altepe de cıkıp biz taraftardan gereken isteği aldık bu konu halledilmiş bilinsin gibi geçiştirdi. Daha sonra suların durulmasını beklediler. Stadyum ismi gündemden düşecekken Bursaspor taraftarını Stadyum İsminin İbrahim yazıcı olması için imza kampanyası yapmaya mecbur bırakacak kadar oyalayıp kandırdılar. İmza kampanyasıda işe yaramadı. Daha sonrasında her şehrin yeniden yapılan stadyumu 2 ile 3 yıl arasında bitti. ama bursada yaklaşık 7 yıldır bitmeyen stadyum var ve hala inşaat halinde kullanıyoruz.. Bunu üstlenen belediye şimdi suçlu eski belediye başkanını suçluyor tamam. eskiler suçlu yanlışı onlar yaptıda. Onların yaptığı yanlışı siz düzeltmeyecekseniz onlardan farkınız nedir? Ve o halde neden o koltuğu işgal ediyorsunuz.. Biz bilinçli bursalılar olarak 850 bin oyla gelen recep altepenin yine seçimde kaybetmesini yada tekrar kazanmasını isterdik.. Çünkü sonuç itibariyle “oy” ile başa gelecek veya gidecek kişiye saygı duyuyoruz. bursa halkının oy vererek seçmediği biri bursayı nasıl yönetir? Hepimiz son 2 yıla kadar zamandır bursasporu her konuda maddi manevi olarak zarara ugratan belediyecilik istemiyoruz. Otopark ve içindeki dükkan Bursaspor un elinden söküp alındı sürekli gelir kaynagı yok oldu. Biz sözümüzün arkasındayız bursaspor menfaati, şehrin menfaati ve (oy ile seçilip) başkan olabilecek her partinin adayına saygı duyuyoruz!
  Çalışanın hakkını herkes seçimde verecektir!

  99
  22
  1. @Clegane yorumuna yanıt olarak

   Ağzına yüreğine sağlık kardeşim.Şimdi burada kendini KRALDAN ÇOK KRAL yerine koyanlar yazacak BU SAYFALARDA SİYASET YAPILMAZ diye.
   Evet bu sayfalarda siyaset yapılmaz diyenler sürekli siyaset yaparak ATATÜRK isminin verildiği her statın yıkılmasına vesile oldular.Ancak bunlar yine Zeytinyağı gibi üste çıkarlar.Bu başkan da, avanesi de BURSASPORUN ÜZERİNDEN SİYASET YAPSIN

   71
   16
 4. Alinur Aktaş şu zamana kadar Bursaspor için herhangi bir şey yapmışlığı yok. Bursaspor umrunda değil. Yeni stada çivi bile çakmadı.

  83
  10
  1. @Iznik.16 yorumuna yanıt olarak

   Belediye seçimlerinde lütfen partiye değil, şahısa, yaptığı icraatleri göz önünde bulundurarak oy verin lütfen. Ha benim oyum ise tereddütsüz Bozbeye ..

   37
   17
 5. Belediye iflasta, B.S.ye hiçbirşey veremez. Sinekten yağ çıkarmaya çalışıyor. Hepsi kötü yönetim eseri. ‘Ben yaparım, hesap soran yok zaten’ zihniyeti…

  33
  14
 6. Azınlik bir grup hariç kimsenin kandığı yok aslında.Şehirde eski birlik beraberlik olmadığı için bunlarda istediği gibi at koşturuyor.İşin özü bu.

  33
  7
 7. Kutlucanlara ödeme yapacaksın diye Bursaspor’un Otoparkına göz dikdin ve sattın Sayıştay raporuylada üstünü örtmeye çalıştın Bu işin başından beri dümen olduğu belliydi sağolsun Hakan dinçtürk Gerçekleri Ortaya Döktü !!!!

  24
  11
 8. Bursaspor a siyaset girdiğinden beri başarısız.Belediye miş, millet vekilleriymiş, valiymiş ….bulaştırmayacaksın…Bursaspor kendi yağıyla kavrulmalı…Bursaspor başkanı böyle olunmaz.Örneği Rahmetli İbrahim Yazıcı gibi olmalı Bursasporu kimseye alet etmedi ve şampiyon olundu.Beceremiyosan Bursaspor başkanı neden oluyosunuz.

  20
  2
 9. seçimler yaklaştıkça burası da taraftar sitesi olmaktan çıkıp siyaset meydanı olmaya başladı.
  belli ki Bursaspor sevgisi siyasetin ya gerisinde kaldı, ya da siyasete malzeme oluyor.
  oysa bizi buraya toplayan farklı dünya görüşlerimiz değil, ortak Bursaspor sevgimizdi.
  öyle görünüyor ki, ruh ve beden sağlığımı koruma adıma artık günde 2-3 defa girdiğim bu siteye bundan böyle haftada yada 15 günde bir gireceğim.
  okuduğum yorumlara elbette cevap verecek sözüm var. ancak, bursasporu kendisine babasından miras sanan, Atatürk’ ve adaleti kendi tekeline alan, dünyanın en doğru işlerini de yapsan da seni istemiyorum diyen, ve beni asla dinlemeyecek olan zihniyete neyi anlatıp, neyi tartışacaksın?
  bundan böyle daha keyifsiz ve daha seyrek yorumlarda buluşma dileklerimle…

  19
 10. Bozbey kaç para verdi olum size? bu yorumu yayınlamaya cesaretiniz var mı? Bozbey bursaspora ne vermiş bir söyleyin bakalım…

  15
  46
 11. Sayin Dincturk. Algi operasyon yapmayalim. Ali ayin istifasini hepimiz istiyoruz, lakin yanlis veya tam dogru bilgi yayalim lütfen. Mevzu suan milli emlakta. Belediye verdi arazileri, lakin milli emlakta tikandi olay. Mustafa Bozbey algisi gibi duruyor secim arifesi.

  13
  16
 12. Bizi ali aya teslim eden iradenin burasapor gibi bir derdi yok zaten, bursa halki ağzımı bozacam yüzüne tükürsen Yarabbi Şükür diyecek hale geldi, yalakalık klüp ve halk icinde çok yaygınlaştı ben bundan sonra Bursa’dan bi halt olmaz diyorum klüp ve şehir gün geçtikçe batıyor bunu halk çok iyi görüyor ama Yarabbi Şükure devam bence eski stadı yenileyin Çarşamba Suriye gücü kurun nasıl Destek aldığını kendi gözünuzle görün geçmiş olsun bursa kör ve sagirsin.

  12
  9
  1. @Green terör yorumuna yanıt olarak

   Yorumlarimi begenmemekle çok haklısınız çünkü ben yalan atıyorum, zaten bursada Suriyeli yok bursasporda 3 sezondur da hep zirvede bu sezonda şampiyonluğun en büyük adayıyiz

   11
   5
 13. Durdun durdun şimdimi aklın başına geldi.Hesap başka hesap seçim üstü iktidarın itibarını kaybettirmek.Geçin bunları bugüne kadar bursaspora en çok yardım eden belediyedir.Ha ayırmıyorum A partisi B partisi hepsi elinden geleni yaptı.Esasen bursasporu kimlerin hangi yöneticilerin yediğini ortaya çıkarın.

  9
  9
 14. 2 AYDIR ESES TARAFTAR İNİ İMRENEREK İZLEDİM BİKMADİLAR USANMADİLAR VE TRANSFER TAHTA SİNİ ACTİRDİLAR BİZİM TARAFTARA BAKTIĞIMDA ORTADA KİMSE YOK SADECE NASIL ZARAR VERİRİM BURSANIN HET TARAFI SAHTE İNSANLARLA VE İSTANBUL YALANLARI İLE DOLU EGER TARAFTAR FUTBOLCUYA SAHİP ÇIKMAZSA BU İŞİN SONU ÇOK KÖTÜ OLACAK HERKES GİDECEK ONLARA HİCBİRSEY OLMAYACAK AMA BURSASPOR GİTTİM BİRDAHA GELMEZ HERKES BUNU ÇOK İYİ BİLSİN BİZ BURSASPORLUYUZ

 15. Ali ay seni ömrüm boyunca unutmuycam ve her aklıma sen geldiğinde gelmiş geçmiş en kötü başkan sözünde durmayan futbolcularımızı yok parasına satan arazilerimizi yok parasına satan beceriksiz bir başkan olarak hatırlıycam efsane başkan.

 16. hem kulübe belediye karışmasın diyorsunuz hem karışmıyo diye sallıyonuz burdan aktaş bozbey veya bi başkası parti önemli değil bu saatten sonra hiçbiri bursaspora destek veremez belediyenin durumu bursaspordan daha kötü vericem diyende oy için yalan söylüyordur biz ne yapıp edip şu ali aydan bir an önmce kurtulmayız yoksa bursaspor diye bişey kalmıcak

  6
  3
  1. @mrt yorumuna yanıt olarak

   Bazı iradeler bursaspora karistikca ali ay gider başka ali ay gelir sen istediğin kadar bunu görmezden gel istersen

 17. Kandırıldığımızı sanmıyorum bunlar hep tanışıklı dövüşler bırakın bu işleri ikiside para hastası

  4
  2
 18. alinur aktaş koyu bir bjk taraftarı bu saatten sonra bursaspor çokta umrunda olmaz şimdi seçim zamanı die ilgileniyormuş gibi gösteriyor yani gösteriş hareketler yapıyor, adam bir tane kalıcı gelir olan otoparkı aldı siz zannediyormusunuz harfiyat alanı verecek
  bizim sonumuz eskişehir gibi olacak

  3
  1
 19. Herkesesimin söylediği gibi bu ülkede GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN ismini boşuna kaldırmadılar stad lardan insanları durmadan silip bizleri körerttiler gerçekleri bizden gizlediler insanlar BURSASPOR sevgisinin olduğunu bizlerde görüp hep bizleri oyalayıp bu hale soktular YÜCE ALLAH görüyor ki TEM’in ki kardeşimin yazdığı gibi bi Nilüfer’e bakalım bi arabayatağı na bakalım çalışan emek veren görünüyor BURSASPORU KULLANIP SONRA BU HALE SOKANLAR ALLAH BİLİYOR GEREKEN NEYSE O OLSUN BURSASPORUN YAKASINDAN ARTIK ELİNİZİ ÇEKİN .

 20. Yeterya otopark gitti benzinlik gitti minareli cavus gitti gitti bir toto kaldi satilmadik yapamiyorsaniz gidin satmadan bisey

 21. üzücü.. spor ve siyaset birbirine hiç yakışmayan iki kelime.
  herşey çözülür de taraftarın ayrışması ötekileşmesi çözülmez yazık

 22. Arkadaslar.kardesler dogma buyume bursali ve muradiye cocuguyum.digerlerinin bursali ve bursasporlu degilse ne cocugu oldugu beni i baglamaz yeterki vatan haini olmasin.yasim 58 lakin ben neler gordum neler yasadim.benim yasimdali bursali ve bursaspolular daha iyi bilir.lakin ben devlet kurumlarinin ve siyasetin bu kadar cirkinlestigi ve ranta baglandigi bir donem gormedim bursaspor armasi siyasi ve siyasetciler tarafindan bu kadar itilip kakalandigi bir donem gormedim bir dahada gorecegimi sanmam manfaat ve cikar herseyin onune gecti.bakin tirbunde komencerolarin reis dedigi corbacilar bile sesini cikaramaz oldu.bence bastan asagi temizlik sart oldu.unutmadan soyleyeyim siyaseti hic sevmam hatta siyasetciyide partim bile yoktur hep inandigim insanlara oy verdim fakat hepsi yalan dolan oldu.ortada tek gercek var talan edilen bursaspor ve kardesiniz emekli bir vatandas.

 23. OYUNU YERELDE RECEP ALTEPEYE
  GENEL SECİMDE MHP,YE ATTIĞINI
  AÇIK AÇIK BEYAN EDEN BİRİ OLARAK
  BOZBEY BURSA VE BURSASPOR İÇİN SEÇİLMELİMİ BİLMEM ÇÜNKÜ YILDIRIMLIYIM
  AMA BİŞEYİ ÖĞRENDİM
  14 AYLIK İCRAATIYLA 3 MİLYONLUK ŞEHİR
  ALİNUR AKTAŞA ÇOKFAZLA GELMİŞTİR BUNU NET GÖRDÜK HA
  SONUÇ NE OLUR DERSENİZ
  YILDIRIMIMLA İNEGÖLÜMLE GURSUMLA
  BİŞEY DEĞİŞMEZ DEĞİŞECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM
  ÇÜNKÜ BURSALILAR BİRBİRNİ YIYEYIYE BU ŞEHİRDE BİTİRMİŞLERDİR SÖZ HAKKI KALMAMIŞTIR
  BU BÖYLE DEVAM EDECEKTİR

 24. Bölükbası döneminde futbolcu satışlarından elde edilen yaklasık 20 milyon avronun belediyeye recep altepeye aktarıldığı söyleniyor. 20 milyon avro bölükbasının yiyebilecegi veya götürebilecegi bir rakam degil

 25. hem kulübe siyaset girmesin diyorsunuz hem de O ne yapmış bu ne yapmış diyorsunuz .. ıkisini de söyleyen sizsiniz anlamadım ben

 26. Aktaş söz konusu arsaları kulübe devretti. Şu anda konu milli emlakta. Buradan Bozbey güzellemesi yapanlara duyurulur.

 27. Alinur Başkan iki araziyi de Bursasporumuza söz verdiği gibi devretti. Ama henüz yasal işlemler devam ediyor. Bunu da çeşitli platformlarda belirtti. haksızlık etmeyelim bence.

 28. Aktaş söz konusu arsaları kulübe devretti. Şu anda konu milli emlakta. Buradan Bozbey güzellemesi yapanlara duyurulur.

 29. Siyasi konuşacağım biraz kimse kusura bakmasın ama benden ne AKP’ye ne CHP’ye ne MHP’ye, ne de bir diğer partiye oy çıkmaz bu ülkede. AKP’den sonra gelebilecek herhangi bir partinin de AKP’den (halkı kutuplaştırmak, salmayacağız dediği rahibi ABD’den korkup salmak, FETÖ’yü ülkenin dört bir yanına sokmak; en iyi icraatleri olan parti bile bu kadarını yapabiliyor) daha iyi bir şey yapabileceğini sanmıyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu