Otobüsü zor kurtardık!

Bu arada Mestan yönetiminin uzun süre Yediemin Otoparkında rehin kalan takım otobüsünü zor kurtardığı ortaya çıktı.

Furkan Özçal’ın Kayserili olan avukatlarının görüşmelerde geri adım atmadığı ve alacakların tamamını istediklerini belirtildi.
Başkan Mesut Mestan’ın avukatların bu tavrı sonrası araya hatırı sayılır kişileri sokarak sorunu belli bir miktara hallettiği öğrenildi.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ALLAH hiç kimsenin başına icra olayı getirmesin. İster kişilere ister kurumlara. En azından o problem bir şekilde halledildi. Bu büyük Bursaspor a inşallah bir daha başına böyle şeyler gelmez. ..

  20
 2. Başkan dediğin bir futbolcunun 94 BİN EURO alacağı için,
  Birileriyle masaya oturmaz, araya hatırlı kişiler koydurup
  Kimseye yalvarıp minnet etmez, çıkartır parayı koyar masaya,
  Ver aracımı der, şimdi kaybolun çıkmayın bi daha karşıma der,
  Bu Başkan problemleri hep halı altına süpürmekte kararlı demek

  13
  3
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Arkadasim.hic yoktan adam problemleri cozmeye calisiyor belliki sende corbaci comarlardan sin ayiptir yahu az destek olmaya calisin maddi olmasada manev.i kostek olmayin yeter

  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   senin cebinde 20 tl yoktur bahse girerim:)))100 bin euro verecekmiş bir daha karşima gelmeyin diyecekmiş:))bırakın bu film repliklerini kardeşim ..komik olmayın..haaa yaşın 10-11 se sana bir şey demiyorum:))

 3. habercilikte son nokta zor kurtardık avukat kayseriliymiş yerel medya birazcık daha ılımlı mestan ı karalayacam derken bursaspor u küçük düşürüyorsun

  9
  1
 4. Abi bu adamların kesinlikle ilk 2 senesi incelenmeliydi ama biz geçen sene bunları ibra edip birde başımıza tekrar getirdik o sebeple incelemede yapılamaz zaten geçen sene tahtayı bile açamadılar bizi ilk 2 senede batırmış bunlar …

 5. bu yönetim de bir halt yapamıyacak belli elde hazır omaya para ile gelmediler şimdi kimsede destek vermiyor 1 senede çıkmaz ise bu takımı kimse kurataramaz.

  2
  1
 6. Ali Ay ın bokları bunlar, bursasporu öyle bir kilitledi ki, mestan da kilidi açmaya çözmeye çalışıyor ama zor..

 7. Bu otobüs zaten Bursaspor üzerine kayıtlı değil ki. Yönetim bu konuda da acemi davranmış. Git mahkemeye itiraz et bu otobüse haciz olmayacağına dair karar al.

 8. Kardeş ALLAH büyük. Düşenle dalga geçmek kolay. Kolay da ALLAH senin sevdiklerini düşürmesin. Ağlayanın derdi gülene hayır getirmez. Çünkü biz düşmesini bildiysek çıkmasını da biliriz.Bence sen anladın.

 9. Galatasaray’dan gelen Furkan, Emre gibi adamlar, sanki topçu değil de, ajanlar. Sanki Bursaspor’u karıştırmak için görevlendirilmişler gibi. Kulübe en zarar verenler sıralamasında en baş sırayı kimselere bırakmıyorlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu