Osmangazi BLD. Loca aldı, onlar karşı çıktı!

Osmangazi Belediyesi, Bursaspor’dan loca kiralamak için Belediye Meclisi’nde oylama yaptı.

Timsah Arena‘dan loca kiralanması için Osmangazi Belediye Meclisi’nde önerge  verilirken AK Parti ve MHP meclis üyelerinin evet oyu kullanması ile öneri kabul edildi ancak CHP ve İYİ Parti meclis üyelerinin çekimser oy verdi. Buna rağmen Bursaspor’a destek sağlamak için görüşülen teklif oy çokluğuyla kabul edildi.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Alınan localar şehit yakınları, gazi, engelli, para bulamayıp maça gelemeyen garibanlar ve çocuklara tahsis edilsin.

  182
  4
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Gercek bursali bursasporlu miliyetcidir osmanli torunudur.son zamanlarda nekadarda cok bunun aksini savunan cakma taraftar turemis sasiyorum.

 2. Niye siyaset yapıyorsun. Bütün kulüpleri batıranlardan hesap sorulacak yoksa batırılan kulüpleri kurtarmak belediyenin devletin imkanlarını kullanarak olmaz

  66
  14
  1. @16mst16 yorumuna yanıt olarak

   Nilüfer Belediyesi’nin Bursaspor’a yaptığı yardımı şu ana kadar hiçbir belediyenin yaptığını düşünmüyorum. Biraz haksız bir yorum olmuş.

   101
   34
 3. Onlar dediğin kim admin? Vatan haini der gibi bahsetmişsin.. tahrik eder gibi bir baslik.yapmaulyin böyle şeyler

  33
  8
 4. istanbul belediyesi başakşehire destek verse köpürürsünüz. bursanın belediyeleri destek versin diye el açarsınız. belediyeler futbola kulübe destek veremez arkadaş. belediyeler belediye paraları milletin paralarıdır. belediyeler spora karışamaz. başakşehire istanbul belediyesi para aktarınca ağzınıza açıyorsunuz.

  31
  5
 5. Bu Gazete cidden böyle haberlerle ortalığı karıştırmaya çalışmaktadır – bu oylama yerel yönetimlerde kanunen gerekiyor kimisi oy vermiş kimisi vermemiş sana ne? sen gazetecilik yapıyorsan git tapu dairesine araştır kim tapu zengini olmuş eski yönetimlerden kim İstanbul’da rezidanslar almış kim temizlikçilik yaparken son model evlere tapu zengini olmuş nereye gitti bu 500-600 Bursaspor’un parası onu araştır loca moca zaten neredeyse hepsi boş bedavaya kulanıyorlar onu araştır sen kaç loca boş ve bedava kullanılıyor?

  21
  3
 6. Bursaspor sevdalıları siyasetçi ile ilgili bir haber olunca burada hiç yorum yapmayanlar dahi lehte veya alehte yorumlar çoğalıyor bakın sizlere bir örnek vereyim benim tirbün arkadaşlarım içinde farklı görüşleri ,farklı yaşamları farklı sosyo ekonomik yapıları olan insanlarız çoçuğumuz yaşında gençlerde var 65 üstü insanlarda bizde yeri geldiğinde kendi içimizde eğrisi ile doğrusu ile tartışırız konuşuruz lakin Bursaspor oldu mu hepimiz biriz ve biz arkadaşlar 30-40 yıllık dostluklarımız vardır neden mi Bursaspor sevgisi bizi her daim bir arada tutmuştur şimdi sanırım anlaşıldı ben RA nin gelmiş geçmiş Bursa ya en büyük zararı veren bir yönetici olarak görüyorum işin siyasi durumu ise onun konuşulacak yeri burası değil saygılar sevgiler

  13
 7. olayın haberi çok da sallamamak laqzım ama hiçbir siyasi partiye yakınlığım yok bursaporu siyasette kutuplaştırmamak önemli hangi parti olursa olsun chp li nilüfer de loca aldı dediğim gibi bursaporu partiler üstü yapmalıyız bir partiye üye olab,lirsin seviyuor olabilirsin ama buradan bursaporlu tüm arakadaşlara bursaporu siyaset üstü ttumalıyız şuanda tüm bursanın bursapora desteğine ihtiyaç var kimseyi ötekileştirmeyelim herkes destek olsun

 8. Siyaseti futboldan uzak tutun. Belediyenin görevi kulübü desteklemekten ziyade şehrin halkına hizmet etmek, sosyal destekleri güçlendirmek. Locaya verilecek para yerine bir çocuk parkı yapılabilir veya bir okul onarılabilirdi. Yeter artık bu siyasete sırt dayamalar. Bu şekilde kulüp sadece günü kurtarır. Uzun vadede sürdürülebilir değil.

 9. Seçim zamanında loca alıp sonradan arasını ödemeyenler bak sen şurda biraz destek olmaya calısıyor belediye onada karsı çıkıyorlar seçim döneminde atkı bere dagıtmakla olmaz bu işler

  3
  2
 10. Bursaspor lehine oy kullanmayan,hangi parti olursa olsun.siyasetini başka şehirde yapsınlar,işi biraz daha ileriye götürelim,istanbul aşılkarı iseler.siaysetlerini orda yapsınlar.

  1
  7
 11. Sende suanda baskasinin tokmakciligini yapıyorsun gibime secim üstü atkı yapıp stadyumda dağıtmak isteyen başkan adayları nerede

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu