Ortalık karıştı!

Sivas Belediyespor teknik direktörü Yusuf Tokuş, kulübenin arkasında bulunan ve galibiyetin tadını çıkaran Bursaspor taraftarlarıyla ikili diyaloga girdi.

Kendisi ile sözlü tartışmaya giren Tokuş, Bursaspor taraftarlarına el hareketleri çekerek tehditler savurdu.

Tribünlerden büyük tepki alan Tokuş ile Bursaspor taraftarı arasına güvenlik güçleri müdahale etti.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Akcalarlı yorumuna yanıt olarak

   Adam dönmüs eliyle telefonunu ver birebir çıkalım diyor. Elini göğsüne yapıştırıp nah işareti yapıyor bizde gittik telefon numaramızı vermeye çalıştık almadılar. Tabii sen bunu simdi ergenlik olarak görüyosun ama geçen sene son haftaları sana göre ergen olan o korkusuz kitle kazandırdı. İç sahada senin etkili olmandaki en büyük etken o salladığın kitle. Taraftar her zaman trübünden bulaşır futbol bu salon sporu değil. Maç 4-0 olmuş yusuf bey kenara oturcağına laf yetiştiriyor millete. Taraftarda contrayi verdi bu kadar basit.

   27
   47
   1. @Mso1963 yorumuna yanıt olarak

    Takımını rezil rüsva edince bir cirkeflik yapacak tabiki. Sen bir ili temsil ediyorsun ne diye taraftarla diyaloğa girersin ve gey CAHİL

    11
    1
 1. Biraz sabırlı olmak lazım. sürtüşmeye gerek yok. deplasmanda zaten en misafirperver takım bile kümeye diye bağırıyor. tepki koyalım tabii rencide etmeden sahaya birşeyler atmadan. herşeye rağmen taraftarı bu konuda çok kötü değil.

  26
  1
 2. Her hafta birileriyle tartışıyor bizim taraftar.Sonra neden herkes bize düşmanlık besliyor diyoruz.Bir kısım taraftarımız,kalitesi çok düşük sırf tartışma yaratmak için gelen çoluk çocuk kitlesi maalesef…

  15
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu