Ortak liste yapıyorlar!

2 Temmuz Pazar günü Sütaş Timsah Park’ta yapılacak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul öncesinde, Emin Adanur’un adaylıktan çekildiğini duyurmasıyla hali hazırda bir isim ön plana çıkıyor.

Dün itibariyle imza toplamaya devam eden Bekir Ön’ün gerekli imzayı toplayıp listesini Divan Başkanlık Kurulu’na sunması beklenirken, 100 imzayı geçtiğini açıklayan ancak ekip lideri olarak adlandırılan Melik Ramisoğlu’nun desteğini çekmesiyle ne yapacağı bilinmeyen Raşit Barışıcı’nın durumu da netlik kazanmadı.

Bu iki ismin birleşip tek listeyle aday olabileceklerin konuşulurken, adaylıktan vazgeçme ihtimalleri de masanın üstünde duruyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Neden acaba? Gayet açık arkadaşlar, mevcut partili yönetim, gönlünden geçen, kendine biat edecek, her konuda danışacak aday arayışı içinde. Bunu da açıkça yapıyorlar. Bu koşullara uygun kişiyi gündemde tutuyor ve diğerlerine de sizi istemiyoruz diyorlar. İki bs.adayinin çekilmesi kesinlikle bu yüzden. Bu ikisinden biri bsk.olsun, tribünlerdeki malum grup istifaaa diye daha ilk maçta bağıracak, yazın bir tarafa.

  14
  6
  1. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Ulan ne pisliksiniz su siyaseti bırakmadıkca daha beter olacaksınız. Çok sevdiğiniz siyasetçileri getirin olsun bitsin

   1
   8
   1. @Dede yorumuna yanıt olarak

    Kardes, siyaset sizin ruhunuza işlemiş! Her yorumu da oraya dahil ediyorsunuz. Yaptığım yorumun neresinde bir partiden söz ediyorum! Demek muhalif bir yorum yapılırsa hemen şucu veya bucu olunuyor! Ben aklını kiraya vermeyen şerefli bir BURSASPOR taraftarıyım. Sen de aynı şeyi yazabilir misin? Ya za maz sin! Çünkü sen siyaset siralarinin şeref tribününde oturuyorsun.

  2. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Haklısın arkadaşım chp bin ve iyi (kötü) partinin hiçbirşeye faydası yok bir de buraya trollerini salıp yorum yazdırıyorlar. Dikili ağacınız var mı lan sizin ?

   1
   12
  3. @Krc yorumuna yanıt olarak

   Haklısın arkadaşım chp bin ve iyi (kötü) partinin hiçbirşeye faydası yok bir de buraya trollerini salıp yorum yazdırıyorlar. Dikili ağacınız var mı sizin ?

   2
   8
 2. Meftalik olmuşuz.koskoca Bursaspor’a başkanlık yapacak doğru düzgün bir insan çıkmıyor…
  Fişimizi çekin bitsin bu işkence ….

  12
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu