Örnek, NK Celik Zenica ile anlaştı!

Adnan Örnek'in Bosna Hersek kulüplerinden NK Celik Zenica ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Geçtiğimiz sezon bir dönem Bursaspor‘u çalıştıran Adnan Örnek, başarısız sonuçların ardından istifa etmişti.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir zamanlar bu takımın efsanelerinden biriydi, futbolculuğunda çok severdim kendisini; ama geçen sene son bir hafta kala istifa ederek tüm imajını yerle bir etti benim gözümde. İnsanlığına bir lâfım yok ama bundan sonra Bursaspor’da yeri de yok. Bunu iyi bilmeli.

  59
  26
  1. @16bursAnkara06 yorumuna yanıt olarak

   Sen mi karar veriyorsun buna, yeri yokmuş, adam ne yapsın sürekli kaybetti başarısız olduğunu kabul etti şok lazım alışılmış in dışında birşey lazım olsun dedi ve bıraktı, zaten kendisinin türkiye ‘de teknik direktör lük de adi dahi yok düşürse de çok kariyeri zedelenmezdi, rica ediyorum mantıklı olun, yaptığı bence doğruydu, adamin ait olduğu yer orası değildi umarım birgün tekrar vakıfköy de olacak, yeter artık herkesi silip atmayın vallaha yeter uslanmak yok asla BRAVO BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARI !!

   31
   22
   1. @Lababam yorumuna yanıt olarak

    Öncelikle şunu belirtmem lâzım. Tanımadığınız bir insana “sen” diye hitap edemezsiniz, bu bir.

    İkincisi “Sen mi karar veriyorsun buna” gibi bir cümle kullandıktan sonra yorumunuzun son bölümünde sırf bana gönderme yapmış olmak için “BRAVO BÜYÜK BURSASPOR TARAFTARI” cümlesini kullanıyorsunuz. Şimdi sormak lâzım: acaba şu anda kendi eleştirdiğiniz şeyi yapmış olmuyor musunuz o cümleyi kullanmakla? Sizin cümlenizle söylemek gerekirse, siz mi karar veriyorsunuz benim Bursasporluluğuma?

    Üçüncüsü, eğer Bursaspor’da yeri olacak olsaydı o son hafta o cümleleri söyleyip kaçmazdı; ama kaçtı ki yeri yok. Bu benim şahsî görüşüm ve siz de buna bir insan olarak saygı duymak zorundasınız.

    Son olarak da şunu söyleyeceğim, eleştirmek en doğal hakkınız, eleştirmeyin demiyorum ancak eleştirinin de bir dozu var. Hele şu mübarek bayram gününde kimsenin kimseyi kırmasına gerek yok. Tekrardan iyi bayramlar.

    Saygılarımla

    15
    3
 2. Adnan Örnek’in Bursasporluluğuna laf söyleyebilecek bir adam göremiyorum burada. Kendi evladına bu kadar gaddar olan bir sosyal medya taraftar kitlesi dünyada zor bulunur. Inşallah Bosna’da çok başarılı olur ve yeni Baliç’leri de Bursaspor ‘a kazandırır.

  16
  4
 3. Kendi adına leke gelmesin diye menfaatleri doğrultusunda bursasporu satıp adamın haberini yapmayın.
  Şu adamın arkasında duranın da Bursasporrluluğundan şüphe duyarım.

  15
  19
 4. Ah be Adnan !!! Futbolu bıraktın 33-34 ünde,yardımcı antrenörlük ,altyapı derken körelttin kendini !!! 55 inden sonra aklın başına gelmiş,takım çalıştırmaya başlamışsın !!! Halbuki bu cesareti 30 lu yaşların sonunda 40 lı yaşların başında gösterebileydin,belkide Bursaspor şuan Teknik Direktör aramıyor olacaktı !!!!!

  11
  1
 5. Bilinenin aksine Adnan Hoca Gençler maçından sonra kendi istifa etmedi. İş bilmez bir başkan “Son maça başka hocayla mı çıkayım? Kendinizi kovdurmak mı istiyorsunuz?” deyip, sinirlendiğinde her zaman olduğu gibi bambaşka birine dönüşünce Adnan Hoca istifa etmeye karar verdi.

  4
  3
 6. HEPİMİZİN CUMA VE RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLA.CAMİAMIZA,ŞEHRİMİZE,MİLLETİMİZE VE İSLAM ALEMİNE HAYRILARA VESİLE OLSUN.İNSANLIĞIN BARIŞ-HUZUR VE ADALET TE BULUŞMASINA VESİLE OLSUN.

  Bir kişiyi ya VEZİR ya da REZİL etme anlayışından kurtulduğumuz,idarecilerin şeffaf ve adil olduğu ya da olmadığında sorgulayıp sıgaya çeken bir camiaa olduğumuzda HERŞEYİN GÜZEL OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

  4
  2
 7. Geçen sene Adnan Örnek son maç kala bıraktı bana göre bir taktikti bir şok lazım dedi.Rüyadan uyanmaları gerekiyor dedi.Bence şoku veren Adnan örnek tir.Bursasporluğundan kimsenin şüphesi olmasın.Bizler Bursalı ve futbol oynamış teknik direktörlere ne kadar şans veriyoruz.Bırakın dışarda aramayı teknik direktör…Alın size Mustafa er örneği ne kadar sabrettik güvendik mi hayır…Samet aybaba geldi bana göre 1 sene içinde gider..Bu antrenörlerin devri bitti…Sistemin varsa transfer politikasını iyi yapmışsan ,alt yapından kaliteli oyuncular çıkıyorsa ne gerek var samette hikmete.. ver kendi çocuğuna… sabret bekle…En büyük kötülüğü kongre üyeleri yapmıştır Ali ayı getirerek Ali ayda samet aybabayı getirdi.Yani kısacası transferler kötü başladı…Ali Ay ve samet Aybaba devamı sonuç samet sezon bitmeden gider Ali Ayda ancak takım kümeye düşürünce gider… olan her zaman ki gibi VEFAKAR TARAFTARA VE CANIMIZDAN ÇOK SEVDİĞİMİZ BURSASPORUMUZA….. olur….Çıtası yükselmiş bir camianın hedefi yok ne söylenebilir ki söylesek ansiklobedi olur…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu