Orhangazi’nin locasına mahkeme engeli!

Orhangazi Belediyesi'nin, Büyükşehir Stadı'nda aldığı locayla ilgili olarak avukat Erol Çiçek'in açtığı davada mahkeme kiralama işlemini durdurdu.

Orhangazi Belediyesi‘nin geçen yıl Belediye Meclis kararı ile gerçekleştirdiği Bursa Büyükşehir Belediye stadyumu loca kiralama işlemi mahkeme kararıyla durduruldu. Bursaspor‘a destek amacı tüm ilçe belediye başkanlarına yönelik başlattığı kampanyaya destek olan Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, stadyumdan loca kiralamış ve bunu da meclis kararı ile gerçekleştirmişti. Bu durumla ilgili dava açan Avukat Erol Çiçek‘in itirazını mahkeme kabul etti ve kiralama işleminin iptaline karar verdi. Orhangazi Belediyesi Meclisinin kararı ile gerçekleştirilen loca kiralama işleminin mahkemeye götürülmesine tepki geldi. Bursasporlu taraftarlar özellikle sosyal medya üzerinden yaşanan bu olaya öfkeyle yaklaştı.

Kaynak
Olay

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu avukat büyük ihtimalle istanbul takımlarından birinin fanatik taraftarı,herhalde zoruna gitmişki,işini gücünü bırakmış bununla uğraşmış.avukat kardeş bu şehirde,bu topraklarda,bursaspor sana batıyorsa ozaman bu şehri terkedeceksin.gidip istanbulda yaşayacaksın.

  48
  5
 2. tamammen siyasi bir haraket. ondan sonrada dönüp diyorlarki neden halk bize yetki vermiyor. bu kafaylada bunlardan hiç bir hey olmaz.

  18
  4
 3. erol efendi bu şehrin ahı sana yeter ,bu şehriden yediğin ekmeklerde senin eline dizine gelir.Varsa bir kural hatası onu düzelt,niye iptal ettiriyorsun.O loca belediye başkanının değil oyunu vermiş Orhangazilililerin.

  15
  3
 4. Beyler laf yapmayın adam haklı kimsiniz siz belediyenin parasını belediyeye satmak kendi ceblerinden alsın madem orhangazi meclisi çaldıkları paralarla alsınlar hepsini altında son model araba kral evde oturuyolar belediyenin parasıyla niye loca alıyolar kimse laf yapamasınlar sen kombine alıyosun cebinden onlar belediye parasıyla keyif yapıyolar kusura bakmayın adama haklı madem belediye locası bende gideyim locaya herkez gidiyo belediye üç kuruş kişiliksiz insanlar herkez orda hem belediye parası bizim paramız adam haklı kimse laf yapmasın cebinden alcaklar kişiliksiz insanlar yiye yiye bitiremediler her yeri yiyolar belediye parasıyla keyif borç gıtlakta kişiliksiz insanlar

  15
  16
  1. @yorum yorumuna yanıt olarak

   Her sehirin belediyeleri şehrin takimlarina yardimci olurlar. Nilüfer belediyesininde locası var osmangazi yıldırım bbb ninde siyasetcilerde sonuçta taraftar futbola kahvede oturan adamda karışır siyasetcide bu boyledir normalide budur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu