Orhangazi’de neler oldu?

Bursaspor’un resmi ürünlerinin satış noktası olan Bursastore Tır’ı kulübün yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hem Bursa ile ilçelerine hem de şehir dışında bulunan yeşil beyazlı taraftarlara daha yakın olmak ve iyi hizmet sunmak amacıyla alınan mobil araç kısa zamanda benimsendi. İşin dikkat çeken yanı ise Bursastore Tır’ı, mağazalar içerisinde en çok ciro yapan store konumuna geldi. Gezici store gerek gittiği fabrikalarda gerekse ilçelerde şuana kadar büyük ilgi gördü.

BAŞKA YER GÖSTERİLDİ

Ancak önceki gün Orhangazi’de yaşananlar akılları karıştı. Yeşil beyazlı taraftarların isteği üzerine Orhangazi’ye giden mobil aracın ilçe merkezinde yerini almasından sonra meydana parke taşı döşendiği gerekçesiyle alandan uzaklaştırıldığı ve kulüp çalışanlarına farklı bir yer tahsis edildiği öğrenildi. Fakat store sorumlularının gösterilen alanda fazla satış yapılmayacağını düşünerek ilçeden ayrıldıkları bildirildi.

SIRA M.KEMALPAŞA’DA

Sergilenen tavır karşısında şok alan store sorumlularının konuyu yönetimle paylaştığı belirtildi. Yaşanan bu gelişme üzerine Orhangazi Belediyesi yetkililerinin Bursaspor kulübüyle irtabata geçtiği ve konunun kendilerinden habersiz gerçekleştiğini belirterek özür dileklerini öğrenildi. Bu arada Bursastore Tır’ın bugün Mustafakemalpaşa’da olacağı ve taraftarla buluşmaların daha sonra Yenişehir’le devam edeceği belirtildi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu