Orhan Sarıbal’dan şok eden Bursaspor sözleri!

Adnan Batır'ın twitter'da flood şekliden yaptığı paylaşım şu şekilde;

Bursaspor‘un Amed SF ile Bursa‘da oynadığı maçın ardından sosyal medya hesabı twitter‘dan Bursaspor taraftarını kınayan bir açıklama yapan ve TFF‘yi göreve çağıran Bursa Milletvekili Adayı Orhan Sarıbal‘ın seçim gezisinde bir Bursaspor taraftarı ile yaşadığı diyaloğu paylaşacağım.

Bursa‘da seçim gezisinde bağlı bulunduğu parti heyeti ile seçim çalışmalarını yürüten Orhan Sarıbal ile bir dükkanda karşılaşan bir Bursaspor taraftarı Bursaspor‘un Amed SF ile oynadığı maçta Bursa Milletvekili olmasına rağmen Bursaspor taraftarının yanında durmadığı için medeni bir tepki gösterdi. Orhan Sarıbal‘ın uzattığı eli sıkmayarak tepkisini gösteren Bursaspor taraftarı (Buradaki olayda isim kullanmayacağım. Konuşmadaki Bursaspor Taraftarını şahıs olarak alıp baş harflerini sembolik olarak B.T. örneklemesiyle vereceğim. Gerçek kişinin ismi bende saklıdır.)

Diyalogları buradan karşılıklı konuşma şeklinde yazacağım. Başlıyoruz;

BT – Kusura bakmayın biz size merhaba demeyiz. Sizin Bursa şehrinden ve Bursaspor taraftarından özür borcunuz var. Amed maçında yaşanan olaylarla ilgili çok büyük bir yanlış yaptınız.

OS – Hayır ben Bursa şehrini kurtardım!

BT – Hayır kurtarmadınız! Siz bizi hedef gösterdiniz. Konunun önünü arkasını bilmeden Bursa şehrini fistanlılara değiştiniz!

OS – Bu ifadeleri sana iade ediyorum. Kimseyi fistanlı diye aşağılayamazsın, yaptınız şey doğru değil.

BT – Bursa şehrinden özür dilemek zorundasınız.

OS – Tam tersi hiç bir şekilde Bursa şehrinden ve Bursaspor taraftarına özür borcum yoktur. Tam tersine depremde yüzbinlerce insan enkaz altındayken, TFF‘nin yaptığı büyük hata ve Süleyman Soylu‘nun orada olması ama benim oradaki maçtan haberim yok. Bunu söyleyeyim.

BT – O maçtan nasıl haberiniz yok. Bilginiz yokken nasıl tweet atıyorsunuz? Bursa vekilisiniz nasıl haberiniz yok.

OS – Ben bugün de aynısını yaparım.

BT – Yapamazsınız.

OS – Yaparım

OS Bursa tarihe  adam öldüren kent olarak geçemez!

BT – Kimse öldürülmedi. Diyarbakır‘da oynanan Amed maçında paçavralar açılırken neredeydiniz?

OS -Haberim yoktu. Keşke bilgim olsa tepki verirdim.

BT – 18 yaşındaki çocuklar orada zırhlı araçlarla maça gidiyor. PKK paçavraları açılıyor. Bursa‘nın milletvekili konudan haberim yok diyor. Yapmayın!

OS – Evet yok. Aynen yok. Haberim olsa yapardım.

BT – Bursaspor taraftarına çok büyük yanlış ve haksızlık yaptınız.

OS – Hiç bir şekilde ne haksızlık yaptım, ne de yanlışlık yaptım. Siz bir grubun provokasyonuna geliyorsunuz ve bana siyasi linç yapıyorsunuz. Bugün olsa bugün de aynı şeyi yaparım!

OS- Diyarbakır‘da bu olaylar oluyor mu?

BT – Evet…

OS – Süleyman Soylu sahnede mi?

BT – Değil.

OS – Nerede?

BT – Maçta değil.

OS – TFF var mı?

BT – Evet…

OS – Orada eğer pankartlar açıldıysa, insanlar bıçaklandıysa ve otobüse bindirilmediyse TFF neden ceza vermedi Amed‘e?

BT – Federasyonu ceza vermedi ama bu baştan aşağıya yanlış!

OS -O süreçten sonra TFF görevini yapmıyor. Amed‘e o cezaları vermiyor. İki maç ceza veriyor. Bursaspor taraftarına diyor ki TFFBen ona ceza vermedim. Cezayı siz verin!”

BT- Federasyonun ceza vermemesinin karşılığı sizin dediğiniz gibi değil. Evet, ceza vermesi geriyor ama siz bana Bursa‘da sahaya su atılmasının dışında ne yaşandığı söyleyebilirsiniz?

OS -Bak dostum  Amed gece otele geldikten sonra provokasyon var mı?

BT – Provokasyon yok. Havai fişek atıldı.

OS – Peki otelden stadyuma gidene kadar ciddi bir hareket var mı, var!

BT – Hayır yok!

OS – Ya arkadaş emniyetin raporları var!

BT – Siz bursa şehrini biliyorsunuz değil mi?

OS – Evet biliyorum

BT – Amed‘in kaldığı otel stada 1 km mesafede. Buradan oraya gidene kadar nasıl bir provokasyon olmuş? 18 yaşındaki Bursasporlu çocuklar zırhlı araçla stada gitti diyorum. Filmlerde gördüğünüz zırhlı araçlarla gittiler!  Taraftar için bu süreçte ne yaptınız?

OS – Ne yapacağım ki? TFF görevini yapsın.

BT – Siz Bursa vekili olarak. Federasyona, valiliğe ve emniyet nezdinde Bursaspor taraftarı için ne gibi görüşmeler yaptınız?  Bizim yanımızda niye durmadınız?

OS – Sizin yanınızda niye duracağım! Provokasyon yapıyorsunuz!

BT – Nasıl provokasyon yapıyoruz?

OS – Birbirinize saldırıyorsunuz!

BT – Biz provokasyon yapmıyoruz!

OS- Bugün siz başka bir kulübe yapın yine aynısını yapacağım! Ben Bursasporluyum ama siz Bursasporlu değilsiniz!

BT – Siz benim Bursasporluluğumu sorgulayamazsınız!

BT – Ben Bursaspor kongre üyesiyim.

OS – Senin kongre üyesi olman Bursasporlu olduğunu göstermez! Sen ne dersen de ben yine aynı şeyi yaparım!

BT – Ben Bursaspor taraftarının size oy atmaması için tüm arkadaşlarım ile konuşacağım.

OS – Elinizden geleni yapın. Sizin yaptığınız yanlış, siyaseti nereye kullanıyorsunuz. Bursaspor‘u birlikte kullanacağız.

BT – Bursaspor‘a ne gibi projeyle geldiniz?

OS- Ben siyasetçiyim. Bursaspor ile ne ilgim olur.

BT – Siz bir tweet atarak olayı farklı bir noktaya getirdiniz. Üç tane arka arkaya attığınız tweet var.

OS – Üç değil dokuz var! Ben ne yaptığımı biliyorum. TFF ceza vermediği için emniyet sizi kurban seçti.

BT – Siz de ona çanak tuttunuz.

OS – Hiç öyle düşünme.

Evet, karşılıklı konuşma bu şekilde sona eriyor. Bursa‘dan ve Bursaspor camiasından bi haber milletvekili ile Bursaspor taraftarının bu diyaloğu neyin ne olduğunu en güzel şekilde anlatmıştır diye umuyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler…

98 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. PKK lı arkadaşlarını üzmemek için Bursa dan özür bile dilemeye tenezzül etmiyor. Burada siyaset yapmıyorum.İsteyen istediğine oy versin .Fakat biz bu konuda bile sözümona Bursa vekiline yaptığı densizliğe karşı birlik olup özür diletemiyorsak , bu ayıp bize yeter.

  177
  18
  1. @İnegollu yorumuna yanıt olarak

   Adam erzincan refahiyeli yani kürt kökenli biri ne bekleniyordu. Benim kızdığım nokta bursaya bursalı milletvekilleri çıkarmamaları kendi memleketlerinde aday olsun insanlar yok arkadaş her siyaside koltuk sevdası var halkı düşünen yok artı bursa gibi bir şehrimizden hdp oy çıkıyor neden 450 bine yakın kürt nüfusu var şehirde milliyetçi şehiriz hdp nedir şehit evlatlarımızın kemikleri sızlar vah halimize biri hdp ile biri hüdaparla bunları siyasete sokulmamaları lazım milletvekilleri çoğu sıkıntılı Atatürk görse ne der ayrıca bursamızda 6 osmanlı padişahın kabri ve bu topraklarda can vermiş nice şehit dedelerimiz ve çocuklarımız var hangi yüzle bakıcaz

   29
   8
  2. @İnegollu yorumuna yanıt olarak

   Hepsi aynıı Kilicdaroglunun eşi terörist cenazelerine katılıyor isteyen baksın neden kimse elestirmiyor? araştırın bakın ..bunlara oy yok ….bu vatan bunlara bırakılmaz….

   30
   16
   1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

    Kime bırakılacak
    domuz bağcı ve
    taliban kafalilarami.
    Orhan Saribal
    tamamen yanlış
    yapıyor. Konuşmalarının
    hiçbir savunulur
    tarafı yok. Ancaaaaak
    Diyarbakirdaki maçta
    pacavralari stada sokan
    olayları görmezden
    gelen ama BURSA daki
    maçta pkk yi üzmemek
    için bütün gücü ile
    BURSA yi ezen akpkk
    yi gormicezmi.

    13
    10
  3. @İnegollu yorumuna yanıt olarak

   En güzel yorum. Sarıbal madem aday oldu gidin kardeşim başkanlıkta KK. ye verin vekillikte İyi Parti’ye verin. Ne çok meraklısınız kavga etmeye. Etrafımda birsürü insan var başkanlıkta RTE. ye verip vekillikte Yeniden Refah’a verecek.

   29
   13
 2. vayyyy adnan beyin gazetecilik yapası tutmuş. senelerdir akapeliler kulübü soyup soğana çevirirken nerdeydin be adnancım? öyle kıyrıtırık isimlere delikanlılık yapmayı bırak. maçan yiyorsa kulübe soruşturma açan süslü süleymanı konuş tamam mı adnancım. 3 kuruş için şaklabanlık yapma.

  90
  171
  1. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

   şu siyaseti bırakamadınız. karşı taraf hatalı diye sen de mi hata yapacaksın! bırakın bursasporun yakasını be kardeşim. yetti vallahi bıktırdınız taraftarı da oyuncuları da… Hadi gelsin şimdi bu kafa da bursasporu bu hewal çiplerine mi bıraksın? zaten şu ankilerin yandaşları yedi de yedi. Gyan’ı bize 3,5 milyon kitleyeceklerken , kayseri 5 yüz BİN euroya aldı. ama bursa’da bursalılara değil de , hewallere oynayan adamı da seçtirtmemeliyiz.

   6
   5
  2. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

   Tebrik ederim arkadaşım. İşte zeka böyle bir şey. İktidarın kalemşörü olmak diye ben buna derim. Kalemini kiraya veren gazetecilere bir örnek. Kulübü bu hale getiren iktidara söz söyleyemen gasteci.

   8
   5
  3. @radikal31 yorumuna yanıt olarak

   Ulan embesil Adnan a para aldığına inanıyorsun ama adamların pkk fetö ile anlaşıp ülkeyi sattıklarına inanmıyorsun..sizden olmayan herkese sözünüz belli hemen para almışın..sen kaç para altında burda bu pkk yandaşlarını savunuyorsun..Adnanın soyu belli sözü belli babası zinnur abi tamircı idi adam tırnaklarıyla geldi bu konuma sen kimsin senin soyun soyun bellimi ..

   19
   11
  1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   Olm bu olay doğru mu yalan mı doğru konuşmak yalakalık mu oluyor benim dedelerin dspli CHP’li ama siz bunak Kemal’in arkasından gide gide salak olmuşsunuz Lamı cimi yok dün akp PKK’yı destekliyordu oy alabilmek için şuan oy dahi alamıyor pkkdan ama domaldi vurduruyor ağzına yüzüne bosaldirtiyor Abdullah Öcalan’ın bunu söylemek mi yalakalık biz AKP’yi istemiyoruz dedikçe zorla AKP’li yapıyorsunuz insanı soysuz Kemal’e verecegime hırsız Tayyibe veririm

   12
   16
   1. @Muhammed yorumuna yanıt olarak

    Recep’in taktiği belli.. hergün aynı yalanı tekrarlarsan inanırlar.. CHP ‘nin PKK ile işbirliği yapdığı yok. Kürt’lerin kendisine oy vermesine itiraz edecek hali yok. Kürt’ler bugün AKP’ye oy vericez deseler Aktrollerin hepsi PKK yalakalığı yapar, daha önce yaptıkları gibi.

    7
    6
  2. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   cehape liler üzgün, cehape lilerin gözü yaşlı, cehape liler mağdur, cehape liler yine mort 🙂 verin bilekten serumu tansiyonları yükselecek yine. BURSASPOR am-ed in üstüne cehape yi koyup binecek.

   38
   33
   1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

    İktidarı destekleyeceğini açıklamadi kim teröristlerden vazgeçerse onu destekleriz dedi yani sen CHP’nin pkkdan vazgeçmeyeceğini bildiğin için AKP’nin hizbullahdan vazgececegi öngörüyon bu bizim sorunumuz değil

    7
    2
   2. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

    Üçkağıtçı linki tıklıyorum bişey yok Sinan oğana bok atma amedteki maçtan sonra sadece Sinan oğan ve Zafer partisi tepki verdi.Ne kandil dağı ne domuz bağı bizim yanımız hakkın yanı Sinan Oğan

    7
    6
     1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

      Bu ülkenin kirli bir siyaseti ve partisi var kim o chp onursuzu ve yıllardır mesrulastirdiklari pkk ve öyle bir deklare ettiler ki ellerinde gelse buyurun efendi ülkeyi sizin için ele geçirdik diyecek aynı deasin Suriye de yaptığı gibi.Chp bu ülkenin ATATÜRK cusu değil komünistidir.Yazik ki biz bu ülkeyi ne kadar sevsekte inanılmaz kin nefret tamamen ülke nefretini dönmüş ben bu ülkeyi savundum diyenlerin arka çıktıkları mevzuatlar tamamen pkk lehine gerçeklerdir yazık ki kirli siyaset anlayışı biz ATATÜRK cuyuzle örtülü ama ne akıl alır ne de göz görür.

      6
      9
  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Yeminle önümüzde seçim var bu ve bunun gibileri biraz bursayı seven oy vermez ben şahsen sayenizde öğrendim fikrim değişti lütfen şehir bizim sahip çıkar isek yok oluo gidecekler

   12
   6
   1. @Sem yorumuna yanıt olarak

    Baba sen adamın chp li olduğu için mi savunman yoksa pkkyi koruduğu için mi bırak AKP yi chp yi geç onu sen burda bu taraftarın haksızlığı anlatırken ve karşısındaki pkkyi savunurken hakkının yenilmesi ve bu adamın tweet atması.Cahil herif onca olayı bütün olarak incele AKP li vekil hatta geç onu ümit ozdag bile bursaspora sahip çıkmıştır ama sen amede sahip çıkıp koruyana sahip çıkıyorsun işte bütün mesele pkkyi koruyani sen koruyorsun buyur sen olayın neresinde oluyorsun o zaman pkk tarafında mi yoksa.

    9
    6
 3. Hayırdir akp ye oyu toplamaya başladınız,zaten şuanda Bursaspor bu durumdaysa siyaset yani akp içimize girdiği için degilmi,şunu da unutmayın Bursa’da millet ittifakı kazanacak

  48
  29
 4. kararsızdım…bunu okuduktan sonra Orhan Sarıbal’a oy vermeye, desteklemeye karar verdim, teşekkürler paylaşım için

  42
  34
  1. @erkan yorumuna yanıt olarak

   APO NUN MEKTUBUNU OKUTAN KARDEŞİNİ TRT YE ÇIKARAN DİĞER KARDEŞİNE BİZİM MEHMET DİYEN, OSLO DA TERÖRİSTLERLE MASAYA OTURAN, KEZA DOLMABAHÇE MUTABAKATI YAPAN, ŞİVAN PERVER PUŞTUYLA MEGRİ MEGRİ ÇEKEN,PKK TERÖRİSTLERİNE ÇADIR MAHKEMESİ KURAN ATATÜRK VE TÜRK BAYRAĞINI İNDİREN ÇOK DEĞİL DAHA 10-15 GÜN ÖNCE APOYA YİNE BİR HAKİMİ YOLLAYAN,PEŞMERGELERİ (BUGÜNKÜ PYD-YPG) SINIRDAN GEÇİREN VE BİR DE ONLARA LAHMACUN İKRAM EDENLER HİÇ AMA HİÇ UTANMADAN CHPKK YAZMIŞ…ULAN AKPKK HAKKINDA BU KADAR GÖZLE GÖRÜLÜR ELLE TUTULUR KANITLAR ORTADAYKEN SEN SÖYLESENE CHPKK OLDUĞUNUN TEK BİR DELİLİNİ…SADECE ALGI YARATIYORLAR VE SİZ SAFTİRİKLER DE KANDIRILIYOR..1 TANE ULAN 1 TANE ÖRNEK VER..BAK BEN BİR SÜRÜ DELİL SUNDUM BİR O KADAR DAHA SUNARIM…BİTİRDİNİZ ULAN ÜLKEMİ…

   37
   19
   1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

    Bay kemal geçen videosunda yurtdışına film ve dizi ihracatı yaparak milyonlarca dolar girecek diyor ülkeye sen ne diyorsun bence çok büyük proje Avrupa’yı geçeriz diyom bide bay kemalin uzmanlık alanlarından birisi olan kasetçilk sektörü ihracatıcınıda devreye sokarsa bence ekonomide dünya lideri oluruz diyom sen ne düşünüyon?

    9
    13
     1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

      Sen bay Kemal’e sor kaset işleri onun uzmanlık alanına giriyor bunu chplilerde biliyor başkan olursa bu ülkeyi filmlerle dizilerle kasetlerle hatta heykel fabrikaları açarak yönetir heralde yurt dışına bol bol heykel ihracatı yaparız..

      6
      6
 5. Arkadaşlar akp trolleri her yerde iş başında neden tutustular bukadar yoksa millet ittifakı Bursa’da da % 60 la kazanacak olduğundan mi

  39
  33
 6. SIRF AKAPE YE YARANMAK İÇİN YAZILMIŞ BİR YAZI…SEÇİME SAATLER KALA MI AKLINIZA GELDİ YAYINLAMAK EY TARAFGİR MEDYA…AKAPE DE TARİH OLACAK SİZLERİN ZİHNİYETİ DE…

  35
  17
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Yarın gönderiyoz hepsini inşallah. Hele o bunak Davlet Bahçeli var ya. Sinan Ateş’i öldürten ve üstünü ötren bunak. Geçen gün gene şiir okuyem demiş, gene mıçmış. Ötme de keklik falan derken, gene zort amk.

   8
   7
 7. çok pardon da bu kadar uzun konuşmayı kelimesi kelimesine kim aklında tutmuş? ya da bir video veya ses kaydı mı var? var ise yayınlasınlar hep birlikte izleyelim. aksi takdirde bu kadar diyaloğu kelimesi kelimesine kimsenin aklında tutabileceğini sanmıyorum!

  32
  9
 8. Adnan batır bence sen tam bir akp fanatigisin neden öylesin onu bilmem o sende saklıdır,ama seçime bir gün kala kafandan böyle birşey uydurup yazmakla ne amacladigin belli haberin aslı yok arkadaşlar,uydurma varsa kaynağını kesin ispat etsin

  31
  45
 9. Zaten sohbetin başında belli etmiş kendisini
  ( Fistanlı diyemezsin ) diyerek uzatmaya gerekte yok herkes rengini belli ediyor akıllı oy kullanın arkadaşlar sonuçta vatan bölünmez ezan susmaz..

  25
  14
 10. Az önce hdp mitinginde Türk bayraklarının hepsini indirttiler . Buna rağmen chpye oy verenin benim gözümde pkkdan farkı yoktur . Şehit olan tüm mehmetciklerimiz ahirette hepsini tek tek karşılayacak . Rabbime hesaptan önce onlara hesap vereceksiniz . O şehitler ki arkalarında dul 1 kadın ve yetim çocuklr bıraktı . Sizde patates soğana ülkeyi satmaya çalışıyorsunuz . Rabbim kalbinize inşallah son dakika da doğruyu göstermeyi nasip etsin

  11
  11
  1. @Enes yorumuna yanıt olarak

   ÇADIR MAHKEMELERİNDE HEM ATATÜRK POSTERİNİ HEM TÜRK BAYRAĞINI PKK LI TERÖRİSTLER İNCİNMESİNLER DİYE İNDİRTEN AKPKKLI BOŞ KONUŞMA…SADECE O DA DEĞİL…VATAN TOPRAĞINDAN SÜLEYMANŞAH TÜRBESİNİ BİR AVUÇ TERÖRİST KORKUSUNDAN KAÇIRAN, O TOPRAKLARDA DALGANANAN TÜRK BAYRAĞINI SONSUZA KADAR İNDİRTEN DE AKPKK DIR

  2. @Enes yorumuna yanıt olarak

   Rabbine hesap
   verirken uzaktan
   kablo ödenirken
   çözüm süreci
   zarar görmesin diye
   gormezden gelenler
   oy vereceksin.
   O şehitlerin kanıda
   sizin üzerinizde
   olacak. Bunu da böyle
   bil.

   1. @Efkarli yorumuna yanıt olarak

    O cözüm sureci silahsiz olarak teroru bititmek icin iyi niyetle yapilmiş bir hareketti . Hatanin fatkina varildiktan sonra 18 senedir pkknin kökü kurutulmakta . Cözüm sürecini elestirip şimdi ayni adamlarla gerdege giriyorsunuz . En cok zoruma giden de Atatürk un itleri diyen adam ile ayni sahnede el ele miting düzenliyorsunuz

 11. tamamdır, chp’li bi yetersizi hedef gösterip manşete koydunuz. size de 3-5 sakal atarlar artık ha?

  takım buraya düştükten sonra her şey olur zaten. buraya düşürenler hakkında da “flaş” diyaloglarınız var mı?

  11
  2
 12. ORHAN SARIBAL’DA KABAHAT YOK!

  Kabahat bu tip adamlara ve bunların partisine oy verip Bursa için çalışsınlar diye meclise gönderenlerde.

  Teşekkürler Adnan Batır. Göremeyenlerin gözlerine soktuğun için.

  8
  5
 13. Adam hem chp ‘li hemde Bursalı değil kendisi erzincanlı ve Diyarbakır’daki olaylardan haberim yok diyor yani işine gelenden haberi var işine gelmeyenden haberi yok, siz böyle pkk sevicilerini destekleyinki pkk paçavralarını açanları değil Türk bayraklarını açanları cezalandırsınlar.

  7
  5
 14. çok merak ediyorum chpliler ülkemizde binlerce vatandaşımızı güvenlik görevlilerimizi şehit eden pkk terör örgütüyle ve aynı zamanda fetö terör örgütüyle aynı çatı altında el ele kol kola seçime girmekten acaba hiç rahatsız olmuyormu?

  7
  2
 15. Arkadaşlar abd ve fetö işbirliğiyle tapılan kaset sonucu Sayın Deniz Baykal’ın istifa ettirilmesinden sonra başa gelen deraimli kemal ve avanesinin Atatürkçülükle alakası yok.Bunların tıpkı abd emperyalizminin yerli işbirlikçileri olan hdpkk ve fetöden hiçbir farkı yok ki hepsi emperyalizme hizmet ediyor.emperyalizmin yerli işbirlikçileri y-chp,fetö ve hdpkk’dan er ya da geç hesap sorulacak!✊🏿

  7
  8
  1. @Doktor yorumuna yanıt olarak

   Vay be mübarek siyaset bilimcisi sanki. Sürekli A haber izleme hacı, başka kanallarda var ya da kitap oku ara sıra. Bak sana bir atasözü yazayım bakalım kimin söylediğini bilebilecek misin? “Gel yoluna kurban olduğum, yeter bu kadar sıla hasreti” Ama senin izlediğin A haber de artık bu konuşmaları vermiyorlar.

   8
   4
   1. @serkan yorumuna yanıt olarak

    Sen merak etme koç ben senin yaşının 10 katı kitap okudum bu zamana kadar.2. olarak benim a haber izlediğimi nereden biliyorsun?Bu konuşmalardan senin y-chpli olduğun çok net anlaşılıyor.abd ve yerli işbirlikçileri dersimli kemal ve avanesi Chp’yi Atatürkçülerden temizlerken neden hesap sormadın?İstediğiniz kadar anırın bu halk er ya da geç abd ve yerli işbirlikçileri hdpkk ve fetö işbirliği yapmanın cezasını ermeni dönmesi dersimli kemalden soracak!✊🏿

 16. Bu tikkocu terörist ünlü partisi en azından bursayi yapılanları bilmiyordum deyip benim ayıbım olsun diyip yalandanda olsa özür diledi bu onu bile yapmamış Abdullah Öcalan neenee yapar diye korkuyor herhalde içine Sinip oy verecek arkadaşlar varsa kendileri bilir kim neye verir beni ilgilendirmez ama k.bakmayin özür dilerim bile dememis yılların chplisi Bulgaristan göçmeni bir türk olarak söylüyorum mevcut CHP ülke için bir varlık sorunu

  6
  8
 17. Millet ittifakından A Davutoğlu Bursaspor için gayet güzel açıklamalar yaptı. O açıklamalarla aklınızca dalga geçerken, O. Sarıbal’ın açıklamalarına mal bulmuş mağribi gibi sarılmışsınız.

  Bursasporuma ihanet ediyorsunuz. Bursaspor’umu belli partilerin mezbeleliği haline getiremezsiniz. Bursaspor’uma 9 maç ceza aldıran sizin bu kahrolası zihniyetinizdir.

  Koca şehirde doğru düzgün bi tane Bursaspor sitesi yok. Bu siteye mahkum kalmak ne yazık ki üzüntü verici.

 18. Erkek Lisesinde iken (84 Yılı) sınıf arkadaşlari OS ı teneffüs aralarında Bursaspor atkisiyla dövüyordu .. bayaği bir iz bırakmış..anlaşilan…Ya bu adam 40 sene öncede böyleydi..40 sene sonrada aynı..O zamanda vurunca ses çikaran boş teneke ,bu zamanda…Sanki koca Bursa’da başka adam yokta bunu gösteriyorlar..Gosterin yeniden Ceyhun hocayı,Mustafa Bozbey i…Eee hesap başka olunca…koy boş tenekeyi ,vurunca ses çıkarsın…eee artık kimin vuracağı malum…beyanatlarinda….

  4
  5
 19. Site yönetiminden taraflı ve seçim öncesi oy toplamak amacıyla yazılmış bir yazı olmuş. Yakıştıramadım.. oRHAN S. denen kişi ayrı bir konu. Mesele Bursa, Bursaspor ve konu memleket olunca apayrı. Ana manşetten vermişler bir de.. Yazık valla herkes neyin ne olduğunu zaten biliyor bu saatten sonra gerek yok bu tarz haberlere.

  3
  1
 20. Kalemiye girmeyeceğim kardeşim oy vermeyeceksin o kadar sadece Orhan Sarıbal değil Bursa’ya Bursalı olmayıp atama ile Bursa’dan milletvekili adayı olana da oy vermeyeceğim Bu Bursaspor olayı Parti olayı değil kardeşim Eğer ki Anan gibi seviyorsan öyle diyoruz Bursalı olmayana Bursa’ya atama ile vekil olana oy May yok palemiye girmem bile.

  3
  5
 21. Kimse bursasporu düşünmüyor.. Ampulün yalakları ulan kanınız kurusun bursasporumuzu kim bu hale getirdi.. Onu yazın haysiyetlik diz boyu..

 22. Siyaseti uzak tutalim beyler sağduyu önemli her söylenene itibar edilmemeli dikkatli olun Orhan sarıbalin Amed maçı sonrası attığı tweet’ler ortada buradan yola çıkarak gereğini yapın yok o bunu demiş şu ismini vermek istememiş falan geçin bunları millet ittifakı destekcileri kk na oy verip milletvekilliginde başka partiye oy verebilirler daha mantıklı ben öyle yapacağım doğruya doğru bize destek çıkan tek parti MHP idi bunları görmezden gelmeyin

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu