Orada Şampiyonluğu Anlat

 

Taraftarlarımız, Başkanımız İbrahim Yazıcı'nın vefatının herkesi derinden üzdüğünü belirterek, "Bursasporumuza kazandırdıkları asla unutulmayacaktır" dediler. Taraftarların açıklaması şöyle:

"Başkanımız, eski milletvekili ve iş adamı sayın İbrahim Yazıcı'nın vefatı hepimizi derinden üzmüştür. Öncelikle kendisine Allah'tan rahmet, başta Yazıcı ailesi olmak üzere tüm yakınları ve sevenlerine, ülkemize baş sağlığı diliyoruz. Ülkemize hizmetleri ve Bursasporumuza kazandırdıkları asla unutulmayacaktır. 

Bursasporumuza kattığı tüm artı değerlerin haricinde, hepimizin doğduğundan beri hayalini kurduğu şampiyonluğu, şehrimize getiren ve bize armağan eden başkanımızın bu son yolculuğunda taraftar olarak bizlere düşen kendisine yakışacak şekilde uğurlamaktır. Bursa halkına yakışacak olan budur. 

Bu amaçla; tüm taraftar grupları olarak Perşembe günü yapılacak organizasyonlar hakkında yarın çalışmalarımızı tamamlayıp, Perşembe günü Atatürk Stadı kapalı tribün önünde sabah saatlerinden itibaren başkanımıza son görevimizi yerine getirmeye başlayacağız. Törene katılacak halkımızdan beklentimiz, taraftar grupları içinden belirlenen görevli arkadaşlarımızın yönlendirmelerini dikkate alarak, organizasyonların sorunsuz şekilde gerçekleşmesine katkı sunmalarıdır. Şehir büyüklerinden beklentimiz ise, Perşembe sabahı başlayacak cenaze programı için gerekli ulaşım tedbirleri ve idari izinlerin hızlı olarak alınmasıdır. Bursa'ya şampiyon şehir apoletini taktıran Yazıcı için tüm fedakarlıkları şehir yöneticilerimiz ve iş adamlarımız tarafından gösterilmesini bekliyoruz. 

Cenaze töreni için Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen ve gelmeyi düşünen tüm misafirlerimize renk gözetmeksizin kapımızın sonuna kadar açık olduğunu bildirir, ülkemize ve camiamıza bir kez daha baş sağlığı dileriz. Başkanım şampiyonluk göremeden yitirilen yüreklere orada şampiyonluğu anlat."

 

bursaspor.org.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı