Orada neler oluyor?

Yeşil beyazlı takımın 2-0 üstünlüğüyle devam eden mücadelenin 65. dakikasında Ozan İpek, Gökçek Vederson’un üzerine yürüdü. Maç sonuna kadar devam eden gerginliğe Ertuğrul Sağlam tepki gösterdi.

 

Bursaspor’da dün alınan 2-2’lik skordan çok Ozan İpek ile Gökçek Vederson arasında yaşanan tartışma konuşuldu.   Elazığspor maçında Pinto’yla problem yaşanan Ozan, dün de 65. dakikada nedeni henüz açıklanmayan bir sebepten dolayı koşarak Vederson’un üzerine yürüdü. Ertuğrul Hoca’nın kulübeden fırlayıp önlemek istediği bu anda Vederson’a yumruk atmaya giden Ozan’ı N’Diaye sakinleştirmeye çalıştı.   TOPÇU – KİRAZ KRİZİ!   İlerleyen dakikalarda ikili arasında yine sözlü tartışmalar yaşanırken, bu duruma Ertuğrul Sağlam kulübeden büyük tepki gösterdi.   Ozan’a bugün ceza verilmesi gündemde.   Öte yandan maçın bitiş düdüğünden sonra antrenör Mutlu Topçu ile Ferhat Kiraz arasında ufak çaplı bir kriz yaşandı. Soyunma odasına doğru giden oyuncusuna bir şeyler söyleyen daha sonra da sinirlenip arkasından koşan Mutlu Topçu’dan da bir açıklama gelmedi.     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu