Onursal Başkan Recep Altepe(!)

Bölgesel Amatör Ligde Bursa'yı temsil eden takımlardan olan Zaferspor'da eski Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe onursal başkan oldu.

Daha önce Bursaspor’da da görev yapmış olan Fazlı Tan ile çalışacaklarını duyuran Bursa ekibi Zaferspor‘da, 2009- 2017 yılları arasında Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini üstlenen Recep Altepe onursal başkan oldu.

Recep Altepe sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda “Bizi Onursal Başkan İlan Eden, ZAFERSPOR umuzun Değerli Başkanı Sn. Alaattin BÜLBÜL ve Tüm Yön. Kurulu Üyesi Arkadaşlarıma Şükranlarımı Arz Ederim!” ifadelerini kullandı.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. MERHABA YEŞİL BEYAZ SEVDALILARI BU ŞAHSİYETİN RESMİNİ BİLE GÖRMEK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZAMANLARINDA GÜZEL BURSA ŞEHRİNİ VE ŞAMPİYON BURSASPORUN BUGÜNKÜ DURUMA GELMESİNİN BAŞ SORUMLUSUDUR BU ŞAHSİYETİ ONURSAL BAŞKAN İLAN EDEN ZAFERSPOR YÖNETİCİLERİNİ ESEFLE KINIYORUM YAZIKLAR OLSUN BİRAZ HAYSİYET VE ŞEREFİNİZ VARSA HEMEN ONURSAL BAŞKANLIĞINI KABUL ETMEYİN GÖZLERİNİZ KÖR MÜ OLDU SAYGILAR 50 YILLIK KOYU BURSASPORLU

  123
  8
  1. @heykel yorumuna yanıt olarak

   Kamberler’in ordan Yıldırım’a devam eden o ucube tramvayı, aşşağı mahalleye sizin Zafer Mahallsesi’ne de kol çıkar başkaaan. Oraya kadar insin tramvay. Arnavutlar şenlik yapsın.

   8
   2
  2. @heykel yorumuna yanıt olarak

   Çarşambayı mahvettigin
   o suriyelileride
   Zafer mahaleyide
   suriyelileri doldurdurda
   o güzel semtimiz ve
   Altıparmak eski
   kimliğine dönsün.

   11
   2
   1. @Efkarli yorumuna yanıt olarak

    Bursa’nın anasını dikti. Hem vizyon, hem görsel, hem de sportif anlamda. Bursa’ya çok büyük kötülüğü var. Belki de Bursa tarihinin gelmiş geçmiş en kötü Belediye Başkanı

    8
    1
    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Üstteki yorumu yapan ben değilim haberiniz olsun. Siteye bir haftadır girmiyordum ve cümlenin ilk harfini asla küçük yazmam.

   1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

    Meydanı boş bulmuşsun taklit et bakalım beni. Cümlenin ilk harfini asla küçük yazmadığımı bile fark edememişsin daha. 😀 Kim bilir daha nerelerde adımla yorum yaptın acaba?…

 2. Bursaspor’daki çöküşü başlatan, Recep Altepe’ye gazı verip, ikimizde Arnavutuz. Korkma arkandayım. İstediğin gibi borçlan diyen. Verdiği hiç bir sözü tutmayan, Bursaspor’a yardım konusunda Alinur Aktaş’ın eline su bile dökemeyecek olan Bursaspor katili Altepe. Şimdi de Zaferspor’un anasını belleyecek. Çok yazık. Bu cünup herif hiç bir spor kulübüne sokulmamalı. Girdiği yeri talan eden, sevimsiz, itici ve uğursuz adam. Şu an resmini görünce tüylerim diken diken oldu. Eski kötü günleri, Super ligden düşüşümüzü falan hatırladım.

  13
  2
 3. “Bursasporluyuz” ismine sahip bir haber sitesinin, R.A. gibi Bursaspor’un yaşamına ölümcül müdahalelerde bulunan birine dair haber yapmasına anlam veremiyorum. R.A gibi kimseleri değil haberde, sokakta dahi görmek istemiyoruz. O ve benzerlerinin nereye ne olduğunu bilmemize gerek yok.

  8
  2
 4. İşte size utanmaz adam ne zaman nereden çıkacak diye düşünüyordum aferin size zafer sporun üyeleri onursal başkanınız hayırlı uğurlu olsun yetim hakkı yiyen bu zattı her gün değişik duygularla anıyordum araya sizide sokarım artık yarın bir gün ali ay veya alinur aktaş bursaspora onursal başkan olursa hiç şaşırmam memlekette adalet olmayınca böyle yüzsüzler her daim cirit atar ortalıkta hesap günü geldiği zaman ne yapacaklar acaba

  7
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu