Onuralp Bitim’den sakatlık açıklaması

Frutti Extra Bursaspor'un dün akşam Pınar Karşıyaka ile karşılaştığı maçta sakatlanan Onuralp Bitim'den kısa bir açıklama geldi.

Bursaspor‘un en verimli yerlisi olan Onuralp Bitim maçın 6. dakikasında belinden sakatlanarak toplamda 16:56 dakikalık süre alabilmişti.

Tedavisinin ardından 23. dakikada oyuna geri dönen ve sosyal medya hesabından kısa bir açıklamada bulunan Onuralp Bitim “Elimden geldikçe savaşmak karakterim takımıma katkım olduysa o acılar önemsiz umarım en kısa zamanda iyileşip döneceğim.” ifadelerini kullandı.

 

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bir yanda karekterinden ödün vermeyen insanlar. Bir yanda karekterin ne olduğunu anlamayan sorumsuz gevşek ukala topluluğu. Ne kadar acı. Ve dramatik durum.,,,

    12
    1
  2. Allahdan acil şifalsr dilerim ONURALP evladm.İnşaallah en kısa sürede sağlığın akavuşur ve katkını arttırarak devam ettiirsiniz.

  3. Eski köye yeni adet ya da futboldan umduğunu bulamayıp başka şeylere yönelmeye çalışmak. Her neyse ne ama biz maç sonucu hariç bu kadar basketbol haberi görmek istemiyoruzzzz.

    20

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu