Onuralp Bitim NBA’a gitti gider!

NBA takımlarına work out'a çıkan Onuralp Bitim'in, Chicago Bulls'taki çalışması çok başarılı geçti ve kulübün ilgisini kazandı.

Kontrat için ümitlenen Onuralp Bitim, kabul etmesi halinde Chicago‘dan two way sözleşmeyi cebinde hissediyor.

Bitim, San Antonio Spurs ve Oklahoma City’de de work out yapmıştı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   İnşallah olur. Bu, basketbol takımımızın itibarını da arttırır. Yiğitcan da özellikle Karşıyaka deplasmanında oynadığı oyunla buralara gidebileceği sinyalini vermişti. Ama o Dusan Alimpiyevic yerine Telekomu tercih etti kendi kaybetti.

   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Evet seneye averaj takımıyız,coach alimpiyeviçte gitti gider.kalanlar yeterli değil,yönetim yok gelecek belirsiz,bi basket şubesi güldürdü biraz yüzümüzü oda küme düşer artık.

 1. Nedim Yücel denen jimnasitk truva atını senelerce besleyenler.. Mutlu musunuz?
  Maç önü kadar kişiye teşekkür plaketi dağıtanlar, Bursaspor Basketbol’un kuruluşunda ve de bugünlere gelmesinde oyuncular kadar belki de daha fazla emeği olan ‘Şemsettin Baş’a bir teşekkür etmeyen, edemeyenler.. Mutlu musunuz?
  Neden ah alıyorsunuz? Neden insanları hatırlamıyorsunuz, onları da onore etmiyorsunuz? Bu kadar zor olmamalı.. Bu arada yorumlarıma yasak mı geldi Adnan Kardeşim? Eğer öyleyse mesajımı cevapla, lütfen 😉

 2. basketboldan anlamayanlar burada yorum yapmasın. bu adamı bırakın nba yi anadolu efes ve fb bile oynayamaz. düşünsenize Karşıyaka adama yol verdi biz aldık. en iyi oynayacağı takım maximum biziz.bencil oynayan bir basketçi.
  OKADARRRR

 3. Futbol yoksa basketbol anlamsız.Futbol eşittir Bursaspor.Basketbol iyi birşey olsaydı önce İngilizler oynardı.O yüzden gereksiz maliyet unsuru olan basketbol şubesi derhal kapatilip futbola donulmeli.Tabi dönecek gücümüz varsa.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu