Onuralp Bitim “Başaracağımız çok şey var Bursa”

Frutti Extra Bursaspor’un ele avuca sığmaz oyuncusu olan Onuralp Bitim yeşil-beyazlı kulüp ile yaptığı yeni sözleşme hakkında şu ifadeleri kullandı;

Öncelikle sözleşmemi yenilediğim için çok mutluyum. Bu kararı tamamen gönül rahatlığıyla emin olarak verdim. Mutlu olduğum ve başarılı olduğum bu güzel takım ile daha bireysel ve kulüp olarak gelinecek çok yol var.

Başta ailem, menajerim, koç, başkanımız ve tüm yönetime ve tabikide muhteşem taraftarımıza bana inançları ve destekleri için çok teşekkür ederim. Olmak istediğim ve olmaya çalıştığım oyuncu profili için gelişmem ve daha göstermem gereken çok şey var. Hayatımdaki hiçbir kararda maddiyati düşünmedim, hiçbir zaman küçük resme odaklanmadım. Bu noktaya gelesiye kadarda hayallerimden hiç vazgeçmedim.

Başta kendim ve ailem kendime inanmayı hiç bırakmadık ve güzel adımlar attık hedeflerime doğru. Cesur sonuçlar almak için cesur adımlar atmak gerek.

Bir gün ülkemi ve beni destekleyen insanları en iyi şekilde temsil etmek için tüm gayretim. Ben kendimin neler başarabileceğini çok iyi biliyorum ve zamanla sizlerde daha net göreceksiniz. Herkes için hayırlısı olsun daha başaracağımız çok şey var Bursa, teşekkürler

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Teniste Roger Federer vardır bilen bilir. Milyonlarca insana dünya genelinde tenisi sevdirmiştir. Karakteri, duruşu karizması falan bir yana, çok ayrı bir tarzı vardır izleyen büyüsünde kalır. Onur Alp kardeşimizi ona benzetiyorum bir yönden. Ben baskete çok az ilgisi olan çok fazla izlemeyen ve de basketbol bilgisi olmayan birisiyim. Partizanı elediğimizi öğrendikten sonra diğer maçları canlı olarak izledim ne zaman Onur Alp topu eline alsa heyecanlanıyorum. Her an herşeyi yapabilir gibi geliyor, oyunu çok göze hitap ediyor. Ben 30 yaşında bu kadar etkilendiysem, Bursalı genç kardeşlerimiz ne duygular yaşar, kaç tane genç kardeşimiz onu izleyip baskete başlamak ister, kaç tane geleceğin basketbolcusu Onur Alp’ten ilham alır siz düşünün. Bunlar basketbol bilgisi olmadan yaptığım yorumlar.. Umarım hem Onur Alp’e hem de kulübümüze hayırlı olur.

    28
    1
  2. Senin karakterinde 2 tane de topçumuz olsaydı futbol takımımız da çok farklı yerlerdeydi.Helal olsun sana Onuralp bu yolun sonu takım için Şampiyonluk senin için NBA olsun.

  3. Basketbol takımının yöneticileri gerçekten çok başarılı, ama bünyemiz böyle güzel şeyler görmeye alışkın değil, yapmayın, etmeyin, eylemeyin… 🙂 Bir çok yerde görülen liyakatsizliğin artık sıradanlaştığı güzel ülkemizde, Frutti Ekstra Bursaspor takımı bu doğru düzgün hareketlerle ne yapmak, nereye varmak istemektedir! :))

  4. Disiplini bırakmadan her zaman bir tık daha fazla çalışarak hedeflerine ulaşırsın evelAllah emin ol kardeşim.Yolun ve bahtın açık olsun.Tebrikler….

  5. İşte beklediğim açıklama. Teşekkürler Onuralp. Futbolculara da bu mantalitenin bulaşması dileğiyle. Sevgili alt yapı yöneticileri bizim sporcular neden bu kafada yetişmedi? Temel sorunumuz budur, bunun üstüne çok çalışmak gerekiyor zira kurtuluşumuz bu sorunu çözmekte!

  6. Anlaşılan Onuralp ikna olmuş. Buda demekki büyük ihtimalle EUROLİG hayırlı olsun. İnşallah çok paralar harcayarak kulübe zarar vermeyelim. Bir anda büyümek daha sonra bizim için sıkıntı çıkartıyor. Ortada en güzel örneği futbol takımımız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu