Onur Zerey’i kaybettik!

Tribünlerimizin ve camiamızın sevilen isimlerinden olan ve ayrıca Ünitimsah kurucularından Onur Zerey hayatını kaybetti.

Uzun bir süredir hastalığı nedeniyle tedavisi devam eden Onur Zerey‘in vefatı Bursaspor camiasını şok etti.

Bursasporluyuz ailesi olarak Onur Zerey‘e Allah’tan rahmet; ailesi, yakınları ve camiamıza başsağlığı diliyoruz.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. ALLAH rahmet eylesin. İşte böyle birer birer gidiyoruz. Takım bir alt lige düştü. Acaba geride kalanların ne kadar ı takımın iyi günlerini görebilecek. ? ALLAH RAHMET EYLESİN KARDEŞİM.

    45
    2
  2. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun , Onur Abi Rabbim yerinde dinlendirsin . Şampıyon oldugumuz sene Isparta da öğrenciydim . Ünitimsah şehir temsilciliklerinin örgütlenmesinde çok büyük katkısı oldu . Taraftar oluşumlarında ve Ünitimsah organizasyonlarında çok büyük katkısı , degerli yaratıcı fikirleri oldu. Düğününü hatırlıyorum , Stad açılışını , deplasmanlarda görüyüyordum Kalbi Bursaspor için atıyordu. Bursaspor un Onur Zerey gibi genç taraftarlara herzaman ihtiyacı var. Bursa çok iyi bir evladını kaybetti Allah ailesini sabırlar versin.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu