Onur Zerey ismi Timsah Park’ta

Tribün koreografilerimizin baş mimarı Onur Zerey’in ismi düzenlenen tören ile Timsah Park Stadı D4 nolu kapıya verildi.

Kapının açılış törenine Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyelerimiz; Sinan Topuk, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Serbest Zerey ailesi Bursaspor Vakfı Başkanı Ali Ademoğlu ve taraftarlarımız katıldı.

Açılışta konuşan Başkan Ömer Furkan Banaz; “Değerli dostlar, bugün bizler için çok değerli bir kardeşimizin ismini ölümsüzleştirmek için buradayız. Sevgili Onur Zerey’i sizlere anlatmama elbette gerek yok ancak bizler için önemini izah etmek isterim. Sevgili kardeşimiz bu şanlı arma uğruna; bulunduğumuz bu statta gecelerce sabahlamış, daha iyi daha güzel işler çıkarabilmek için karış karış bu stadın her yerini ölçüp biçmiş, hatta sevdasına ailesini de katarak çok büyük işler yapmıştır.

Bursaspor’umuzun daha iyi konumlarda bulunması için projeler üretmiş herkes ile de bunları paylaşmaya can atmıştır. Buradan müjdesini de vermek isterim ki en büyük arzusu Çocuk Kulübü ile ilgili çalışmalarımızın son aşamalarına gelmiş bulunmaktayız. Bursaspor ismini; tüm spor kamuoyu tarafından hayranlık ile izlenen koreografileriyle, global ölçekteki fikirleriyle, en önemlisi candan Bursasporluluğu ile ahir dünyadan göçen kardeşimiz Onur Zerey’i; inşallah burada tüm taraftarlarımızın göreceği bir noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız.

Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını yüce Allah‘tan niyaz ediyorum.“ ifadelerini kullandı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. İNSANLAR YAPTIKLARI ESERLERLE ANILIRLAR NE MUTLU BURSASPORUMUZ VAR OLDUĞU SÜRECE İSMİ YAŞAYACAKTIR BASKANADA TEŞEKKÜRLER AHDI VEFANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİ HAYİRLİ OLSUN İNŞALLAH

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu