Onur Türk İddası!..

Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig’den transfer teklifleri alan Onur Türk, önceliğinin Kocaelispor olacağını söyledi. Onur, “Gitsem de kalsam da benim için Kocaelispor’un menfaatleri daha önce gelir” dedi.

 

Bursa’nın niyeti ciddi

 

Kocaelispor’un 2 yıl önce amatör kümeden aldığı Onur Türk bugün Süper Lig ekiplerini peşinden koşturuyor. Kısa sürede yıldızı parlayan 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusuna en ciddi teklif Bursaspor’dan geldi. Süper Lig’de 2 yıl önce şampiyonluk sevinci yaşayan yeşil-beyazlıların transfer listesinde olan Onur, “Bursaspor’dan beni de aradılar. Transferle ilgili düşüncelerini aktardılar. Ancak Kocaelispor’la sözleşmem devam ediyor. Bu nedenle benden önce kulübüm ne diyeceği önemli” dedi.

 

Söz hakkı yönetimde

 

Kocaelispor’da kalmayı ve Kocaelispor’u daha yukarılara taşımayı çok istediğini belirten Onur kısaca şöyle dedi: “Geçen sezon bunu başarabilirdik. Ama çok büyük sıkıntılar çektik. Silinen puanlarımız ve saha dışında yaşanan sorunlar hedefe ulaşmamızı engelledi. Kocaelispor’da kalıp, kulübüme hizmet etmek benim yine önceliğimdir. Ancak başka takıma gideceksem de mutlaka kulübüme para kazandırmak isterim. Sözleşmem hala devam ediyor. Bu nedenle ne olacağına yönetimimiz karar verecek”.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu