Onur Özen’den çocuklara forma desteği

İnegöl Vehbi Koç İlkokulu'nda görevli Sınıf Ögretmeni Metin Yüksek geleneksel forma kampanyasına Bursastore'den Sorumlu Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen'den tam destek geldi.

Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen , Metin öğretmenin bu çabasına destek olmak adına İnegöl Vehbi Koç İlkokulu‘nda 1-L sınıfı tüm öğrencilerine yeni sezon formalarını hediye etti.

Onur Özen‘e teşekkür eden Metin Yüksek “Yıllardır hep altını çizerek belirtirim, ilkokullarda Bursaspor sevgisi aşılamak hem daha kolay hem de aidiyet hissi oluşum çağı olduğu için daha kalıcı. Çocuklar şehirlerinin takımını neden desteklemeleri gerektiğini büyüklere rağmen o yaşta daha iyi idrak edebiliyorlar. Camiaya kendilerini ait hissetme arzusu onlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç. Bu ihtiyacı da sevgiyle, ilgiyle karşılamak gerekiyor.

Ben meslek hayatım boyunca Bursaspor Forması’nın etkisini başka hiçbir şeyde görmedim ve okuttuğum her sınıfa benzer kampanyalar yaparak formalar topladım. O formaların hediye edildiği andaki mutluluğu yaşamayan anlayamaz. Bursaspor için benim yapabileceğim, katkı koyabileceğim yegane konu Bursasporluluk duygusu aşılamak. İnşallah Sn .Onur Özen‘in bu değerli katkısı ile nice çocuğa Bursaspor sevgisi aşılamak daha kolay olacak.

Kendisine çok teşekkür ettim ama bir kez daha buradan sizler aracılığı ile teşekkür etmek isterim.

Sn. Onur Özen Bey, kampanyamın başında ilgi göstermiş ve 16 forma sözü vermişti. Ancak sonradan sınıfımın tamamına ve benim kendi iki çocuğuma da formaları hediye etti. 41 adet formanın duasını aldı bizden. Rabbim işlerini rast getirsin, iyi ki böyle değerli yöneticilerimiz var. Bizleri uygun bir zamanda maça da davet etti ki bunu duyan öğrencilerim havaya uçacak.

Eylül‘de okullar açıldığında öğrencilerime formaları hediye etmek için sabırsızlanıyorum. Onur Bey’i de sınıfımızda ağırlamayı çok isteriz” dedi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Onur Bey takıma cidden iyi destek veriyor taraftarla uyumu enerjisi iyi düzeyde keşke şehirdeki tüm işletme sahipleri de Onur bey gibi bizden desteklerini esirgemese çünkü desteğe bir hayli ihtiyacımız var en az 2010 senesi kadar önemli bir senede bu takımı izleyeceğiz sonumuz hayrolsun

    15

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu