Onur Özen kongre üyesi oluyor

Onur Marketler İcra Kurulu Üyesi Onur Özen kongre üyeliği için başvurdu.

Bursaspor‘un sponsorlarından ve büyük destekçilerinden olan Onur Marketler‘in İcra Kurulu Üyesi Onur Özen, Bursaspor Kulübü Genel Kurul Üyeliği için ilk adımı attı.

Resmi siteden yayınlanan bilgiye göre Nisan ayı içinde üyelik başvurusunda bulundu.

Bursaspor Kulübü‘nün kongre zamanlarından ismi sık sık yönetim listeleri için gündeme gelen Onur Özen‘in bu adımı dikkat çekti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. hayırlı uğurlu olsun, adamlar Bursaya ayak bastığı günden bu yana destek oluyorlar ve hiç bir seneyide sektirmediler ama onlarda haklı verdikleri para yıllarca çöpe gitti malesef, hiç olmazsa yakından takip ederim ddiler herhalde.

  80
 2. Siirtliyim Bursa’da doğdum büyüdüm yaşımdan beri her maça giderim bu takımın ve şehri aşığıyım tribunumuzzaten birleşmiş milletler

  33
  2
  1. @Sestak yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bu günes hepimiz için doğuyor, bu yağmur hepimiz için yağıyor ! Hepimiz 1 anne babadan dünyaya geldik…! Yaşasın kardeşlik !

  2. @Sestak yorumuna yanıt olarak

   KARDEŞ NE GÜZEL. SİİRTLİYİM BURSADANIN AŞIĞIYIM DİYOSUN. EYVALLAH. BEN DE BURSADA DOĞAN BÜYÜYEN FABRİKALARI, HOLDİNGLERİ, BÜYÜK İŞLERİ, ÇEVRELERİ OLAN, BURSAYLA ÖZDEŞLEŞMİŞ MARKALARI OLANLARA DİYORUM. ONLAR NEREDE ONLAAAARRR.

   10
 3. Sanki ilk defa olacak Bursa dışından gelen birisinin yönetime yada başkanlığa aday olması ilk değil
  Nereli olduğunun önemi yok HIRSIZ olmasın İbrahim Yazıcı Sonraki Başkanlar gibi yeterli…

  18
 4. Kongre üyesinden önce senin gibilere akıl lazım hemde büyüğünden ben aslen hatayliyim Bursa’da doğdum ve bursasporluyum sizin için bursasporlu olmak kongre üyesi olmak deplasmana gitmek forma almak kombine almakmi senin gibiler başkanlik koltuğuna getirilmeseydi şimdi ne forma almayı konuşurduk ne SMS yardımını maddiyata ihtiyaç duyduk parayla millet bursasporlu olmaya başladı ve buda senin gibiler yüzünden

  9
  9

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu