Onur Market’ten Bursaspor’a bir destek daha

Perakende sektörünün önde gelen gıda markası Onur Market her zaman olduğu gibi Ramazanda da Bursaspor'un yanında olmaya devam ediyor.

Kentin gözbebeği markası Bursaspor‘un 2 sezondur kol sponsorluğunu kesintisiz olarak sürdüren, ayrıca çok sayıda forma alımı, loca, deplasman ve gıda paketi gibi farklı alanlardaki destekleriyle Bursaspor’un yanında olan Bursa‘nın en büyük perakende zinciri Onur Market, gerçek bir Bursaspor taraftarı olduğunu ispat ediyor. Kulübe sağladığı maddi desteğin yanı sıra zaman zaman yapmış olduğu desteklerle de futbolcuların motivasyonunu artırmayı ihmal etmeyen Onur Market, bereket ve paylaşım ayı olan Ramazan’da da bu kez kulüp çalışanlarını unutmadı.

Onur Market şubelerinde geçerli olan 103 alışveriş çekini kulüp çalışanlarına takdim eden Onur Özen Bursaspor ile birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olduğunu gözler önüne serdi.

“Her koşulda, kim olursa olsun biz hep Bursaspor ile yan yanayız.”

Ramazan ayına özel gerçekleştirilen bu çalışma ile ilgili bilgi veren Özen Grup Yönetim Kurulu Üyesi sn. Onur Özen; “Bursa denildiğinde ilk akıllara gelen değerlerimiz arasında Bursaspor geliyor, kuşkusuz kentimizin en önemli markası. Bursaspor markasına gecesini gündüzüne katarak emek harcayan Özlüce, Vakıfköy, Merinos, Sağlık ekibi, Amatör ekibi ve Store çalışanlarından oluşan 103 kardeşimize mübarek Ramazan ayında destek olmak istedik. Bu zorlu süreçte Bursaspor’a destek veren kardeşlerimize mağazalarımızda bedelsiz bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirmesi için onurlu kartlarımızdan verdik. Onur Market olarak Bursaspor adına üzerimize düşeni her zaman yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Sadece iyi günde değil zor günlerde de takımımızın yanında olarak samimiyetimizi ortaya koyduk. Şehrin değerlerine sahip çıktığımız için son derece mutluyuz. Bursaspor ve çalışanlarının yanında olmaktan ‘Onur’ duyuruyoruz” dedi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adamlar istanbul firması ama her zaman Bursaspora destek oluyorlar helal olsun. Bursa da kurulan ve bursanın ekmeğini yiyip tek kuruş katkı sağlamayan firmalar utanır mı? sanmam

  141
  2
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Gerçekten bu MÜBAREK RAMAZAN Ayında Adınız gibi Onur,lu bir iş yapıyorsunuz ALLAH İşinizi gücünüzü rast getirsin bizim Bursa,lı olan firmalar başlarını kuma gömmüşler korkmayın paranız azalmaz

   29
  2. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bursaspor kulübüne emeği geçen yardımda bulunan her kişiye ve her firmaya sonsuz teşekkürler.
   Allah hepinizden razı olsun.

   50
 2. Nereden bakarsanız bakın insanları ötekileştirmekten, haksız yere eleştirmekten kendimizi alamıyoruz. Örnekleri çok ama bilen bilir detaylı yazmayacağım, O Fenerli bizemi başkan olacak, O xx kulübün üyesi, o şöyle bu böyle demekten hep doğruyu kendimizde aradık. (Levent Kızıla, Hayri Yazıcıya ve diğerlerine yapılanları Bursasporu takip edenler bilir)

  Hani nerde Bursanın babayiğit iş adamları. Bak Adam İstanbul firması ama çorbada tuzum olsun diye takıma birşeyler verme gayretinde. Tebrik ediyorum Onur Market yönetimi ve sahipleri..
  Yüreğinize sağlık..

  Ve belkide gerçekten bu kulübe hizmet edebilecek olası kişilerin önünü kestik..
  Takımın geleceği ile oynadık. (Özellikle yukarıdaki 2isme taraftar grupları ve oy veren kesim olarak haksızlık etmeseydik belkide bu durumda olmayabilirdik)

  Haketiyormuyuz, hakediyoruz babalar. Kimse kusura bakmasın..

  ”Dostlarım, sizler ne niyetle oy verirseniz verin. Oylar sandıkta Rahmanın melekleri tarafından layık olduğunuz yönetimin gelmesi için değiştirilir.”
  ”Siz nasıl olursanız sizin idarecilerinizde öyle olur. (Siz) nasılsanız, öyle idare edilirsiniz.

  Kusura bakmayın, biraz İroni yaptım ama, içim parçalanıyor Bursasporun bu durumuna. Yukarıda yazdıklarım belkide Yazıcı’dan sonrasının bir özeti. Basiretsiz ve çıkar için gelen yönetimler.

  He bizim hiçmi suçumuz yok, yerden göğe kadar suçluyuz babalar.
  Haketmedikki, hakettik. Doğrunun arkasında durmadık, doğruya yanlış dedik. Yanlışa ses çıkarmadık. Çıkarmaya kalktıkmızda’da çorba parasına, dişçi parasına sustunuz, susturuldunuz…!!!

  Umarım yeni seçimde hakeden bir başkan gelir ve seçilir. Umarım bu sefer oy kullananlar vicdanları ile hareket ederler.
  Çorba parasına değilde, doğru olduğuna inandıkları kişiye hür iradesiyle oy verirler.

  54
  1
 3. Allah razı olsun darısı Özdilek Özhan marketler zinciri bu mübarek günde onlardanda özlüce çalışanlarına destek vermeleri rica ediyoruz, en büyük Bursaspor

  35
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   BURSANIN ZENGİNİ PARAYI ÇOK SEVER MAALESEF BURSAMIZDA BURSALILIK RUHU OLMADIĞI İÇİN BİR TRABZON GİBİ OLAMIYORUZ BAKIN TRABZONA TRABZONSPOR İÇİN SERVETLERİ HATTA CANLARINI BİLE VERİRİLER ONUN İÇİN BIRAKIN BU BURSALI SANAYİCİLER DEMEYİ BURSALI SANAYİCİLER ÇIKAR VARSA VARLAR ÇIKAR YOKSA BURSA YANSA UMURLARINDA OLMAZ.

   26
 4. BURSADA BİNLERCE FİRMA VAR BU FİRMALAR ONUR MARKETİN YAPMIŞ OLDUĞU DESTEĞİN %1 Nİ YAPSALAR BURSASPORUN SIRTI YERE GELMEZ ANCAK BU FİRMALARIN DA %90 NI İSTANBUL TAKIMLARI SEVDALISI OLDUKLARI İÇİN BÜYÜK İHTİMALLE BURSASPOR DÜŞMANIDIRLAR HATTA BURSASPORUN BU DURMUNADA ÇOK SEVİNİYORLARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM YOKSA KÖŞEYİ DÖNDÜKLERİ BİR ŞEHRİN TAKIMINA BU KADAR SOĞUK DAVRANMALARININ BAŞKA BİR NEDENİ OLAMAZ.

  20
  1
 5. Çok klas ve düsünceli hareket.aylardır tek kuruş maaş alamıyan ve canla başla çalışan personele su mübarek ayda yapılması gerekenı sponsorumuz olan onur market kendine görev edinip yapmış.helal olsun size.koca şehirde okadar iş insanı var.onur marketin yaptiği katkıyı verdigi desteğin 10 da birini bile yapmadilar.onur markete helal olsun👏👏👏 diğer is insanlarinada yazıklar olsun.

  18
 6. Helal olsun Onur market. Aylardır bir kuruş maaş alamayan kulüp çalışanlarını bu mubarek günde unutmamışsınız. Allah size bereketli müşteriler versin. İşleriniz rast gitsin. Allah razı olsun. İnşallah genç patron Onur Bey Mayıs kongresinde başkan olur. Yakışır. Hiç olmazsa çıkıp Emin Adanur gibi boş laf ve bol rüzgar yapıp sonra geri vites yapmıyor.

 7. Tebrik ederim ALLAH CC Razı olsun. Belki hala geçmişe dönük alacakları olan personellere bir nebzede olsa ferahlama olur.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu