Onur Market’ten Bursaspor’a bir destek daha

Bursaspor Kulübü'nün uzun süredir destekçilerinden olan Onur Marketler Grubu yönetimi bugün kulübe bir destek daha sağladı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur‘a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Özen Grup yetkilileri Hakan Özen ve Onur Özen 616 adet forma satın alarak kulübe  maddi bir destek sağladı.

Ziyaret ile ilgili görüşlerini aldığımız Onur ÖzenBursa‘nın nasıl tek büyük kulübü varsa, bizler de Bursa‘nın en büyük marketler zinciri olan Onur Marketler Grubu olarak kulübümüze destek olmaya devam ediyoruz. İki değerli kurumun birlikte yürümesinde dolayı bizler çok mutlu ve gururluyuz. Bugün yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde 616 forma alarak bir destek gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde desteklerimizin artarak süreceğini belirtmek isterim.” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen 6 yorum var

  1. @Napolyon yorumuna yanıt olarak

   Az çok demeden herkes kendi çapına göre bişey yapmalı. Ben 3 forma alıcam. Yardım gibi bişey toplanır sa orayada atarız bişeyler. Bu kulübü 1 kişi değil, komple gönül verenler kurtarabilir. Olacak inşallah

 1. Helal olsun sizlere onur market. Sizler le ONUR DUYUYORUZ . GURUR DUYUYORUZ. Sizler bu zor zaman da klübün yanında oldunuz. Bizler de sizlerin yanındayız. UNUTMAYACAĞIZ.

  44
 2. Kulübün bu dönemlerinde bir kuruş dahi olsa destekte bulunan kişilerin isimlerini gelecekte unutmayalım lütfen. İyi günde herkes destek olur önemli olan kötü günde olmak 🙂

  23

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu