Onur Market’ten Bursaspor’a 1500 forma desteği

Onur Market Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özen, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ni ziyaret etti.

Ziyarete Başkan Ömer Furkan Banaz, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar ve Bursastore’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Onur Özen katıldı.

Kulübün her daim yanında olduğunu belirten Özen, her ayın 16’sında “Bütün Bursa Onur Market‘te” çalışanlarına giydirmek üzere 1500 adet forma alarak desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Onur Market Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özen, Başkan Ömer Furkan Banaz’a porselen tabak hediye etti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Onur marketler zinciri yönetim kurulu başkanı onur özen Bursaspor başkanının sagından kardeşi Hakan Özen solunda ne mutlu bir tablo helal olsun Bursa’daki çoğu dinamiklerden pardon dinamitlerden on kat daha faydalıdır Bursaspor’a İstanbul firması olduğu halde.

  10
 2. Hüseyin Özdilek Sanada Kapak olsun
  Bir’kerede senden duysak şu kadar forma satın aldı Özdilek diye Cebinde Akrep’mi
  Var? Kefenin Cebi yok yıllardır Bursada kazanıyorsunuz.

  5
  3
 3. Bursaspor başa geçen her yönetim çok kötü forma anlaşması yaptı forma üreticileri ile çünkü anlaşmalara göre bir kısım forma bedava olsada geri kalanını üreticiden para verip alma zorunda bırakılmış tam fiyattan yani bu satılan 1500 forma eğer Bursaspor kulüp dükkanları yeterli forma satmadıysa cezalandırılıyor ve direk üreticinin cebine gidiyor- Buda milyonlarca Lira zarara soktu kulübü artık gelecek sezon Bursaspor markasız kendi formasını üretip giymesi lazımki böyle yaptırımlara maruz kalmasın yöneticiler bu işlerden büyük kazanç sağladı Bursaspor ise büyük zararlara maruz kaldı!

  3
  1
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Ben Bursa’nın yerinde olsam herkese forma kampanyası yaparım herkes maça gelen forma bilet alan forma alsın cüzi rakama sponsor olan firmalar karşıladım stat rengarenk olsun hadi bursa

 4. Bir lirası geççmedi Hüseyin özdilegin Bursaya demek Bursa’ya sevmiyor bizde gerekeni yapalım kötü beyenatla afişlerle

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu