Onur Market’ten 1000 formalık katkı

Onur Market Yönetim Kurulu Bursaspor Kulübü'nü ziyaret etti.

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinde yapılan açıklama şöyle:

Bursaspor Kulübü ile ilerleyen süreçte yeni projeler geliştirmek istediklerini belirten Onur Market üst düzey yöneticileri ilk etapta bin adet forma alarak destek oldular.

Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök görüşmede Başkan Mesut Mestan‘a ve yönetim kuruluna da başarı dileklerini iletti.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Hüso yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar sayfa açalım ONUR MARKET ADINDA
   HERKES ALISVERIS FOTOLARINI ATSIN..
   Digerleride UTANIR belki ..

   17
   1
 1. BURSALI GÖR SENDE YAPILANI BUNDAN SONRA ONUR MARKETTEN ALIŞVERİŞ YAPIN BİZE SAHŞP ÇIKMAYANLARA PARA KAZANDIRMAYIN

  96
 2. nilbiad ve onur marketlerin yakmış olduğu bu ateşe az çok demeden
  busiad
  bugiad
  bursa musiad
  özdilek
  köfteci yusuf
  furpa
  seyhanlar
  tofaş
  reno
  kapalıçarşının da eklenmesi gerekiyor.

  86
 3. Her ayın 16’sında çalışanlarına BURSASPOR FORMASI giydirerek örnek bir iş yapıyordu,
  Şİmdi işbirliğini daha da geliştirip, her ayın 16’sında Bursasporlulara özel ürünler
  Çıkartılabilir, bu ürünleri de taraftarımız alıp bu ürünün gelirinin %10 kısmı Bursaspora verilebilir,
  Böyle bir anlaşma ile kulüp de kazanır, her ayın 16’sında kura çekimi yapılıp, 100-ADET forma dağıtılsın.

 4. Bak Hüseyin Özdilek İstanbul firması gelip seni holding yapar şehrin takımına zor gününde destek oluyor. Sizleri de görmek isteriz. Bir an önce kampanya başlatılsın artık. Forma kombine para her nasıl olursa kimler kötü gün insanı belli olsun.

 5. Ozellikle gidip Onurdan alisveris yapicam ! Bundan sonra Bursada kamplasma donemi basliyor ! Kim bize bu zor donemimizde destek oluyorsa bizdendir,digerleri bizden degildir,isterse 40 senelik Bursa firmasi olsun ! Bu sene milat,Bursada yasayan herkez icin,dogan doyan farketmez !!!

 6. destek yapmayan veya çok az oda taraftar baskısıyla olan Bursa firmaları utansın ulan heriflere elin adamı deriz istanbul merkezli bir firma ama neredeyse 100 bin lira destek veriyor sütaş,köfteci yusuf,özdilek toplasan 1 milyon tl zor vermişlerdir ama adamlar iki senedir nerdeyse 200-300 bin lira destek verdi ve bu yazdığım sözde Bursa merkezli şirketlerimiz belkide onur dan on kat fazla kazanıyor para olarak yazık, ben artık bunların ürününü almamaya karar verdim kim destek vericekse onlardan alıcam ürünlerimi

 7. tebrikler onur marketler.hedef bir milyon olmalı belki daha fazlası.yerel kanallar ile ortak bir canĺı yayınla bu iş çözülür.haydi bursasporlular onur markete.

 8. Onur marketten ONURUNA YAKIŞAN HAREKET MADEM BURSASPORUMUZUN TARAFTARIYIZ BİZDE BURSASPORUMUZA DESTEK ÇIKANLARI DESTEKLERİZ HADİ BAKALIM BURSAM HADİ DEVAMI GELSİN BU BURSASPOR ATEŞİ SARSIN BU ŞEHRİ.

 9. Forma vs tamam çok önemli ama mutlaka artık kampanya da başlatmalıyız. Kasaya para girişi lazım uçk dosyaları hallolsa bile daha transfer durumları var. Zaten böyle giderse bonservis beklediğimiz adamlar alacağına karşılık gidecek elde bonservis falan da kalmayacak. Dolayısıyla transfer istiyorsak para şart şu taraftar bile elinden geldiğince elini cebine atmaya hazır şehir büyükleri de ateşlenmeli harekete geçmeli artık. Neyi bekliyoruz ki?

 10. evet bundan sonra kim bursasporumuza maddi destek verirse bizde taraftarlar olarak alışverişimizi oradan yapıp karşılığını vereceğiz.zaman destek zamanı bursaspor hepimizin

 11. Bizde alışveriş yaparak onur markete destek olmamız lazım hatta Bursaspor lu bi kart çok iyi olur hem destek kart on lira

 12. 1- sponsor olan tüm firmalar stadın girişinde tabelaları konulmalı. Böylece sezon boyu reklamları olur katkı dafa fazla olur.
  2 – Maç sponsorlarının listesi stad girişinde tabelası olmalı

  1
  1
 13. Güzel bir başlangıç. Ancak işe nakitle devam etmek de şart. Önder birisinin de bu ateşi yakması gerekiyor. “Haydi hep birlikte” gibi bir sloganla ve yerel yönetim, basın-yayın kuruluşlarının yönetiminde bir hareket başlamalı. Katılımcıların önemli bir yerde ilan edildiği hatta en yüksek nakit bağış yapan ilk 10 yada 50 ‘nin rakamlarıyla şehir bilboardlarında, klüp dergisinde, yayın organlarında ilanlarda açıkça ilan edildiği bir hareket başlamalı. Her kez elini gücünün üstünde taşın altına koymalı. Tabi buna paralel bu hale getirenlerle de hesaplaşma sürmeli.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu