Onur Market, Bursaspor’un kol sponsoru

Bursaspor ve Onur Marketler Grubu arasındaki sponsorluk anlaşması kapsamında imzalar atıldı. Onur Market Bursaspor’un kol sponsoru oldu.

Bursaspor ile Onur Marketler Grubu arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının lansman toplantısı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleşti. Lansmana katılan Onur Market Genel Müdürü Onur Özen’e Bursaspor Başkanı Recep Günay tarafından 16 numaralı Bursaspor forması takdim edildi.

“Baskıyı Bursaspor’a değil formayı paraya değişen kişilere yapalım”

Başkan Günay toplantıda yaptığı açıklamada biraz moral bozukluğu içinde olduğunu belirterek, “Bursaspor’un geleceğini ayakta tutmaya çalışırken birileri bizi sıkıştırıyor. Ama zarar bize değil kulübe oluyor. Kulübün düşmanları var. Baskıyı Bursaspor’a değil formayı paraya değişen kişilere yapalım” dedi.

“Bursaspor’un kollarında olmaktan onur duyuyoruz”

Onur Market Genel Müdürü Onur Özen ise lansman toplantısındaki açıklamasında, “Bursaspor bu şehrin en değerli markası, şehrin en değerli perakende markası ise Onur Market. Onur olarak her nerede ve kiminle olursak olalım iyi günde kötü günde Bursaspor ile yan yana ve kol kola olacağız. Bursaspor’un kollarında olmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Karşılıklı olarak atılan imzalar ve fotoğraf çekimi ile lansman toplantısı sona erdi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Misirciya methiyeler duzdunuzsonra kufur ettiniz,ali ay a soylemediginiz laf kalmadi ,gecen hafta baskan olsun doye yalvariyordunuz , bu adami kimse istemezken bir anda kurtarici oldu ve herkes alkisliyor..boyle omurgasiz taraftar gormedim

 1. Sayın Başkan
  Artık her konuda daha şeffaf olma
  Zamanı geldi de geçiyor bile
  Mesela Onur market ile 1 yillik
  Ne kadar bedele anlaşma yapildi
  Ve senin görevi birakman için sana
  Baski yapanlar kimler, o baski
  Yapanlar başkanliga aday oldu da
  Biz mi seçmedik bu tarz kaos içeren
  Üstü kapali söylemlerden artik
  Vazgeçin gerçekleri tüm çiplakligiyla
  Söyleyin madem batiyoruz konuşulmayan hiçbir şey kalmamali

  5
  1
 2. Mudanya da güzel bir yer bulun be kardeşim,,,en sıkışık yerde market,,alışveriş yapmak eziyet…Yoksa ne işim var 3 harflilerde..

  3
  1
 3. Benim hatırladığım daha öncelerde şampiyon olduğumuz yıl Akyapak makina reklam veriyordu. O yıl bize çok şans getirmiş ve şampiyon olmuştuk. Bence yine görüşülmeli. Ne kaybederiz?

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu