Onur Atasayar’ı Trabzonspor istiyor iddiası

Trabzonspor'un Bursaspor ile sözleşmesi sona eren Onur Atasayar’ı gündeme aldığı iddia edildi.

Bonservis ödenmeyecek olması 26 yaşındaki Onur Atasayar’ın transferini daha cazip hale getirirken yapılan görüşmelerde tarafların uzlaşmaya çok yaklaştığı iddia ediliyor.

Onur Atasayar, yeşil-beyazlı forma ile çıktığı 70 karşılaşmada 5 gol  ve 7 asistlik performans sergiledi.

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @TeamsahBerkay yorumuna yanıt olarak

   On farklı gazeteciden on farklı ses-Bursaspor’un tek nokta medya adamı olması şart -Bursaspor’a ve Futbolumuzda şeffaflığı sağlayacak, karşı sorumluluk taşıyacak, denetime açık ve hesap verebilir bir yapı oluşturulmadığı sürece, ister dernek statüsünde, isterse şirket şeklinde organize olsun, kulüplerimizde sağlıklı bir yönetsel ve mali yapıya ulaşmayacak maalesef.

   Gerçek Bursaspor’un orta ve uzun vadede stratejik bir planlaması bulunmuyor. Günü kurtaran pragmatik ve oportünist yaklaşımlarla sorunları çözmeye çalışıyoruz. Oysa Bursaspor’un uzun geniş bir bakış açısına sahip olması gerekir. Bu planlamayı sadece 30 yaşında tek bir kişi yapmayı veya devletten-siyasetten bekleyen bir anlayıştan uzaklaşmalıyız – Bursaspor hepimizin kulübü böyle başı boş bırakıldığı için Bizans sonu oyunlarına mağdur kaldı- çözüm için yönetim bir çalışma kurultayı yapması lazım divan seçim günü ve geniş kapsamlı herkezi dahil edecek çalışma komiteleri kurulması lazımki öneriler üretilsin yoksa her sene yeni yönetim ile bir yere varamayız.

  2. @TeamsahBerkay yorumuna yanıt olarak

   Ya bu trabzon haberleri gırgırına mı yapılıyor yoksa bizim topçuların hepsinin piyasasını arttırmak için menecerlermi yaptırıyor gerçekten yakın zamanda trabzonun bizden aldığı hiç hatırlamıyorum son zamanlarda

 1. Forumda istanbul takımları x oyuncuyu istiyor haberleri çıkınca tepki gösteren arkadaşlar neden tese haberlerinde sus pus? üstelik bir değil iki değil tam 5 topçumuza sulanıyor hamsiler.

  35
  3
 2. Trabzon bizim oyuncularımızı sal dediğimde, eksileyenler???? NERDESİNİZ??? BATUHAN, EMİRHAN, ATABERK, ONUR??? BAŞKA??? MUSTAFA ER, BATALLA?? İSTİYOR MUSUNUZ ONLARI DA???

  29
  2
  1. @batuhan yorumuna yanıt olarak

   İstiyoz tabi. Hepsini alcaz hemşo. Bu sene Super ligde şampiyon olmamız lazım. Siz PTT’de oynatacak adamı nasıl olsa bulursunuz.

   6
   22
   1. @Trabzonlu yorumuna yanıt olarak

    Ulan hamsi beyinli sen kim şampiyon olmak kim ? Bu hamsileri Şenol Güneş euro 2020’de çok güzel temsil etti.Trabzonluların ahlakını, milliyetçiliğini, haysiyetini tüm Türkiye’ye gösterdi sağolsun.

    10
    4
   1. @Safak yorumuna yanıt olarak

    Aga biraz ironi olacak ama hepsini 2 m € satsak eder sana 10 m € . Çarp 10 la 100 milyon TL. zaten 12 dosya kapandı. açılır da oyuncuyu nasıl alırız bilmiyorum .

    2
    2
  1. @Namık kemal yorumuna yanıt olarak

   Hakemlerin yüzünden ve şike ve şaibe ve teşvik yapanların yüzünden çıkamadık ligde eyyam var ama göz var nizam var herkes görüyo kimin oynayıp oynamadığını ondan inatla istiyolar

 3. Rodellega sıcak bakıyomuş transfer görüşmesi olcakmış menejeriyle bizim kadromuzdaki oyuncuların yüzdesi geneli 100de 100 olmasada %70-80 arası genede iyi önümüzdeki sene 80-90 olur

  6
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu