Onur Atasayar’dan açıklama geldi

Sağ ayağındaki ağrılar nedeniyle ameliyat olan Bursasporlu futbolcu Onur Atasayar sakatlığı ile ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Atasayar, önceliğinin her zaman takımı yalnız bırakmamak olduğunu, fakat ağrılarının performansının önüne geçtiği için ameliyat olmak zorunda kaldığını ifade etti.

Onur Atasayar’ın yaptığı açıklama şu şekilde;

Verdiğimiz mücadelede takımımı yalnız bırakmamak her zaman en önemli önceliğim oldu. Bu doğrultuda bir süredir başa çıkmaya çalıştığım ağrılar eşliğinde antrenmanları ve müsabakaları sürdürsem de ağrıların şiddetinin artması sonucu bir operasyon geçirmek mecburiyetinde kaldım. Başarılı geçen operasyonun ardından rehabilitasyon sürecim başlamış olup birkaç hafta içinde saha çalışmalarına devam etmem planlanmaktadır.

Tüm iyi dilekleriniz ve mesajlarınız için teşekkürler.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Hocam merhaba.
   Bu kardeşimize geçmiş olsun diyerek tam olarak iyileşmeden sahalara dönmemesini tavsiye ediyorum.
   Çok haklısınız ne olursa olsun önce sağlık.
   İyi günler dilerim.

  1. @karaoglan yorumuna yanıt olarak

   Lan kazma Pedro, onun bunun ayağına balık yapıştırcağına, önce bi gol at amk. Gl makinası diye aldık, traş makinası çıktın. 1 metreden boş kale yerine direğe vuruyon amk. Topu topu 2 gol attın, onlar da dötüne başına çarpıp girdi, santırafor diye ortada dolaşıyon, bi de Onur’un ayağına balık yapıştırmaktan bahsediyon. Ah amk, şu kümede bi kalalım, son maçtan sonra seni en başta ben sopayla kovalıycam amk. Tee, hava alanına kadar, bin uçağa ittir git, bi daha da Bursa’nın 100 km yakınından bile geçme.

   4
   8
 1. Çok kötü bir zamanda kaybettik kendisini gerçekten. Geçen sene de korona yüzünden epey uzak kalmıştı maçlardan.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu