Onur Atasayar elden kaçtı!

Bursaspor ile yeniden anlaşması beklenen Onur Atasayar elden kaçtı.

Bursaspor’la sözleşmesi sona eren Onur Atasayar, Süper Lig ekiplerinden Ümraniyespor ile anlaştı.

Onur ile anlaşmak için Bursaspor yönetimi büyük bir çaba harcıyordu.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Yahu sen Allah yazınca bana çok münafık gibi geliyorsun.. evveldeki zamanlarda yorumlarında din ve dindarlara sallayıp yok atatürkçüyüm yok kemalistim yok laiklik felan sallıyordun..şuan umaım beğeni uğruna yapmyorsundur.. ..umarım Allah sana tam bir Hidayet ile Hidayet verir..

   4
   16
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Ataturkle Laiklikle ilgisi yok.
    Siyaset Bursasporu bitirdi.
    Akepe zihniyeti.
    Beles biletler,beles haclar.
    Umreler.
    Herkes isini yapsa sorunsuz cikar bu takim.
    Ancak din iman edebiyati camide kocum… kapiş….

   2. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Yahu arkadaş yapmayın Allah aşkına. Atatürkçüleri dinsizmiş gibi göstermeye çalışmayın. Bu ülke bundan çok kaybetti, halen de kaybetmeye devam ediyor. Tabii ki her Atatürkçü samimi olmayıp, dine saygı ve hürmet duymadığı gibi (ki bana göre böyleleri Atatürkçü falan olamaz), her dindar geçinen ve öyle görünen de samimi olmayabiliyor. Türkiye bu samimiyetsizlikten de çok çekiyor. Ayrıca gerçek dindarların (müslümanlığı gereği gibi anlayıp, gereği gibi yaşayan) aynı zamanda Atatürkçü olmaları gerektiğine inanıyorum.

   3. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Daha önce burada kimseye hakaret ettiğimi ya da kötü bir söz söylediğimi gördünüz mü, muhtemelen hayır çünkü öyle bir şey yapmadım ama sen ilk olacaksın. Allah senin belanı versin şerefsiz köpek, kabuslarına girsin ne kadar laik kemalist varsa!

   4. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    ALLAH kelimesi kimsenin tekelinde değil kardeşim. Ben yobaza örümcek kafa lara karşıyım. Din de senin tekelinde değil . Evet ben ATATÜRK çüyüm. Onur duyuyorum. Kişiler lâik olmaz. Devlet in yönetim biçimidir laiklik. Unutma her koyun kendi bacağından asılacak. Sen kendi bacağına bak.

    16
    1
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Aynen katılıyorum, laiklik din değildir; din kişisel bir olgudur. Kimsenin dini inancı kimseyi ilgilendirmez. Birbirimizi böyle saçma sapan sınıflandırmayalım artık. Batı bunu fark ediyor ve bizim bu yönümüzü kullanıp bize türlü oyun çeviriyor. Biz de her seferinde onların istediği gibi davranıyoruz. Aferin bize.

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Ne erimesi dostum.Bu sene yaptigimizi geçen sene yapsaydik tahtayı açıp 20 topçu alacağımıza ismail cokcalis Emirhan Batuhan kerem Taha ve yanına 3-4 tane abilik yapacak karakterli adam alsaydık açık ara şampiyonluk.tahta kapalıyken bir adana demir maçı oynadık 2-1 yenildik lakin Çağatay yilmaz sol tarafı felç etmisti.o çocuğa sabretmeyip amede kiraladilar.Bu çocuklar zımba gibi hir çoğu bana göre superligte bile oynar.abdullah Çağatay hasan Sabri Eren zan İsmail yeterki hoca haksızlık yapmasın iyi calistirsin.İnsallah bir sakatlik falan da olmaz.Yonetimde çocuklara sahip çıksın kaynak bulup paraları odensin biraz beslensin.Bu senenin takimi olacağız inşallah.onur ramazan onlarda baksınlar işine gücüne çok ararlar bursasporu..Olumsuz olmayalım duseceksekte cikacaksakta gençlerle yapalım.hersey yolunda giderse. Seneye bu çocuklar 1. Ligin tozunu atar hem genç hemde tecrubeli maç eksikleri kapanmış olacak.sonrada zaten bu çocuklarla borç biter.

   5
   2
  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Mehmet Erdem zaten 3.lig oyuncusu , niye üzüldünüz anlamadım.. Hiç bir maça katkı koymadı.. Ayrıca gidene güle güle.. Onur’da super lig oyuncusu değil , o da o ligde barınamaz..Biz Bursaspor sevdalısıyız , ligin numarası önemli değil..Boşverin , giden defolsun gitsin.. Bizi küme düşürenlere gidiyorlar diye üzülmek neyin nesi ?

   2
   2
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   Yılların kamburundan kurtulmak kolay değil.
   sen dua et de bu yönetim devam etsin.
   Giderlerse Bursaspor ismi tarihten silinir.

   2
   4
 1. Eyvah eyvah naparız senede 5-6 gol atıyor 7-8 assist yapıyor en az 15 gole direk katkı veriyordu. Bırakın gitsin zıpkın gibi gençlere şans verelim biraz küllerimizden doğalım artık.

  8
  3
 2. Önemli bir kayıp değil 5 yıldır kendini geliştiremedi. Abdullah tezhel ondan kat kat daha iyi hem daha iyi ortalar yapıyor hem süratli

 3. Şöyle bir düşündüm de bu taraftar zamanında Onur için söylemediğini bırakmadı.
  Onur kardeşim sana bir özür borcumuz var.
  Kusurumuza bakma sen.
  Yeni kariyerinde başarılar dilerim.
  Süperlig de olacaksın.
  Kendini kanıtla utanan utansın.

  4
  1
 4. Gidene zorla kal demeyiz
  Yolu açik olsun bu formada
  Gözü olmayanin bu takim
  Artik sol beki; Abdullah Tazgel’dir
  Hayirli olsun

 5. Hani Onur imzalamıştı sitelerde yalan söylüyor Bence bir kayıp değil Lig başlasın bak gör ne demek istediğimi anlayacaksınız O gençler kimsenin başaramadığı şeyleri başaracaklar hem de milyon dolarlar vermeden 1963’ten beri hep hata yaptık herkes bütün başkanlar kendi egosunu düzeltmek için kulübe Başkan oldular şimdi Sonuç bu Yahu ben 2 Lig’e düşmüşüm Onur gelsene yazar gelmezse ne yazar defolup gitsin zaten iyi topçu iyi insan olsalardı ikinci Lig’e düşmezdik

 6. Hiç üzülmedim içinden gelmiyorsa olmaz zorla güzellik Hiç olmaz bize zor günde yanımızda olan insanlar gerek bu guruptan çıkınca bakın görün kapımıza kimler gelecek

 7. Sevgili Bursaspor’lular sevginin içinde akıl dürüstlük olur ise başarı kendiliginden gelir amigolara amigo yöneticilere kulecilere sözde dernekci tirbunculere otobüs basip sonra mahkemeye düşmemek için bakan futbulcu elini öpenlere lütfen itibar etmeyin kötü olan Teksas tirbun değil içinde ki lider denilen çıkarcı ahlaksızlar

 8. 2.lig dediğimiz yer 3. lig seviyesidir hele bizim yönetimlerimiz gibi anlaşmalar yapılırsa oyuncularla kaçarlar. zaten ahlaki açıdan da sorunlu kişileri almışlar hatta alt yapıda yetiştirmişler. kulübü herkes basamak olarak görmüş oyuncular da dahil. işini gören kaçıyor. taraftar zaten seyirci konumunda. hani geçti borun pazarı bu saatten sonra kime neye kızacaksın neye yarayacak? bursasporun çöküşü bir günde olmadı bir günde de düzelmeyiz. ışık var mı? tabii ki değişen bir şey olmadığı için uzun seneler olmayacak. müthiş zengin akıllı bursasporu basamak görmeyen bir başkan ve ekibi mesih gibi gelecek de falan bunlar hayal. kurtuluş da değil. günü ayı yılı kurtarmak. bursasporda medyasından kulüp üyeliğine taraftarından çaycısına oyuncusundan teknik ekibine başkanından yöneticisine reform gerekiyor. en çok bursasporluyum diye bağıran başkan oldu ama fenerli bir başkan şampiyon yaptı bizi. demek ki mesele iş ahlakı. gerçek sevgi de gerçek yazmakla olmuyor şovla olmuyor.bunun bedelini ödemek ve anlayablmek için bakalım kaç felaket yaşayacak bu taraftar ve kulüp?

 9. Bir futbolcu da demiyor Zor durumdaki Bursasporu bırakıp gidemem diye. Elbet yine çıkariz biz. Ama bunları da unutmayız

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu