Önümüzdeki hafta serbest kalabilirler!

Onur Atasayar, Recep Aydın ve Cüneyt Köz’ün yeni yönetimle görüşerek alacakları konusunda bilgi alışverişinde bulunacakları ifade edildi.

Bursaspor’da önümüzdeki hafta Onur Atasayar, Recep Aydın ve Cüneyt Köz‘ün kulübe gönderdikleri ihtarnamenin süresi doluyor. Bu oyuncular ödeme alamaz ya da yeni yönetimle anlaşamazsa sözleşmelerini tek taraflı feshetme hakkına sahip olacak.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @PMB yorumuna yanıt olarak

   Hoca ve yönetim doğru karar verirler…. Şunu unutmayalım, iyi ki bir yönetim kurulumuz var… Sadece destek.. Tarnsfer olmasa dahi, vakıfköy ile MÜCADELEYE devam edecek taraftar, yönetim, hoca birlikteliği İSTİYORUZ…

   12
   4
  2. @PMB yorumuna yanıt olarak

   Kardeş biz bursasporluyuz olaya duygusal bakıyoruz çünkü aynı konumda biz olsak bırak kulübe ihtar cekmeyi parayı almayıp bedava bile oynayabiliriz… Ama dışarıdan gelen adam mesleği futbol olan adam zaten 10 sene para kazanacak onu da alamayınca olaya senin benim baktığım gibi bakmıyorlar değil bakamiyorlar ve bana sorarsan haklilarda… Benim açımdan tek sıkıntı bu kulüpten yetişmiş daha bu isin basinda kulübe daha hiç bişey vermeden para pul işine girip kulübü zor durumda birakanlarda, yetişen futbolcu bence kulübe borçludur alacaklı değil sen önce topunu oyna ben işin o kismindayim..

   42
   1
   1. @Ömer yorumuna yanıt olarak

    Sonuna kadar haklısın hocam. Ben ihtar çekmelerine lafım yok. Geçmişte yapılan hatalara beniö lafım. Cüneyt normal şartlar altında bizim takımda oynayabilir miydi? Onu dedim ben.

    14
 1. Şu onur topa vurmasını bilmeden takımda oynadı ya ona yanıyorum denk gelmeyelim onu ihbarname çekicem sama

  30
 2. Giderseler gitsinler bir hayirlarini görmedik.Ihtarname çeken recep , cüneyt , onur , emirhan , kubilay ve rüstü defolup gitsinler hem son maç adam gibi oynamayin kulüp super lige çıkamasin sizin yüzünüzden sonra ihtarname çek yok öyle dünya hele o kubilay denen basiretsiz serdarin yaptığı ortalarin her biri kaçırması sinirlerim bozuluyor keşke tayfur ve shehu kalsaydı çok iyi olurdu özer , serdar , shehu , tayfur , burak altiparmak as kadronun bir kısmı iyi olurdu 1 tane cift yonlu kanat ve bir tane iyi golcu paixo gibi rahat ilk 3 gireriz ama şimdi tecrubeli olarak elimizde burak altiparmak , özer ve serdar kaldi diğer hepsi genç oyuncu hakkımızda hayırlısı olsun

  16
  1
 3. Gidenler gider biz yolumuza devam ederiz.
  Akademisinde 4 bin oyuncusu olan bir kulüp asla yarı yolda kalmaz.
  Biz taraftarlar geçen sezon başı tahta da tahta diye tutturmasaydik gençlerimiz ile devam edip şu anda çok farklı konumda olabilirdik.
  Recep ve Cüneyt in gideceklerine inanmıyorum.
  Yeni yönetim ve TD ile görüşüp kadroda kalacaklardır.
  Onur ise geldiğinden bu yana hiç bir gelişme gosteremediginden yeni bir takım bulacaktır.
  Yalnız bulacağı takım alt liglerden olur düşüncesindeyim.
  Sözleşmesi biten oyuncuların arasında sadece Shehu için eğer imkan var ise bir şeyler yapılmalıdır.
  Sanırım yıllardır bizim oyuncumuz olduğundan sözleşme uzatma babında TFF izin verebilir.
  Shehu ile beraber kaleci Çağlar ın gidişi yerinde olmamıştır.
  Ataberk de çok iyi kaleci şüphem yok ve ağabeyinin yerini fazlası ile dolduracaktır.
  Buradan Erkan Bey e sesleniyorum.
  Açma sayın başkan tahtayı açma.
  Oluşacak bütün mevcudu olası puan cezalarını engellemek ve oyuncular ile kulüp personelinin maaşlarını güncellemek için kullan.
  Oyuncular finansal olarak rahat olursa Bursaspor adı ve markası ile zaten süper denilen lige kolayca yükselir.
  Oyuncuların hesapları cepleri değil kafaları boş olmalıdır.
  Bilmem anlatabildim mi.
  Saygılarımla.

  10
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bravo kardeşim.
   Şu tahta konusunu gündemden düşürmeliyiz.
   Acmaktansa tüm finansal birikimimizi oyuncuların ve personelin maaşlarını güncellemek için kullanalım.
   Sayın başkan bu konuyu başaracak güçtedir.
   İkinci olarak ta ne yapıp edip olası cezaları engellemek gerekir. Bırakalım transfer hikayelerini de nasıl ceza almayız onu düşünelim derim.
   Saygılar kardeşim.

 4. haklı olabililer ama bu oyuncular bizim en kötü transferlerimiz gitmeleri genç oyuncularımızın önünü açacaktır iyi olur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu