Önlem alacağız

Ertuğrul Sağlam, Sivas karşısında yaşananların hoş olmadığını söyledi ve ekledi: Bu ortamı yaratanları uyaracaklarını belirten Sağlam “Futbolun içinde var ama olayın uzatılması ve dışarıya karşı takım içindeki disiplin konusunda olumsuz mesajlar vermesi bizi memnun etmiyor” dedi.

 

Bursaspor’da sular durulmuyor.   İstenilen sonuçların alınmamasına bir de saha içersinde futbolcular arasında yaşanan kötü diyaloglar eklenince ortaya çıkan tablo camiaya endişeye sevketti.   Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise Sivasspor karşısında yaşananların hoş olmadığını söyledi. Bu konunun düzeltilmesini gerektiğini belirten genç teknik adam şunları söyledi: “Futbolun içinde var ama olayın uzatılması ve dışarıya karşı takım içindeki disiplin konusunda olumsuz mesajlar vermesi bizi memnun etmiyor. “   ’ÖRNEK GÖSTERİLİRDİK’   “Bunları düzeltmemiz lazım. Bursaspor takımı, bundan önceki dönemlerde de, takım içini disiplini üst seviyede olan ve bu anlayışıyla da örnek gösterilen ekipti. Arkadaşlarımızı uyaracağız. Bir daha olmamasını isteyeceğiz. Bu bir takım adına, yöneten insan adına hoş bir durum değil. Bundan sonraki dönemde olmaması adına önlemlerimizi alacağız." Bu arada Bursasporlu taraftalarda takım içindeki soruna çözüm bulunmasını istedi. Ertuğrul Sağlam’ın gelişiyle birlikte yakalanan başarıların altındaki en önemli etken olan takım ruhunun eridiğini söyleyen taraftarlar, şu görüşleri savundular:   NEŞTER VURULMALI   “Ankara’da Elazığspor ile oynadığımız maçta patlak veren saha içindeki tartışma krizi, bu kez de Sivas deplasmanında görüldü. Bursaspor, kimsenin babasının çiftliği olmadığı gibi, bir kaç futbolcunun saha içindeki hırs ve ihtiraslarına göz yumacak kadar küçük düşürülmemeli. Yönetim kurulu ve teknik kadro çok geç olmadan, cesaretli kararlar ile sorun kangrene dönüşmeden neşteri vurmalıdır."     Olay

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu