Onların dualarıyla Giresun maçını alacağız

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat üzerinden çok büyük bir yük kalktığını ifade etti.

Başkan Kamat uzun bir süredir maaş alamayan kulüp personeline bugün ödeme yaptıklarını ve bunun manevi huzurunu yaşadığını belirtti.

Göreve geldiği ilk günden itibaren ilk hedeflerinden birisinin kulüp çalışanlarının maaşlarını ödemek olduğunu ifade eden Erkan Kamat “Bu çatı altında bulunan personelimizin başını önde gördükçe adeta kahroluyordum. Bizimle beraber Bursaspor‘un başarısı için çalışıp çabalayan insanların aylardır maaş alamamasını anlayamıyorum. Onların alın teri kurumadan ödemeleri neden yapılmadı? Bu insanların ailesinin, çocuğunun isteklerini karşılamak için nasıl didindiğini bizler görüyoruz. Allah‘a şükürler olsun ki, bugün ödemeleri yaptık. Beni arayarak teşekkür eden personelimizin duaları ile inşallah bu hafta Giresunspor maçını kazanacağız. Bakın, onların duaları ile kazanacağız. Eğer bu maaşlar ödenmemeye devam edilseydi Allah yüzümüze gülmezdi.” dedi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Keşke maçları seyircili oynasakta her maçın hasılatını futbolcu maaşı çalışan maaşı gibi yerlere verebilsek.birkez daha söylüyorum her maç tribünleri bilet parası fiyatına hatta yarısına bile olur pankart reklamlara kiralayalım.tet den maçlar yayınlanıyor.bedava reklam demek bizde dolu tribün gibi hasılat elde ederiz.pankart 100 koltuk kapılıyorsa o kadar para.stad boş duracağına her türlü reklama kiralanabilir.boş koltuk göreceğimize reklam görelim.ilk maç pnurun reklamları vardı.hadi başta bursa firmaları olmak üzere bu kampanyaya katılmaya.

 1. Bursasporun mutlak suretle kazanması gereken bir maç.Personel ödemelerinin yapılması çok önemli. Kulübün huzura ihtiyacı var.

  84
 2. akşam bayern münih kupayı dualarla almadı başkan başarının olmazsa olmazı çalışmak çalışmak ve yetenek bunlar olmadı mı sabaha kadar dua et..ayrıca allah korusun giresuna yenilsek personelin duası kabul olmamaış mı olacak..adamları emekçi elbette ödeyeceksiniz maaşları bunu bir marifet gibi medya önünde dillendirmeyiniz lütfen

  44
  30
  1. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Renkdaşım sana tamamen katılıyorum. Bence inançtan duadan önce gerekli olan doğruluk, dürüstlük ve güzel ahlaklı olmak. Ancak burada ben başkanımızın çok doğru bir yaptığını ve bu ifadeleriyle çalışanlarla, taraftarla manevi bağ kurma duygusunu seziyorum. Tabii ki dua ile kaybedip kazanmayacağız… Ne olsursa olsun Giresun’u yeneceğiz. Haydi bununla ilgili sen kur güel bir cümle, hadi bakalım….

   16
  2. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Bu yorumu bile eksileyenler var maalesef. Sen tevekkülden bahsetmişsin ama dinden haberi olmayıp herşeyin dua ile olacağını sanan yobazlar var maalesef. İyi o zaman antrenman da yapmayalım sadece dua edelim arkadaşı eksileyenlere göre

   18
   5
 3. Tahta kapalı peş peşine futbolcular bırakıp gidiyor-FIFA’daki dosyalar için 6 Milyon Euro ve 80 milyon TL için para buldunmu ? Futbol takımı olmadan 80-100 kişilik memur ofis kesimine iş çıkıp kalacakmı? Bir iki kalan tecrübeli futbolcu sakatlanırsa formdan düşerse 18-19 yaşında tecrübesiz futbolcu İle ne kadar götüreceğini sanıyor yönetim?

  21
  9
 4. Mestan diyorya -3 ounani biz aldirmadik,peki bu personel maasslarini niye yaptırmadım aylarca onuda biz taraftar yatırması ondada senin suçun yoktur mutlaka.Calisanin emeği teri kurulmadan verilmelidir bu çok iyi oldu İnsallah bundan sonrada aksamaz.

  19
 5. bu işlere Allahı katma Erkan kamat ne yani şimdi giresun bizi yenerse Allh mı istemedi diyeceğiz boş yapıyorsunuz 😉

 6. Giresun maçını alacak mıyız? Dalga geçiyoesun sanırım. 2.hafta havaya soktuk kendimizi.yeni kurulan 16 yaşındaki çocukları yendik sadece. Giresunu yenmeyi bırak puan alırsak burada havlayacağım.

  7
  8
 7. Giresun spor Siyaseti Kullanarak Tahtayı açtı,Bizim Bursadaki siyasetçilerin heralde hiç bir kabiliyeti Yok,Eğer Bursalı siyasetçilerin bu tahtayı açtırmaya siyasi bilgileri yetmiyorsa,İktidarıda,Muhalefetide,İSTİFA etmelidir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu