Onlar da gidiyor!

Bursaspor’da Burak Altıparmak, Vefa Temel, Mehmet Erdem Uğurlu, Erhan Erentürk ve Onur Atasayar’ın kesin ayrılıkları sonrası elde kalan tecrübeliler Enver Cenk, Hasan ve Kubilay’ın da yeni takımlarıyla anlaşarak Timsah’a veda etmesi bekleniyor.

2022-2023 sezonunda TFF 2. Lig’de mücadele edecek Türk futbolunun 5. büyüğü Bursaspor’da çok sıkıntılı günler yaşanıyor. Yeşil Beyazlılarda transfer tahtasının açılması için yaklaşık 140 milyon TL gerekirken, kadrodaki oyuncular da bir bir takımdan ayrılıyor.

Tahtayı açamadığı için son sezonda vize yaptırdığı oyuncularla sadece yoluna devam edecek Timsah’ta statü gereği tüm yabancı oyuncuları veda ederken, tecrübeli yerlilerden Burak Altıparmak, Vefa Temel, Mehmet Erdem Uğurlu, Erhan Erentürk ve Onur Atasayar’ın da takımda kalmayacakları kesinleşti.

KISA SÜREDE VEDA EDECEKLER

Mevcut kadroda şu an da tecrübeli ve etkili ayaklar olarak değerlendirilebilecek sadece Enver Cenk Şahin, Hasan Ayaroğlu ve Kubilay Sönmez kaldı. Ancak bu 3 oyuncunun da kendilerine takım bulmaya çalıştıkları öğrenildi.

Kısa bir süre içinde Enver Cenk, Hasan ve Kubilay’ın da yeni takımlarıyla anlaşarak Bursaspor’a veda etmesi bekleniyor. Timsah’ta ayrıca son olarak Yeşil Beyazlı formayı giydiği için takıma dönme beklentisi oluşan Özer Hurmacı konusunda da herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu