Öncelik gençlerde

Bursaspor teknik direktörü Hikmet Karaman, 10 Haziran’da kiralık ve genç oyuncuların bir araya geleceğini açıkladı, ’Gelmeyenlerin bizimle alakası olmaz’ dedi.

 

Hikmet Karaman, yerel bir televizyon kanalında yayınlanan spor programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu. Yönetime transfer listesini sunduklarını belirten Hikmet Karaman, daha çok bonservisi elinde olan oyuncularla görüştüklerini ifade etti. Hücum, kanatlar ve yerli bir kaleciyle temasta olduklarını, zaman kaybetmeden hamleler yapılması gerektiğini tekrarlayan Hikmet Karaman, şöyle devam etti:   "Tolga Zengin’le görüşüyorum. Fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sinan Bolat da istediğimiz özellikte bir kaleci. Ancak şu an bir şey ifade etmek yanlış olur. Yönetimle de konuşacağız."   "15 GENÇ OYUNCUYU GÖTÜRECEĞİM"   10 Haziran’da kiralık ve genç oyuncuların toplanacağını söyleyen Hikmet Karaman, sözlerini şöyle sürdürdü:   "Hazırlık kampına 15 tane genç oyuncuyu götürmeyi planlıyorum. Bu gençlerimiz ve kiralık oyuncularımız 10 Haziran’da toplanacak. Gelmeyenin bizimle alakası olmaz. Herkes gelecek. Kafamda bazı düşünceler var. Benim önceliğim kiralık futbolculardan çok, bir buçuk aydır emek harcadığım gençler."     "VEDERSON AMELİYAT OLACAK"   Vederson’un ameliyat olacağını ve durumuna daha sonra bakacağını belirten Hikmet Karaman, son olarak şunları söyledi:   "Birkaç hafta önce bir menajer beni aradı ve Vederson’un Beşiktaş’la anlaşmak üzere olduğunu söyledi. Sonra da bekleyecekleri yönünde ağız değiştirdi. Karışık bir durum var. Vederson ameliyat olacak. Durumuna bakmam gerekiyor."     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı