Önce söz verdi sonra icra gönderdi!

150 bin Euro’luk alacağını tahsil eden menajer Ali Bilecan, öteleme sözü verdiği 1 Nisan tarihli 200 bin Euro’luk çek içinse yasal yollara başvurdu. 

Bursaspor’un son transfer döneminde yıldızı parlayan isimlerinden olan menajer Ali Bilecan, yeşil beyazlı kulübe icra gönderdi… Bakaye Traore, Ricardo Faty ve Tom De Sutter gibi oyunculardan dolayı menajerlik ücreti alacağı olan menajer Ali Bilecan’ın yönetime söz vermesine karşın 200 bin Euro için avukatlar aracılığıyla icra gönderdiği öğrenildi.

150 bin Euro daha alacak

Bilecan’ın geçmiş dönemlerden 500 bin Euro’luk hak ediş karşılığı elinde 31 Mart 150 bin, 1 Nisan 200 bin ve 30 Nisan 150 bin Euro olmak üzere elinde 3 parça çek bulunuyordu. 31 Mart tarihli çek için Ali Ay yönetiminden 150 bin Euro’yu tahsil eden ve 200 bin Euro’luk ikinci çek için kendilerine öteleme sözü veren Ali Bilecan’ın, kulübe icra gönderdiği ortaya çıktı. Bursaspor yönetiminin bu olaydan dolayı bir hayli kızgın olduğu gelen haberler arasında. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu