Önce meşale sonra tribün desteği

Önceki gün takımı İstanbul'da meşalelerle karşılayan Bursasporlu taraftarlar, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı'nda oynanan maçta yine görevini yaptı.

Kendilerine ayrılan yeri dolduran yeşil beyazlılar, 90 dakika boyunca takımlarına susmadan destek verdi. Bursasporlu taraftarlar karşılaşmanın devre arasında da futbolcuları yanlarına çağırıp alkışladı. Yeşil-beyazlılar, karşılaşma sonrası ise stadı keyifli terk etti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Uğursuz şansız yönetimlerden kurtulatana Amin! 1 Penaltı, Direk,Kımızı Kart, 60-40% oyun ,6-1 korner ve biz kazandık İşte uğursuzlar 500-600 milyon borca sokanlar gidince Kısmet’de bizimle! Birde şu saçma sapan muhalefet yapan menajerlik şirketlerine ve eski yönetimlere çalışan kendini gazeteci olarak tanımlayan okuluna bile gitmemişler ama sarı basın kartını maça bedava girmek için torpiller ile almışlardan kurtulduğumuz zaman Bursaspor’un paralı seyirciside artar! İnin artık Bursaspor’un sırtından kambur bıraktınız bu kulübü!

  13
 2. 1- tribüncülükten pek anlamam. hakikaten taraftarın sesi hiç kesilmedi.
  2- mutlaka bir sebebi vardır ama ben oyundan kopuk söylenen marş ve şarkılara karşıyım.
  3- taraftar da oyunun içinde olmalı. hakemi ve rakibi baskı altına alabilmeli.
  4- top rakipteyken ıslık, bize yapılan sert hareketlerde, hakemin aleyhimize çaldığı düdüklerde, kullandığımız duran toplarda ve hücuma çıkışlarımızda büyük uğultu çıkarmalıyız.
  5- kalemiz karambol yaşarken, haksız yere aleyhimize çalınan faul de şarkıya devam etmeyi doğru bulmuyorum.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu