Önce maça, sonra Özlüce tesislerine!

Bursasporlu taraftarlar alının eksi 3 puan cezasının ardından bugün oynanacak Esenler Erokspor maçının bitimiyle Özlüce'de yönetim kuruluna tepki gösterecek.

Recep Günay yönetiminin basiretsizliği nedeniyle alının puan silme cezasının ardından Teksas Grubu bir açıklama yayınlamıştı.

Yapılan açıklamada “Kendini Bursaspor’un sahibi, Özlüce Tesisleri’ni babasının çiftliği, Vakıfköy’ü kazanç kapısı, samimi Bursasporluları da ‘vazgeçmiş’ sananlar için yolun sonu gelmiştir.

Cumartesi, maçın ardından, saat 18.00’de Özlüce Tesisleri önünde buluşup, rezaleti bitmeyen, şahsi hırsları ile Bursasporumuzu uçurumun eşiğine getiren yönetime hak ettiği tepkiyi veriyoruz.” ifadeleriyle yeşil-beyaz sevdalıları Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne davet edilmişti.

Bursasporlu taraftarların bu çağrıya büyük bir katılımla destek vermesi bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   özlüceye çok küçük bir gurup gider.
   ancak,
   çok büyük bir rezalet çıkar.
   çünkü,
   çünkü sayı olarak az da olsalar kaos ve kargaşa çıkarma konusunda uzmanlaşmışlar.
   bu güne kadar neredeyse yemedikleri, başkan, hoca ve futbolcu yok..

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Bak kardeşim senin yaşın kaç bilmiyorum ben 70 yaşında olan kisiyim.ben 1966 bursaspor eskişehirspor olaylı maçda stad idim.o günden bu güne kadar ne futbolcular ne teknik direktörler ne başkanlar gördük.kac sefer bu sefer düştü cikdi .bir maç alt ligde oynayıp tekrar cikdi.bunlari gördük deplasmanlarda neler yaşadık anlatsam kitaplar olur.rahmetl8 8brahim yazıcı dönemi hariç bursasporum paraları hep cebelloz edildi.geleyim bu yönetime.kac kez kongre yapıldı degilmi?ciktimi kimse aday olarak çıkmadı.ben recep günayi tanımam bir kez başkanlık yapdi ek9n9m8k olaral latkisi olacak biri olmadığını biliyoz.baskan adayı olunca niye rakip biri çıkmadı.o paraları götürenler nerde?atamı s7cluyalim ist8fa et diyelim peki kim var ali ay zaten ne hallere getirdi o parasını kurtarma pesinde jan8 diğerleri iyi günde futbolcuları satanlar nerde.bunlari niye sorgulamiyonuz

   5
   12
   1. @63 bursa yorumuna yanıt olarak

    Okadar eskisin herşeyi bilyorsun batajayi döven bunlar Ali ayın fabrikasına gidip para alan bunlar rahmetli yazıcıdan her hafta 3000 tane bilet alan bunlar silahcinin fabrikasina gelip her hafta haracini alan bunlar ismi aklıma gemedi sol bek geç bir oyuncumuz vardı haraç verdi diye yuhlayan bunlar şimdide hesap sorsaz sahipsiz kalan kulübün basina geçtiler amaçları birilerni tehtit edip para koparmak

    3
    1
   2. @63 bursa yorumuna yanıt olarak

    Abi sen ne anlatıyorsun hala bu yönetimi savunmana inanamıyorum ya yemin ediyorum tesisi resmen çay ocağına çevirdiler

    3
    3
   3. @63 bursa yorumuna yanıt olarak

    Öncelikle yaşım 46.Yönetimin istifa etmesini,Enver Cenk Şahin, Hasan Ayaroğlu ve Kubilay Sönmezi kadroda tutamadıkları ve buna bağlı olarak, alınan kötü sonuçlardır.Bursasporun parasını yiyenleri hepimiz biliyoruz, geçmişe değil, bu ligden düşmemek için bugüne bakmalıyız.Geçmişle daha sonra hesaplaşırız, önce şu ligde bir kalalım.

    4
    2
   4. @63 bursa yorumuna yanıt olarak

    Kapancaksa kulüp taraftar vursun kilidi en azından içimiz rahat bir şekilde dolaşiriz bu yöneticilere boyun egmeyiz…

    5
    3
 1. Esenler Eroksporun bugün bizim stada taraftar getirmesine gerek yok! Kendini BURSASPOR un sahibi sanan Texas li bir avuç kiralık akıl ve at gözlüklü grubu onları destekleyecektir. Sonra da kendilerini bu ulu çınarın tek sahibi imiş gibi taraftarlık yapmis olarak böbürlenecekler. Yarım dönemlik bu yönetimi istifaya davet edecekler ve belki Özlüce ye de gidecekler. Elin güçlü takimini destekleyeceklerine Ligin 5.sampiyonu olan bu takımın bu hallere nasıl düşürüldüğünü gündeme getirmeyecekler. Başta belediye yönetimi ve Ali A.yonetimlerinin takıma verdiği ve vermeye devam ettikleri zararı hiç konuşmayacaklar. Günlük başarı veya başarısızlığa göre hareket edeceklerdir. Böyle taraftarlık olmaz. Taraftar dediğin iyi veya kötü günde de takımına sahip çıkanlardir. Doğruları veya yanlışları hemen unutmayanlardir. Dünü unutursan bugün ve yarın gideceğin yönü bulamazsın.

  5
  3
 2. ”Bursasporlu taraftarların bu çağrıya büyük katılımla destek vermesi bekleniyor!”
  sen bari yapma Bursasporluyuz..!
  teksas mı kaldı Allahaşkına..!
  bu teksas’ın camia da ne kadar karşılığı var ki..!
  diyelim ki bu yönetim gitti, yerine kim gelecek? ali ay mı? o mu Bursasporu şaha kaldıracak? hangi bilgi, birikim, ve vizyonla?
  bu kulüp Ömer Furkan Banaz ile borçlarını yapılandırmış, kısa orta ve uzun vadeli planlarını yapmış, öyle ya da böyle bir yola girmişti.
  ama adamı istifaya davet eden, her türlü hakareti yapan bu teksas değilmiydi..!

  5
  1
 3. beyler maçtan sonra ozlucede kofte ekmek ve corba varmi ac karina protesto yapmayiz biz. Geçmişten kalan bi alışkanlık. 😆😆

  3
  8
 4. Sevgili Bursaspor’lular camia da ne sevgi ne saygı ne bilgi nede ahlak kalmadı Bursaspor dan gücü etkisi oranında herkesim çıkar sağladı başkan yönetici siyasetçi tirbuncu gazeteci ve kongre üyeleri hepimiz yedik içtik seyrettik sevgimizi saygımızı ahlakimizi kaybettik bu kulübe güvenlik görevlisi tercuman pazarlamacı usta kahveci olamayacaklar başkan oldu ahlaksız bilgisizlik diz boyu müzmin sakat Musa Sow a yarım sezona 800 bin Euro para mı verildi kim inanır buna tim matavz a 1.9 milyon Euro verilmiş kim 8nanir yalan dolan ahlaksızlık diz boyu amigolara sadece maç bileti otobüs verilse iyi evler rezidans ta oturmalar iş açmaları için milyonlar verildi amigo selim AA dan 35 milyon TL aldı kreş açtı sonra kongrede AA karşı çıktı ters yaptı AA kazandı masallar hikayeler yani EA ile el ele rezidans larda alem yapa MG ve dahi bir çok lari

  2
  1
 5. merak ediyorum gercekten pazertesi sabah ne deyşecek deyelim ki yürüdük özluceye yolar yürümekle aşınmaz mı yoksa hoşgeldiniz bende bu yürüyüşten tırstım buyurun koltuğu bırakıyorum mu olacak sonrası kim oturacak koltağa cevap yok he bütün mesele burada şimdiki gibi biri ben varım derse bela büyük al take ver külah tiyatrosu devreye girer hazır gitmişken bide kilit götürün dönüşte kapıyı kilit vurmayı unutmaın yoksa o keyfi tff bırkmış olursunuz

  1
  1
  1. @yolcu yorumuna yanıt olarak

   sende para olsa ismin ağırlığın olsa bu yönetimle muhatap olur musun yoksa bırakmalarını mı beklersin doğruyu söyle

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu