Önce İstanbul, oradan da Antalya

Bursaspor, kamp çalışmaları için Antalya'ya gitti.

Devre arasını Antalya‘da yapacağı hazırlık kampıyla değerlendirecek olan Bursaspor, bugün Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nden İstanbul‘a hareket etti.

İstanbul‘dan hava yoluyla Antalya Belek‘e geçecek olan Bursaspor, kampın ilk idmanını ise yarın yapacak.

Bursaspor ligin 18’inci haftasında oynayacakları Adana Demirspor karşılaşmasına kadar Belek’te çalışmalarını sürdürecek.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @dadas25 yorumuna yanıt olarak

   Ali Akman maskesini neden çıkarmış?
   Bu basit gibi görülebilir. Ancak disiplin eksikliğinin bir örneğidir.
   Çok yetenekli olabilirsin, ama bu hiçbir zaman tek başına yeterli değildir.
   Dikkat!!

   13
   1
  2. @dadas25 yorumuna yanıt olarak

   vefa ve aidiyet sokma akılla olmaz.
   bu duyguların gelişmesi için
   a- futbolcu taraftarı tarafından sevildiğini bilecek,
   b- güvenildiğine inanacak.
   c- geleceği adına yönetimine güvenecek.
   bursasporda 2 saat sonra ne olacağı belli değil. herkes sonuca odaklı. olası iki kötü sonuçta yönetimler, hocalar gidiyor.
   iki basit hatasında oyuncular ıslıklanıyor, yuhalanıyor. en küçük bir dedikodu da hain ilan ediliyor.
   tüm bunların sonucu camia ile duygusal bağları kopuyor.
   yani anlatmak istediğim bursa da spor ortamı yok. gençler burada gelecek görmüyorlar.
   bu anlamda kulübün gerçek sahibi taraftarın bilinçlenmesi şart. ”at sahibine göre kişner!” misali kulüp yapısı taraftar profiline göre şekil alacak. bunun dışında başka bir yol yok maalesef.

   14
   2
  3. @dadas25 yorumuna yanıt olarak

   Burada asgari ücretle oynamak var. Sana teklif edilen milyon euro. Sen neyi seçersin. Bir şey yazacaksan önce kendin ne yapardın diye düşün, ondan sonra yaz. Öyle bedavadan ahkam kesme 3 beğeni alayım diye.

   14
   16
   1. @Onurcan yorumuna yanıt olarak

    Kimse aliye burada kal asgari ücretle oyna demiyorum. Sana bu kadar emek vermiş kulübe böyle nankör yaklaşım içerisine girmesin sadece kendini değil o kulübü de düşünsün uzatsın sözleşmesini iyi bir ucret karşılığında istediği yere gitsin.

    19
    3
 1. Şampiyon olduğumuz sene Denizlispor küme düşmüştü. Oysa sezon başı hazırlık maçında bizi 5-0 yenmişlerdi. O maç bize çok şey kattı. Takım kendine geldi. Bu çocuklar cahil çok şey öğrenecekler. Önce ayakları sağlam basacak yere. Antalya’yı eleseydik bu lige olumsuz yansıyacaktı eminim. Çoğu oldum havasında. Burada Mustafa hocama çok iş düşüyor. eminim o da çok yoruluyor anlatmaktan. Koca Bursa’nın tek şansı bu çocuklar. Ya da bir kurtarıcı çıkacak taşın altına kafasını hatta gövdesini koyacak bizi bu bataklıktan kurtaracak. Selim arkadaşın davasından bişey çıkmaz. Zaten bu dava süreci en az 3 sene sürecek. Dava olumlu neticelense bile karşı taraf istinat mahkemesine gidecek itiraz edecek falan filan en az 5 yıl. Yönetimde bunu biliyor formaliteden şirin gözükmek için destek veriyormuş havalarında.

  60
  1. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Ali bizi maalesef kafasında bitirmiş.Bari devre arasında satılsada kulüpteki diğer futbolcu ve personellerin maaşı çıksın.🐊🐊

   3
   1
  2. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Ligde yenemiyeceğimiz takım yok.Bunu ilk dönem gösterdik.bakın lig başladığında kesin küme düşeriz naraları atanlar şimdi transfer yapmazsak mahvoluruz naraları atıyorlar.ligde ki bir kaç maç hariç her maçı alabilirdik.Ads maçı dahil…Giresun maçı ve Altay maçı beklenti altında kaldık.bugün lider olabilirdik.kaybedilen menemen Akhisar gibi maç puanları tuzla gibi 3-0 dan 3-3 çok farklı yerlere bizi götürebilirdi.şimdi yeni sürprizler çıkarmalıyız.Aliyi Batuyu baskı altına alıyorlar burakı oynatmamaya çalışıyorlar.işte burada sürpriz golcüler çıkarmalıyız.çağatay gibi onur gibi Cüneyt gibi.zaten çıkardık da son dört maç puan topladık.topu ileriye daha iyi taşıma yolları bulmalıyız.cüneyt güzel toplar atıyor ileri bölgemiz çok hareketli olmalı.geriden top çıkarmayı bsşarmalıyız Burak Emirhan ileride hareketli jücumcularımıza ara paslar atmalı.ben güveniyorum takıma.ve takımda transfer asla konuşulmalı.

   5
   1
  3. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Katılıyorum. Burada gençlerinde niyeti ve planları çok önemli. Yarım sezon iyi oynadılar diye hemen olunmuyor. En az bir sene düzenli forma giyin performans gösterin bunlar kendileri için olumlu olur. Üstelik bizden genç ayrılıpta yurt içine başka takıma gidenleri bir gözden geçirsinler.

   11
   1
  4. @16brs16 yorumuna yanıt olarak

   Minareyi çalan kılıfını hazırlar demiş eski tilkiler yeni tilkiler ise tilkinin profesyonel olanı bir degil 16 tane kılıf hazırlamış hem de 1060 saat düşüne düşüne….

   15
   2
 2. Ali’yi İstanbul’da 1 2 milyona bırakın gitsin galatasaraya. 25 26 yaşına kadar yedek kulübesinde oturup sadece ziraat maçlarında şans bulunca anlar bu yaşların ne kadar değerli olduğunu. Fiziğin tam oturmamış, haftalardır formsuzsun neyin tripleri bu anlamıyorum ki. Biri gol atar kameraya ”eleştirilerinizi sallamıyorum” hareketi yapar öbürü oyundan alınır kulübeye gider. Hayır kurumu değil Bursaspor. Gidecekseniz de bu kulübe değeriniz olan bonservisi kazandırıp gideceksiniz. Kimse sizi burada zorla tutmuyor. He sevgili Ali eğer diyorsan ki sene sonu sözleşmem biter bedavaya giderim o zaman sene sonuna kadar bulunduğun takım için oyununa devam etmen gerekiyor. Çünkü hepiniz bu kulübün sözleşmeli futbolcususunuz.

  36
  4
  1. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

   Ayrıca sözleşme bitimine 6 ay kalmış futbolcular Türkiye’den hiçbir takımla görüşemez. Bakın kulüp değil ”futbolcular”. Eğer bu konuda Ali’yi ayartmaya çalışan, görüşen herhangi bir kulüp varsa başkan en kısa sürede hakkını aramak için harekete geçmelidir. Bak Oğulcan nasıl aldı cezasını. Yönetime çağrımdır!!

   12
   3
   1. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

    Sözleşmesi bitmeye altı ay kalan futbolcu istedikleriyle görüşebilir. Galatasaray’ın olayı ile karıştırma orada Rize bin bir yıllık opsiyon hakkı vardı. Rize onu kullandı futbolcu buna tagmen tek taraflı sözleşmesini fesih ettiği için ceza aldı. Ali istedigiyle gorusury bir Haziran’da da istedigiyle sözleşme imzalar. şöyle düşünün 18 yaşınızda siniz ve hayatınızı garanti altına alacak bir sözleşme imzalama sansiniz doğuyor. Tahtası kapalı olan üç gün sonra sonu ne olacağı belli olmayan ödeme yapamayan bir kulüple hayatının sonuna kadar garanti altına alabilecek bir sözleşmeyi kim riske atar.

    1. @Umutsuz yorumuna yanıt olarak

     Bosman kuralı Türkiye’de o şekilde uygulanmıyor. Uğur Karakullukçu da hatta bunun değişmesi için konuşuyor programlarda. Futbolcu sözleşme bitimine 6 ay kala ”Türkiye’den” hiçbir kulüple görüşemez ama yurt dışındaki kulüplerle görüşebilir. Kulüple anlaşmadan oyuncuyla görüşemezsin diyorum zaten direkt hiç görüşemezsin değil. Ama şu an bu kulübün sözleşmeli futbolcusu ve kulübün onayını almak zorunda. Boş duygusallık yapmayın bana burda yok 18 yaşındasın hayatın şöyle böyle. Sözleşmeli futbolcusu mu bu kulübün Ali? Evet. O zaman oynamak katkı vermek zorunda. Gitmek istiyorsa sezon sonunda istediği takıma gidebilir ya da devre arasında iyi bir bonservis getirir gider. Ama yok sene sonu gidicem diyorsa oynamak zorunda. Başımıza ne geldiyse şu duygusallıktan geldi zaten. Sahada ter döken arkadaşlarını umursamayıp oyundan alınıp koş yedek kulübesine diğeri de gol atıp kulaklarını kapasın oh ne güzel. Onlar hiç duygusal bakıyor gibi gelmedi ama meseleye. Bursaspor hayır kurumu değildir.

   2. @ertugrulsaglam yorumuna yanıt olarak

    Son 6 ay kala istediği klüple görüşebilir.Malesef Bosman kuralı diye birşey var.Cenk Tosun Beşiktaş’a giderken 6 ay öncesinde anlaşmıştj örnegin.Ali’de bize sadece yetiştirme parası gelir.Mesela şuanda Messi istediği klüple görüşebilir.

    1. @Cristiano yorumuna yanıt olarak

     Bosman kuralı Türkiye’de o şekilde uygulanmıyor. Uğur Karakullukçu da hatta bunun değişmesi için konuşuyor programlarda. Futbolcu sözleşme bitimine 6 ay kala ”Türkiye’den” hiçbir kulüple görüşemez ama yurt dışındaki kulüplerle görüşebilir. Kulüple anlaşmadan oyuncuyla görüşemezsin diyorum zaten direkt hiç görüşemezsin değil. Ama şu an bu kulübün sözleşmeli futbolcusu ve kulübün onayını almak zorunda.

 3. Şu altyapıda mental eğitimede çok önem verilsin ulan biraz piyasada isim yaptılarmı bir havalara giriyılar sanarsın elimizde haaland varda biz zor tutuyoruz lafım Aliye azıcık aklın varsa Bursasporda durursun transfer yapamadığı için mecburen zaten altyapı oynatıyor şimdi sen gittin x bir takıma 2-3 maç kötü performans gösterirsen birde senin mevkinde iyi biri çıktıysa o takımda silinir gidersin sana ve ailene yazık olur azıcık sabredip burda kendini geliştirsen çok daha iyi bir şekilde transfer olursun çok büyük paralar kazanırsın.Altyapı oyuncuları valla şuan kendinizi gösterdiniz gösterdiniz yoksa transfer tahtası ilerde açılırsa bir daha böyle kolay a takıma giremezsiniz birde şu büyük BURSASPOR kulübünü vitrin olarak görmekten vazgeçin azıcık aidiyet duygunuz olsun.

  17
  2
  1. @Pisi-kopat yorumuna yanıt olarak

   Ali kardeşim,
   Bak Allah c.c.sana bazı yetenekler vermiş ama,sen tek başına bu yeteneklerini kullanamazsın.Yanındaki on arkadaşın maçlarda çokçası sana çalışıyor.Gideceğin takımda bu arkadaşlaŕın olmadığında anlayacaksın ki ben senelerce beraber olduğum arkadaşlarım yoksa ben bir hiçmişim diyeceksin.Ancak burada bir iki yıl daha pişip gidersen o zaman ayaklarının üzerinde daha sağlam durursun.Futbol piyasası sana akıl veren amcanın gençlik yılları gibi dağıl.Akıllı ol havalara girme bu senin için çok gerekli.Bursa seni sevdiği için seni eleştiriyor.Tabii ki vefa diye bir şey de var.

 4. Ya bu kulüpte niye hiçbir şey belli değil. Düzgün bir gelecek planlaması yok. Süper lige çıkabilecek miyiz? Çıkamazsak ne yapacağız? Transfer tahtası açılacak mı açılmayacak mı? Açılması için ne kadar para lazım? Bu parayı nasıl bulabiliriz? Hangi firmalar, şirketler kulübe destek veriyor? Maddi destek açısından kampanya yapılamıyor mu? Hatıra kombine işi ne oldu? SMS kampanyası hala aktif mi? Niye hiçbir futbolcuyla sözleşme yenilemiyoruz?

  14
  2
  1. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   TransferMark verilerine bakıyorum her sene neredeyse kar etmişiz 5 sene üst üste Avrupaya gittik Bakambu, Ozan Tufan ve Enes Ünaldan 20 milyon euro elde ettik nerede bu paralar aynı zamanda sözde destek veren belediye de destek verdi desek bu işte bir terslik var
   #davanasahipçıkBursa

   1
   1
 5. Fazla söze gerek yok alı kafasına koymuş gitmeyi başkan hazır transfer dönemi en iyi parayı kim veriyorsa sat gitsin en azından bedavaya gitmemiş olur….
  Herkes gider biz kalırız gerçek Bursasporlular

 6. Abi siz iyi misiniz bu çocukları sizler yükselttiniz şimdi sövüyorsunuz 18 19yaşındaki çocuklardan her maç aynı performansı beklemek zaten hata.Mücadelesi hırsı yeter bu çocukların eğer ki koşmaz etmez o zaman sövün

 7. ALİ AKMAN’I TAKIMDA GÖRMEK İSTEMİYORUZ KİMSE BURSASPOR’DAN BÜYÜK DEĞİLDİR! bu takımdan efsane BATALLA gitti sen kimsin!

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu