Ömer Kızıl’dan Alimpijevic açıklaması

Frutti Extra Bursaspor basketbol takımı isim sponsoru Uludağ İçecek'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Dusan Alimpijevic hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Frutti Extra Bursaspor tarihi bir sezon geçiren Sırp Koç Dusan Alimpijevic hakkında Uludağ İçecek‘in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl önemli açıklamalarda bulundu.

Kızıl, Valencia ile Maccabi Elite Tel Aviv‘in gündeminde olan coach Dusan Alimpijevic için, ”Kendisiyle hem ben, hem de Başkan yardımcımız Mustafa Demiralay defalarca görüştük. Bir yere filan gittiği yok. Bursa‘da bulunmaktan da, Bursaspor‘da çalışmaktan da çok memnun. Kendisi şu an ülkesinde tatil yapıyor.” dedi.

Alimpijeviç‘in geçen sezonki performansı ile Euro Cup‘da yılın coachu seçildiğini hatırlatan Kızıl, böyle bir antrenöre teklif gelmesinin kendileri açısından sevindirici olduğunu sözlerine ekledi.

Kızıl sözlerini ”Demek ki kulüp olarak iyi şeyler yapıyoruz ki oyuncularımızla hocamıza teklifler yağıyor” diyerek tamamladı.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sırf takımları zaten bu adamı havada kapar. şaşırılacak bir konu değil. sonuçta adam 7 kişi ile hem ligte hemde eurocupta play-offlara kadar gelmiş birisi.

  50
 2. Ömer abi Alimpiyeviç’i gönderin, Yılmaz Vural’ı getirin. 7 Days Euro Cup’ta u takıma yine final oynatmassa diksinler.

  12
  60
 3. Başkanım bırakın gitsin adamı yaa. Hazır vizyona çıkmışken, fırsatı bulmuşken ve teklifler geliyoken bırakın adamı gitsin para kazansın. Biz dönelim gene en başa. En büyük baş, Şemşettin Baş. İlk koçumuz. Özledik bee. Koca Arnavut.

  3
  42

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu