Ömer Kızıl’a transfer mesajı

Yeni Dönem Gazetesi Köşe Yazarı Engin Aksöz'ün bugün gazetede yayınlanan köşe yazısından alıntıdır.

Uludağ İçecek Başkan Yardımcısı, Bursaspor sevdalısı Sevgili Ömer Kızıl‘dan şube adına bir istirhamım olacak, aracılık yapmak ise bana gurur verir…

Sevgili Başkan; şube bugün ayağa kalkıp koşmaya başladıysa, sizin ve şirketinizin çabası sayesinde…

Hazır henüz bir şey kaybedilmemişken; şu takıma bir iyilik daha yapıp en azından uzun rotasyona bir yabancı hediye edin de Bursasporluların hayır duaları üzerinden eksik olmasın!

Bekliyor ve istiyoruz…

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Omer kızıl deyince aklıma durmadan fener maçında protokele dönüp “Ali Şen’in kuşu ötmüyor!” diye tezahürat yapısı geliyor. Ne günlerdi be! ??

  55
 2. Admin Hocam şu puan durumu taplosunu düzenleyin artık ….Saçma bir şekilde duruyor orada…
  tamam hoş değil puan silme vs. ama…yapacak birşey yok artık …. neyse onu koyun görelim bizlerde…

  26
 3. Aynen katılıyorum Sayın Ömer Kızıldan ricam bu takıma bir gart birde sağlam pivot alırsa süper olur playoflar garanti olur

 4. BURSASPOR BASKET takımımıza sponsor olan DURMAZLAR MAKİNA AŞ.’ne ve şimdi de sponsor olan ULUDAĞ FRUTTİ SXTRA Firma ve yönetimine şükranlarımızı sunuyorum.
  Basket takımımız için başarılı yönetimleri ile bizleri sevindiren SEZGİN bey ve ekibinede canı gönülden teşekkürler.
  Yazarımızın istirhamını sponsor firmamız memnuniyetle karşılayacağı ümidindeyim.Çünkü başarı herkesi gururlandıracak ve kazandıracaktır.

 5. Bizim bence en önemli rotasyon sıkıntımız 4 numarada. Perry jones u hiç dinlendiremiyoruz. Dinlendirmeye çalışırken 4 kısaya dönüyoruz ve ribaunt sıkıntısı ortaya çıkıyor. Yerli, çok fazla maliyeti olmayan maç başı 8-10 dakika rahat süre alabilecek biri gerekiyor. Uzun rotasyonunda İzzet’in sakatlığı geçince Olaseni rahatlayacak.

 6. Yabancı yabancı , altyapıda hazine var hâlâ yabancı aşkı neyin nesi anlamıyorum. Yabancıya vereceğin parayı altyapıya aktar daha kaliteli ve gerçek Bursaspor lu futbolcular yetişsin. Yanlış mıyım timsahlar.

  1
  10
 7. yeniden kısır döngünün içine çekiliyoruz arkadaşlar yani takımda cevherler çoğalıyor gençler parlıyor ve yeniden lobiler istanbul yönüne dönüyor çark dönmeye başladı tıpkı recep bölükbaşı gidi olmasını istemiyorsak bu MESUT MESTANA VERECEĞİMİZ YETKİ DERECESİNE BAĞLI OLACAK BUNLAR ZAMANINDA İLK SENESİN DE DÜŞTÜĞÜ GİBİ ÇIKACAK TAKIMI ÇIKARMADILAR MESTANIN ELİNDEN ALINA TAKIM ARDINDAKİ SENE HEMEN ÇIKARILDI VE İYİKİ İBRAHİM YAZICI DEVREYE GİRDİ YOKSA ŞAMPİYONLUK DEĞİL HÜSRANLAR GÖRÜRDÜK VE YENELİYORUM BU TAKIM LİĞE ÇIKAMAZSA İŞTE BU LOBİLERDEN DOLAYI ÇIKAMAZ VE TEKRARLIYORYUM ÇIKARSA ELİMİZDE Kİ GENÇLER İSTANBUL TAKIMLARINA PEŞKEF ÇEKİLECEK

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu