Ömer Kızıl “Bursaspor’a desteğimiz sürecek”

Uludağ İçecek Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, "Frutti Extra Bursaspor" adıyla iki sezondur Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren Bursaspor Basketbol Kulübü'ne desteklerinin süreceğini açıkladı.

Frutti Extra Bursaspor‘un isim sponsoru olan Uludağ İçecek’in Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, “Frutti Extra Bursaspor” adıyla iki sezondur ING Basketbol Süper Ligi‘nde mücadele veren Bursaspor Basketbol Kulübü’ne desteklerinin süreceğini açıkladı.

Pazar günü yapılan Bursaspor Basketbol Kulübü Derneği‘nin ilk genel kurulunu değerlendiren Ömer Kızıl, “Kulüpte şu an 100 üyemiz var. En kısa zamanda 200 üyeyi bulacağımızı düşünüyorum. Frutti Extra Bursaspor, potada Uludağ içecek ile ikinci senesini yaşıyor. Bizim projelerimiz orta ve uzun vadeli olmak üzere ve markamızı basketbolla birleştirdik” dedi.

FUTBOLDAN BASKETBOLA KADAR…

Başkan Yardımcısı Kızıl, Potanın Timsahları ile ilgili çalışmalarını şöyle dile getirdi: “Birçok markamız farklı spor alanlarında konuşuluyor. Uludağ Limonata‘nın futbolda olması gibi… Uludağ İçecek, ulusal bir markadır. Ama ulusal bir marka olurken, Bursa‘da olduğumuzu unutmuyoruz. Bursa’nın değerlerini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bundan da büyük keyif alıyoruz.”

“ÇOK GÜZEL PROJELERİMİZ VAR”

“Basketbol, futbola göre daha az bütçelerle yürütülebilen bir spor dalı olmasına rağmen ciddi bütçeler harcanmaktadır. Onun için sürdürülebilir bir kulüp olmak, kurumsal bir basketbol derneği olması ve Türkiye‘ye örnek olması için hep fikir alışverişi içerisindeyiz. Bursa bir sanayi kenti, hızlı tüketim markaları olan bir şehir değil. Onun için yıllardır insanlara gidip ‘reklamını yap’ demek bana göre yanlış. Bu sebeple stat gelirleri çok önemli. İnşallah bir an önce salgın biter, bizler de yapmış olduğumuz projeleri hayata geçiririz. Yüzde 75 kombineli, yüzde 100 biletli ciddi organizasyonlara imza atacağız. Umarım hep birlikte bu hedefleri gerçekleştiririz.”

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Benim yaşımda olanlar bilir.Omer kızıl kadar koyu Bursasporlu çok azdır.Ali sen in fb başkanı olduğu zamanlardaki kapalı b deki tezahüratı hala aklımda.Levent kızıl in bursasporlugu tartışılır da Ömer Bey’in ki tartisilmaz.

   18
   3
  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   Başkan olcak da… Sonra ödenmesi gereken 800 trilyon var kardeşş. Keriz mi bunlar? Parayı Recep Bölükbaşı ve Ali Ay götürecek, sonra Ömer abim gelip o borçları cepten kendisi ödeyecek. Oldu canım be. Ömer bey de bunu bekliyodu.

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Futbola girip risk almak istemiyorlar. Basketbol az bütçeli reklamını yapıyorlar Bursaspor’u sevdikleri vs hikaye madem seviyorsun olsana futbolda başkan adayı? Olamaz çünkü maçası yemez

   2
   5
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   mustafa kardeş anlamıyosun sanırım 8 yıldır bursasporun içini boşaltmak için uğraştılar ve başardılar borç gırtlakta ve öyle bir taraftarımız varki levent kızıl başkan olsa iki günde üstüne cökecekler her zaman derim bizim taraftar satın alına bilecek en kolay taraftar BÜTÜN TARAFTARLAR İÇİN DEMİYORUM belli bir kesim var biri cıkıp taraftara bir corba parası verse levent kızıla küfür ederler borç olmuş 650 milyon türkiyenin ekonomısi ortada döviz almış başını gidiyo hangi baba yiğit bu yükün altına girer acaba ve bu insanlar türkiyenin durumunu bizden iyi bilir kampanya yapıldı taraftar olarak ne yaptık hatıra kombinesi alan kaç kişi kardeş biz ölmüşüzde ağlayanımız yok

   4
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu