Ömer Furkan Banaz “3’te 3 yapacağız”

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz, kalan 3 maçı da kazanarak işi nihayete erdireceklerini söyledi.

Manisa FK maçının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Banaz, özellikle ikinci yarıdaki oyundan çok memnun olduğunu belirtirken, 8 Mayıs Pazar günü oynanacak Ümraniyespor maçına tüm Bursasporluları davet etti. Başkan Ömer Furkan Banaz’ın açıklamaları şöyle.

BAYRAM HEDİYESİ OLDU
“Maç bizim açımızdan çok önemliydi. Önümüzde 4 maçlık bir periyot vardı. Bu maçı kazanamasaydık kalan 3 maçın ehemmiyeti kalmayacaktı. O yüzden bu maçı almak takım, bizim ve şehir açısından büyük önem arz ediyordu. Arkadaşlar bunun gereğini yerine getirdiler. Bursa şehrine çok güzel bir bayram hediyesi verdiklerini düşünüyorum. Sahada gösterdikleri performanstan bilhassa ikinci yarıdaki futboldan dolayı kıvandığımızı söyleyebilirim. Bundan sonraki haftalar için bize umut verdi.”

SORUN YAŞAMAYACAĞIZ
“İnşallah bayramdan sonraki Ümraniye maçıyla beraber süreç bizim için tekrardan başlayacak. Rakiplerimizin sonuçlarını da yakından takip ediyoruz. Bu işi hakkıyla tamamlayacağız diye temenni ediyorum. İnşallah sorun yaşamayacağız. Bugün sahada ortaya koydukları oyunu kalan 3 maçta da ortaya koyarlarsa inşallah 3’te 3 yapar ve bu işi nihayete erdiririz.”

DESTEĞE DEVAM ETSİNLER
“Taraftarımız bizim için itici güç. Bu hafta da bütün maçlar aynı saatte oynanacak. Ümraniye maçımız pazar günü saat 16.00’da. Bayram tatili sonrası dönüşte, taraftarımızın karşısında Bursaspor en iyi şekilde karşılanacaktır. Tüm Bursasporlulardan tribünleri doldurmalarını bekliyoruz. İsteğimiz bu yönde. Biliyorsunuz Kocaeli ve Denizli maçlarında taraftarın etkisini bizzat tüm takım ve şehir hissetti. Onlar bu desteği vermeye devam etsinler. Takımda inşallah onların desteğini karşılıksız bırakmaz. Son 3 maçı kazanıp bu işi nihayete erdireceğiz diye umut ediyorum.”

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yumurta kapıya dayanana kadar neredeydiniz? Niye bunca taraftarı strese soktunuz bütün sezon? Bir zahmet 3’te 3 mü yapıyorsunuz kaçta kaç yapıyorsanız kümede kalın artık.

    7
    8

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu