Ömer Erdoğan’dan Bursaspor’a destek

Bursaspor’un Şampiyon Kaptanı Ömer Erdoğan‘dan destek geldi.

Bursaspor’un Şampiyon Kaptanı Ömer Erdoğan oğulları Enes, Arda ve Emir Erdoğan adına #BaşkaBursasporYok kampanyasına 16 bin ₺ bağışta bulundu.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Muzaffer yorumuna yanıt olarak

   Bir hayalim var, Süper denen lige dönmüşüz Ömer Erdoğan Bursasporumuzun hocası olmuş. Üç şımartılmışların bir bir içinden geçiyoruz alt liglerde geçirdiğimiz yılların, çektiğimiz cefanın hesabını onlara ödetiyoruz resmen.. Hedef her yıl Avrupa kupaları.. Yine şehrin göbeğinde, ev tadında sıcacık bir stadyum.. Ne yaptığını, ne söylediğini bilen söylemleri ve eylemleri örtüşen piyasada sözü geçen ağırlığı olan bir yönetim kurulu ve başkan.. Kaç yıl sonra bu tabloyu göreceğiz acaba ?

   13
   2
   1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim o kadar güzel yazmışsın ki okuyup hayal ederken gözlerim doldu.İnşallah bu günleri hep beraber yaşarız ama istikrarlı bir şekilde yaşamamız lazım bir de bence oraya takımına zarar vermeyen desteğini de sonuna kadar veren ama hocasına,topçusuna, yönetime sallamayan bilinçli bir taraftar grubu da yazsak tam hayalimizdeki tablo oluşmuş olur…

    3
    1
 1. Nüfusunda ömer erdoğan yazar ama her yerde adam diye anılır teşekkürler büyük yürekli büyük kaptan

  2
  2
 2. BURSASPOR KULUBÜ DERNEĞİ
  TR68 0020 5000 0955 0625 9000 05

  Haydi arkadaşlar çok zor geçinen insanlar bile 200 300 TL bağış yaptı.

  Görmezden gelmeyin biri yollar ya demeyin lütfen

  Damlaya damlaya göl olur

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu