Ömer Erdoğan “Hayalim Bursaspor’un hocası olmak”

Ömer Erdoğan gelecek planlarından bahsetti.

Ömer Erdoğan tam saha dergisine yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Hatayspor’da çalışmaktan çok mutluyum. Ama uzun vadede hayallerim var. Bir tanesi Bundesliga’da çalışmak. İngiltere’de çalışmayı da çok istiyorum. Hayallerimden biri de Bursaspor’da hoca olmak. İdolüm Jürgen Klopp.”

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @@topal yorumuna yanıt olarak

    Borç yerinde durmuyor, her sene artıyor. Genç takımları pilot takıma devredin, Bursasporu kapatın. Malatyanın yaptığı gibi. 3 sene Sora süper lig. Antep anında yaptı.. Kafayı kullanın amatorfen bile başlasanız 5 yıl. eziyete değmez.

   2. @@topal yorumuna yanıt olarak

    Yahu anlayın artık kardeşim, bu kulübün antrenör sorunu yok, yönetim, taraftar ve yerel basın sorunu var.
    Sağolsunlar, bu muhteşem üçlü 7 senedir kulübü buralara düşürme beceriisini gösterdiler..!
    Ne kötü bi anlayış, durduk yerde Ömer Erdoğan’ın sırtına binip oradan son derece başarılı olan Mustafa er e vurmak.

    12
    2
    1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

     Tam beğen tuşuna basıyordum ki “son derece başarılı” yı görüp vazgeçtim renktaşım.
     Hoca iyidir hoştur ama bizi daha yukarılara taşıyamaz.
     Eline geçmiş pırıl pırıl kadroya defans öğretemedi.
     Organize atak öğretemedi koca sene.
     Hep bireysel yeteneklerin eline baktık.
     Burdan linç yiyebilirim ama sonuç ortada

     11
     8
     1. @Keke yorumuna yanıt olarak

      Canın sağolsun be gülüm.
      Elbette beyazın da beyazı var. ama bizde bir Barca değiliz ki.
      Yani Ömer ile Mustafa arasında ne fark var?
      Mustafa nın yapmadığını, Ömer mi yapacak?
      Ben ikisini de çok severim ve sahiplenirim.
      Fakat Mustafa yı daha çok.
      Çünkü, bugün o bizim.
      Ömer, elin…

      7
      4
      1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

       Ömer Hocaa sakın gelme buralara. 2 sene çalışır, bi kuruş alamadan açlıktan ölürsün. Ailenle beraber. sen hiç kıpraşma, dur Hatay’da. Hiç olmazsa al paranı, bak dalgana. Hele bu Covid ortamında. Piyasalar berbat. Yöneticiler sinek 8. Emin Adanur bile ortada yok. Sakın ola Bursaspor’u falan hayal etme, kendine yazık etme hocam. Senin yolun açık. Süper ligde sahne almak varken bu saatten sonra Bursa pavyonlarına düşme. Bundan sonra bizim hayatımız hep böyle geçecek malesef. Borç 700 trilyon. Ali Koç gelse kurtaramaz artık. Ama bunu anlamak istemiyorlar ve Emin Adanur’a, Ekrem Pamuk’a falan güveniyorlar. Allah o AliAy’ın cezasını versin. 3 sene oyunca çalıştı, didindi ve bağıra bağıra düşürdü bu koca kulübü.

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sedat 3 diyorsunuz da,Bursaspor bu hallere düşünceye kadar bir kere ortalıkta görünmedi.Halbuki onların eleştirileri,görüşleri çok etkili olabilirdi.Bursasporlu profesyonel futbolcular derneği de aynı.

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ömer hocam Almanyadan gelmiş galatasaray gibi büyük takımda oynamış ama bursaspora büyük sevgi besliyor tıpkı batalla gibi bakambu gibi ama bizim altyapımızdan yetişip senelerini bu kuluple geçirmiş kulüp tarafından her türlü ihtiyaçları giderilmiş genç kardeşlerimizde maalesef kaçarcasına bu kulüpten gitmişlerdir üstelik hiç bir şey kazandirmadan maalesef bizim önce alt-yapı daki kardeşlerimize bu duyguyu asilamamiz gerkiyor

 1. Kaptan Ömer Erdoğan ı görmek çok güzel hizdir.

  Bizleri hayatımda en güzel günleri yaşatan kişilerden biri.
  Onu görmek eski günleri hatırlamak demektir.

  54
  4
 2. Ömer hoca geleceği parlak birisi. Ofansif oynamayı seviyor. Bursasporda taraftarla birlikte daha çoşkulu bir takım yapar. Bursaspora yakısır Ömer Erdoğan.
  Ankaradan selamlar..

  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Biz şampiyon hocayı kovmadık, o elindeki Batallalı, Beluschili, volkan şenli, ivankovlu, pi tolu kadroyu begenmedi. Kendini dev aynasında gördü. İspanya, İngiltere hayali kurdu. Sonra eskişehirden, Malatyadan, kayseriden kovuldu, 3.lige kadar düştü Burspora tarihinin en pahalı, en berbat transfetlerini yaptırarak kulübün bu hallere gelmesinin baş rolüdür.

   4
   6
 3. Adama Eskişehir’e gitti diye demediğiniz kalmadı ama şimdi neler söylüyorsunuz kör ölünce badem gözlü olurmuş sonuç birilerini ilk hatalarında silmek sonradan tükürdüğünü yalamak zorunda bırakır . Diyeceğim şudur ki futbolcu olsun antrenör olsun yönetici olsun abi olsun kardeş olsun bacı olsun kim olursa olsun insanları çabuk harcamayın sevgili renktaşlarım

 4. BASKAN ADAYLARI SEVGİLİ BURSALI VE BURSASPORUMA GÖNÜL VERMİŞ KARDEŞLERİM KONGRE ZAMANI COK MANİDAR AÇIKLAMA ŞAMPİYONLUK MAÇINDA KAFASINDA BANDAJLA.OYNADI BURSADA DOGMAMIŞ AMA BURSASPORLUĞU TARTIŞILMAZ İNŞALLAH OLUR

 5. Aslanım benim.
  2.şampiyonluk senin hocalığında gelecek.
  Her zaman kalbimizdensin.
  Büyük geçmiş olsun, şifa dilerim efsane kaptan.

  4
  1
 6. Büyüksün be kaptan. Sen gibi Bursasporun evlatları varken bizi akbabalara bakkallara çakkallara mecbur edenler ALLAHTAN bulsun

 7. bu bir hayal değil büyük kaptan zaten olucaksın kısa süre sonra hayal etmek istiyorsan bursasporun 2.şampiyonluğunun hocası olmayı hayal et..biz sana güveniyoruz

  1. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Hatayspor camiası herkese karşı sevgi dolu saygı dolu açıklama yaparken Ömer Erdoğanın bu açıklaması sorun olacaksa bizim kapımız ona her zaman açıktır!

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu