Ömer Erdoğan: Ben Bursasporluyum

Bursaspor’un efsane kaptanı Ömer Erdoğan Furano YouTube kanalına dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ömer Erdoğan, Bursaspor ile ilgili şöyle konuştu.

Beni herkes bilir. Hangi takımı tutuyorsun diye sordukları zaman Bursaspor‘u tutuyorum cevabını veriyorum. Çocuklarım da öyle.”

Bursaspor’da futbolu bırakmak için, başka formayı kendime yakıştıramadığım için teklifler olmasına rağmen futbola devam etmedim ve buraya yerleştim. Eşimin ve benim kimliğimde belki memleket olarak Bursa yazmıyor ama biz Bursalı olduk. Bunun nedeni de Bursaspor sevdası.”

“Teknik Direktörlük yapıyorum. Başka şehirlerde hocam diyorlar ama Bursaspor‘da hala kaptan diyorlar. Bir de benim için çok önemli şey, çok duygulanıyorum; taraftarların en büyük kaptan Ömer Erdoğan diyerek çağırması benim için çok ayrı bir parantez.”

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

34 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hep Batalla Batalla deyip durduk.

  Halbuki takımı ayakta tutan kaptan Ömer Erdoğan .
  Defansı toplayan , takımı ileri taşıyan kaptan Ömer Erdoğan.
  Futbol takımı defans ile kazanır.
  Niye, takım haliyle pres yapacaksın.

  141
  6
  1. @Altıparmaklı yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular asdlında haber ile ilgili değil lakin ülkemizde futbol un ne olduğunu anlamak çok zor 4 milyonluk sanayi şehrinde ctesi gününe maç veriliyor şehrin ileri gelenleri Bursaspor dan uzaklaşıyor camia da herkesim herşeyi biliyor ne yapılmak isteniyor anlaşılır gibi değil şehirde uyuşturucu kullanımı artıyor kimsenin kimseye saygısı sevgisi yok şehirde herkesim siyaset yapıyor yok senin partin yok benim yaşam tarzım o çok para kazanıyor şehirde gayri meşruluk artmış ayrımcılık artmış artık senin takımın benim partim oluşmuş oysa ki bu şehrin sosyal harcı Bursaspor dur şehrin ikeri gelenleri çnden tutunda şehrin mahsllelerinde yaşıyanların ortak paydasıdır o stadyumda sen ben olmazdı tek ses in tek düşünceydi idmanları dahi dolardı sadece bir futbol takımı değil Bursaspor bu şehrin pek çok unsuruydu yanında kinin siyasi kimliği yaşam tarzı toplumsal statüsüne bakılmak sızın sarılır kucaklaşılır dı.
   Avrupa da 2.lig 3.lig karşılaşmaları 20 bin ortalama ile oynanıyor iken bizde koskoca futbol kültürü olan şehir takımları alt liglerde bu ülke sadece istanbul değildir evet istanbul herşeyi ile önemli lakin Bursa da İzmir de Eskişehir de Kocaeli de Sakarya da alt yapılar bitmemeli yada birilerinin kazanç kapısı olmasın ülkede ki sanayide ki kuruluşlar amatör futbol dan elini ayağını çekti ve 30 40 yaşında eski profesyöneller amatör küme ye hegomonya kurmuş ülke futbolu şu an milli takım düzeyinde iyi görünsede futbolumuzun nerede olduğu malum çoçuklarımız sokaklarda top oynamıyor

   15
   1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

    En çok sebebiyet olanda internet ve şu el telefonları.

    Insanlıktan uzaklaşan bizim millet, bilassa yeni nesiller!
    Dozunu kaçırıyor bizim milletimiz!

    Örnek tik tok… derhal kapatılmalı.
    Namus çok mühim ,müslüman ülkesiyiz..

    13
    2
    1. @Emirsultan yorumuna yanıt olarak

     Bay Kemal’in bıraktığı kötü miras. Tiktok’u da o getirdi Türkiye’ye. Yatacak yeri yok. Camilerde bira içirdi, Rus salatası ve çiğköfte ikramı da yaptı. Ah ulan Kemal. Ne tintirik’sin sen, var ya. Ahh

     4
     8
  1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

   Furkan Emre Ünver kadar takımını seven, zor şartlara rağmen terk etmeyen oyuncu az bulursun. İnsanları tanımadan aptalca yazılar yazmadan daha iyi olur.
   Size çorbacı Teksas, Enver şahin, Kubilay sönmez gibi fırsatçılar lazim

   26
   1
   1. @Serhat yorumuna yanıt olarak

    Şu anki futbolcu mevcuduna göre konuşsan bile ahım şahım futbolcu değildir.
    Hele Ömer Erdoğan ‘ların olduğu futbolcu grubu ile kıyaslarsan , kale arkadında top bile toplatmazlar
    Kısıtlı futbol bilginle beni tenkit etme

    4
    3
   2. @Serhat yorumuna yanıt olarak

    Ikinci golü izle… Ünver ileri çıkmış, takım arkadaşı beceriksiz gol vuruşu yapamıyor . Bizim Ünver vitez takıp geri dönme yerine, elleri kafasını tutmayı tercih ediyor .
    Bunların kafaları başka yerlerde, konsantre olamıyorlar.
    Açık ortada.

    Bal yapmayan arı neye yarar???

    Ünver in yerine güven veren biri şart!

    6
    4
  1. @TeamsahBerkay yorumuna yanıt olarak

   Harun, Ertuğrul Ersoy,Furkan soyalp, Muhammed demir,ozan Tufan, Aytaç Kara, Enes Ünal, Ömer Erdoğan derhal göreve gelmeli.maddi, manevi destek vermeliler.

   2
   5
 2. mevcut yönetimin yerine başkan olacak adamdı.
  çünkü her yönüyle, her kesimin maddi ve manevi desteğini alabilecek. ülke genelinde ve Bursa da bir karşılığı olan biriydi.
  teknik adam maaşıyla profesyonel başkan olarak göreve getirilebilirdi.
  ama camia böyle bir düşünce içine hiç girmedi.
  şayet başkan olsaydı onun şahsında kulüp için gerekli olan bu şehrin kaynakları kasamıza çok daha fazla ve çok daha hızlı bir şekilde akardı.

  sonuçta Bursa da değil, artık dünya da bile
  ”futbol sadece futbol değil!”
  tek fark var o da futbol dışı hesaplar, hedefler ve niyetler Bursa da çok daha belirgin…

  8
  2
 3. Çok bilenler çok yazmış Batalla ile Ömer i karşılaştırmak akıl tutulmasıdır..Ömer gibi ne futbolcular gelip geçti Bursaspor dan eskiler bilir,ama Batalla gibisi hiç gelmedi,gelmez de…Adam tek başına maç alan adamdı..Sedat 3 vardı bir zamanlar ama o bile bu kadar değildi…Yani Bursaspor da gelmiş geçmiş en büyük en kaliteli futbolcudur BATALLA !

  3
  2
 4. Ömer Erdoğan.MuratHacıoğlu bursa sizi kadro dışı bıraktı diyarbakır size sahip çıktı diyarbakırda parladınız murathacıoğlu diyarbakırdan Fenere gitti sen diyarbakırında kaptanıydın ne olduda bursa şimdi Diyarbakıra düşman

  1
  7
  1. @FıratAkdemir yorumuna yanıt olarak

   Tam tersi doğulu…sen PKK gözüyle bakmış olman gerek. Bursa değil
   Diyarbakır Bursa’ya düşman olmuş.
   Hep kendinize göre çeviren sizler.

   Bizim sayfada kimin neyini aradın??

   Ömer Erdoğan Bursaspor’da şampiyon oldu Türkiye’nin 5 İnci büyük takımı!
   . Şampiyon Bursaspor!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu