Ölü toprağını atacağız!

Kaptan Ertuğrul Ersoy dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Genç stoperin camiaya mesajı şu şekildeydi: ’12.haftaya giriyoruz. Oyun olarak tatmin ediyoruz. Hamza hoca döneminde 27 puan vardı. Fakat o dönem oyun böyle değildi. Bu dönem tam tersi. Şanssızlık yaşadık. Çoğu takımı elimizden kaçırdık.

Bursaspor‘da 8.senem. Böyle devam edersek aynı coşku olursa takımı Avrupa‘ya taşırız. Bu şehirde birlik beraberlik olduğu zaman, Bursaspor kesinlikle özlediği günlere geri dönecektir.

Diğer takımlara karşı büyük potansiyelimiz var. Taraftar çok etkili. Birlik beraberlik olsun yeter. Sezon sonunda bize güzel yansır. Üzerimizdeki ölü toprağını atacağız diye düşünüyorum. ‘ dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hadi bakalım KAPTANIM,
  Kaptan dediğin böyle olmalı, rota göstermeli takımına,
  Umut vadetmeli çıktığı yolda yol arkadaşlarına,
  Önderlik, liderlik etmeli, sana güveniyoruz.

  27
  1
 2. Bursaspor lu olarak yönetimsel durumu bir kenara bırakıp takımımızın yanında olmalıyız bu hafta 30 bin taraftar stadyumda olmalı takımımızı destek olmalıyız bizler bunu yapabiliriz ayrıca lütfen ceza alıcı hareketlerden kacinalim

 3. Bu genç yaşında başarılı oyunun, mücadelen ve azminle takdir edildin ve kaptanlığa layık görüldün.Senin de geçmişteki efsane kaptanlar gibi Bursasporun unutulmaz kaptanlarından biri olacağına inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu