Olmadı! 0-0

Timsah Arena Stadı’nda oynanan karşılaşmayı hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetiyor. 

Dk 3: Batalla sağ kanatta topla ilerliyor ve ceza sahası içerisine ince bir ara pası gönderiyor. Yonathan Del Valle kaleci Fatih Öztürk ile karşı karşıya kalıyor. Yonathan Del Valle’nin yaptığı sert vuruşu kaleci Fatih çıkarıyor ve Bursaspor mutlak bir gol pozisyonundan yararlanamadı.

Dk 7: Landry N’Guemo‘nun ara pasıyla ceza sahası içine giren Hugo Rodallega kaleci Harun Tekin‘den sıyrılıyor ve dengesini kaybedince topa İsmail Konuk dokunuyor. Kaleye yönelen topu Sivok son bir dokunuşla kornere gönderiyor. Akhisarlı oyuncuların penaltı bekledikleri bu pozisyonda hakem Yaşar Kemal Uğurlu devam kararı verdi.

Dk 12: Landry N’Guemo sağ kanatta Hugo Rodegalla‘dan aldığı topu ceza sahası içerisine yerden sert bir şekilde ortalıyor. Merter penaltı noktası üzerinde topu karşılayarak tehlikenin büyümesini engelliyor.

Dk 18: Batalla sol kanattan köşe vuruşunu bu kez penaltı noktası üzerine doğru kesiyor ancak Akhisar Bld.Spor savunmasında Caner Osmanpaşa topa yükselerek uzaklaştırmayı başarıyor.

Dk 21: Özer Hurmacı sol kanatta Ömer’den aldığı topla içeriye doğru kıvrılıyor ceza sahası dışından yaptığı yerden sert vuruşu kaleci Harun Tekin köşeden uzanarak alıyor.

Dk 28: Bursaspor savunmasında İsmail‘in uzaklaştıramadığı top sağ kanatta Hugo Rodallega‘da kalıyor. Kolombiyalı oyuncu sağ çaprazdan ceza sahasına girdikten sonra yerden vuruşunu yapıyor, top kalenin sağından az farkla dışarı çıkıyor.

Dk 45: Batalla rakip alandaki kalabalıktan şık bir dönüşle çıkıyor. Sağ kanataki Joshua John‘a pasını veriyor. Joshau John topu soluna çekiyor ve ceza sahası dışından yaptığı sert vuruşu kaleci Fatih köşeden çıkarıyor.

Dk 46: Batalla sol kanatta paslaşarak kullandığı köşe vuruşu sonrasında topu uzak köşeye doğru falsolu bir şekilde ortalıyor kaleye yönelen topu kaleci Fatih son bir müdahale ile kaleye gitmesini önlemeyi başarıyor.

Dk 53: Deniz Yılmaz yaptığı hareketten sonra hakem Yaşar Kemal Uğurlu‘dan sarı kart görüyor.

Dk 55: Batalla serbest vuruşu direk kaleye gönderiyor. Kaleci Fatih‘in bulunduğu yere doğru sert bir şut çıkarıyor. Fatih Öztürk son bir hamle ile topu çıkarıyor.

Dk 71: Erdem Özgenç, Özer‘e orta alanda kaptırdığı top sonrasında rakibine faul yapıyor ve sarı kart görüyor.

Dk 77: Batalla‘nın köşe vuruşunda verdiği pas sonrasında Erdem‘in ortasını savunma çıkarıyor. Gerilerden gelen Aziz Behich topun gelişine vuruşunu yapıyor ancak top kalenin sağından farklı şekilde dışarı çıkıyor.

Dk 85: Bursaspor‘un çok adamla geldiği bir anda Cristobal Jorquera‘nın pasıyla sol kanatta topla buluşan Aziz Behich ceza içine ortasını yapıyor. Sinan Bakış kafa vuruşunu yapıyor ancak top kalenin üstünden farklı şekilde dışarı çıkıyor.

Dk 90: Hakem Yaşar Kemal Uğurlu karşılaşmanın son bölümüne dört dakikalık uzatma süresi ekliyor.

BURSASPOR: Harun Tekin, Erdem Özgenç, İsmail Konuk, Tomas Sivok, Aziz Behich, Merter Yüce, Ricardo Faty, Pablo Batalla, Josua John, Yonathan Del Valle, Deniz Yılmaz

Yedekler: Mert Günok, Emre Taşdemir, Ertuğrul Ersoy, Sinan Bakış, Cristobal Jorquera, Kubilay Kanatsızkuş, Tomas Necid

AKHİSAR BELEDİYESPOR: Fatih Öztürk, Özer Hurmacı, Onur Ayık, Hugo Costa Lopes, Ömer Bayram, Abdou Sissoko, Landry Nguemo, Hugo Rodellega, Custodio Castro, Serdar Kesimal, Caner Osmanpaşa 

Yedekler: Milan Lukac, Muğdat Çelik, Ricardo Vazte, Soner Aydoğdu, Orhan Taşdelen, Kadir Keleş, Mervan Çelik  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu