Olivier Chavanon ile anlaşıldı

Olivier Chavanon ile ilk etapta 1 yıllık sözleşme imzalandı… Önümüzdeki hafta da tanıtımı yapılacak. Dün Özlüce’de Ertuğrul Sağlam’la da tanıştı… Özellikle bazı yabancı oyuncular üzerinde görüş alışverişinde bulundular… Sağlam’ın tespit ettiği oyuncuları takibe alacak Chavanon… Daha sonra birlikte izlemeye gidecekler… Aynı zamanda altyapıdaki hocaları Fransa’ya götürecek. Oradaki kulüplerin altyapısının nasıl işlediğiyle ilgili inceleme yapacaklar…

 

FRANSIZ EKOLÜ DAHA İYİ

 

Kemal Güler, Fransız futbolunun özellikle oyuncu yetiştirme konusunda Avrupa’da önde bulunduğu için Olivier Chavanon’la çalışmak istediklerini belirterek,”Bize Almanya’dan da antrenörler önerdiler. Fakat, Fransa altyapıya önem veren bir ülke. Olivier, Bursaspor’u baştan aşağıya analiz edip bize rapor sunacak. Eşofman giymeyecek ama bilgi ve birikimlerini hocalarımıza aktaracak. Ailesi de geliyor. Bursa’da yaşayacaklar” diye konuştu. İzleme komitesini de yönlendirecek olan Olivier Chavanon’a bende kolaylıklar diliyorum. Zor bir göreve geldi umarım düşünceler hayata geçer.

 

Orhan Güney/ Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu