Öldükten Sonra Değerim Anlaşılacak

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Başkan İbrahim Yazıcı'nın geçtiğimiz cumartesi günü deplasmanda oynanan Orduspor maçında kendisine, "Hoca, benim ne adam olduğum öldükten sonra anlaşılacak." dediğini açıkladı.

Bursaspor camiasında Başkan Yazıcı'nın vefat üzüntüsü yaşanıyor. Hastane önünde gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör Hikmet Karaman, "Bir insan için öldükten sonra methiyeler dizilir. Orduspor deplasmanında başkanımız şunu ifade etmişti; 'Hoca, benim ne adam olduğum öldükten sonra anlaşılacak.' dedi." diyerek şunları söyledi:

"Önemli olan yaşarken değerleri anlamak. Şimdi biz başkanımızla ilgili konuşuyoruz; ama o bize 'güle güle' dedi ve gitti. Enteresan bir durum. Son haftalarda birlikteydik. Türk futbolu yönetici ve başkanlık adına büyük bir değerini kaybetti. Türk futbolunun başı sağ olsun, Allah rahmet eylesin. Bursa şehri ve Bursa taraftarı büyüklüğünü başkana yapacağı görevle yerine getirmeli."

Bursaspor Kaptanı Ömer Erdoğan da "Hepimizin başı sağ olsun. Üç gündür hepimiz dua ettik. Allah mekanını cennet eylesin. Şuan konuşmak bile istemiyorum. Başımız sağ olsun." dedi.

 

sondakika.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı