Olcay Şahan transferi iptal edildi!

Bursaspor'un anlaşmaya vardığı Olcay Şahan transferinde geri adım attı.

45 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Anlaşılmıcak bir durum yok olcaydan önce eski bir milli futbolcuyla transfer görüşmesi yapılıyormuş işler ağır gidince yönetim 2.ci planda olan olcaya yönelmiş Fakat 1.ci planda olan futbolcudan olumli sinyaller gelince tekrar eski milli futbolcuya yönelmişler onun içinde olcay iptal olmuş..

   8
   5
  2. @UTKU EFE yorumuna yanıt olarak

   Görüşülen bir eski milli futbolcu varmis ilk seçenek olarak işler ağır gittiği için olcay transferine yönlenmişler.. fakat ilk görüşülen eski milli oyuncudan olumlu gelişme olunca olcay transferi iptal olmuş.. ok

   18
   1
   1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor kulübü kimi istiyorsa gider tutar kulağından getirir.
    Hatta hiç giitmez özlüceye davet eder orada işi bitirir.
    O olmazsa bunu uyduralım. Kısa geldi uzatalım bunlar üçüncü sınıf kulüpler için geçerli.

    11
    6
    1. @9. Köy yorumuna yanıt olarak

     Ya hocam k. Bakmada g.tümüzde don yok giymeye hala burnumuz kaf dağının arkasında. Tamam büyük kulübü şampiyonluğumuz var ama şu anki şartlar gerçekten kötü. Taraftar olarak durumun farkına varıp şu böbürlenme işini bırakmamız gerekli diye düşünüyorum.

  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Gündeme gelmesi bile bu kulüp için büyük ayıp.
   40 yıllık Bursaspor luyum böyle hızlı değişimler görmedim.
   Daha önceki yorumum yayınlamadı haber değişti.
   Durduk yerde günaha da giriyoruz.

   4
   3
 1. Kulüp dingonun ahırı gibi. Aldık iptal ettik. Aldık 90 dk oynatıp gönderdik. Mevlüt erdinç bursada dendi kocaelinde çıktı. Yolun süper lig, sen ben yok bursaspor var lay lay lay loy loy loy :)))

  7
  2
 2. Onu mu alsak, bunu mu alsak, alıyormuş gibi yapıp almasak mı, gönderiyormuş gibi yapıp göndermesek mi, aldığımızı göndersek mi, göndermesek mi diye diye güven kalmadı kimsede, futbolcular güvenip oynayacak mı acaba, haftaya şutlanma korkusundan elleri ayaklarına dolaşacak mı. Yönetim acemice iş yapıyor.

  5
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu