Olcay Şahan ile transfer için görüşmedik!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Trabzonspor'da forma giyen Olcay Şahan için görüşmelerinin olmadığını belirtti.

Bursaspor’un ara transfer dönemi için ismi geçen oyunculardan olan Olcay Şahan ile ilgili gelen soruları cevaplayan deneyimli teknik adam, “Olcay Şahan için görüşmemiz olmadı. Olcay benim eski futbolcum, Türkiye’ye ben getirdim. Onun transferi ile ilgili Olcay ile herhangi bir şey konuşmadık. Böyle bir şey gelişirse biz size zaten deriz ki Olcay ile ilgili görüşmelerimiz var, en azından sizin kanalınızla kamuoyunu aydınlatırız. Diğer konu idari bir konu, bugüne kadar verdiğimiz sözlerin tamamına yakını yerine getirildi. Bazı sıkıntılar var, onunla ilgili çalışıyorlar. Zaten biz transfer tahtası açıldıktan sonra ancak gündeme getirebiliriz. Onunla ilgili işin bitmesi lazım. Bekleyeceğiz bakacağız. Ondan sonra transfer politikamızı izlediğimiz oyuncuları performanslarını, maliyetlerini sizlerle paylaşacağız” ifadelerini kullandı. Aybaba, forvet ile ilgili yönetimden talepleri olacağını sözlerine ekledi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Zeki yavru trabzona maç başı 70 bin lira anlaşti. Garanti parayok. Bu sezon 3 maç oynadi sanirim kazanci 210 binlira. .. Eğer volkan şen böyle bir sözleşme yaparsa gelsin. Maça çikamazssa 5 kuruş almasin . Görelim memleket sevgisini.

  55
  10
  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   kardeşim volkan yerine altyapımızda ki abdülkadir çelik , çağrı yağız yasak ın oynamasını tercih ederim volkan da ne buluyorsunuz anlamıyorum şimdi dersiniz ki profesyonelleşmeliyiz ya şunu kafanıza sokun hainler gelir ama 1 defa 2 defa ama 3 üncü defa geri gelmez biz tükürdüğümüzü yalamayız takımda huzur , saygı ve sevgi var şimdi bir karaktersizi takıma sokmayalım takımın huzur bozulmasın transfer yapılmayacaksa altyapıdan oyuncu getirip oynatalım daha iyi olur

 2. Zaten görüşmeyin. Aldığı paralara alışmış. Bizim vereceğimiz rakam onu motive etmez.
  O paralara çok daha iyi adamlar var. Ama onları bulmak benim işim değil, Scout ekibinin. Bu kulüpten onun için para alıyorlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu